• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BORO: je to prostě war hammer takže primárně asi na rozbíjení hlav... nicméně dokážu si představit že se s tim daj celek dobře otvírat zavřený dveře.-)
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    WOJTYLA: Jak si říkal, budu to mít v autě na rozbíjení hlav zombíkům.. Tak přesně proto jsem to tenkrát asi dostal.. :))
    BORO
    BORO --- ---
    WOJTYLA: na zombíky?...nebo to má i jiné využití? .)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Sem si zas poridil picovinu:-)))

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jak jsem psal na jare, tak tu mam gear z fjallraven polar expedice a ta jejich anorak parka je brutalni. Nestat jako ojety auto a nebydlet v Cechach, kde ji clovek neupotrebuje tak ji na hory do mrazu okamzite chci, protoze je moment, kdy si musite pri sundavani nahmatat poutko na zadech a pretahnout si ji pres hlavu navykovej, pac si pripadate jako kosmonaut. Jinak nuz meli klasickej, ale sympatickej svedskej Morakniv Bushcraft v oranzovy barve se skrtatkem a co mi udelalo radost, tak uplne obycejnej kompas TruArc5, na kterym jsem po x letech videl napsano neco jinyho nez made in china a to "made in USA".

    Morakniv Bushcraft Survival Orange -
    http://www.morakniv.cz/morakniv-outdorove-noze/morakniv-dyka-bushcraft-survival-orange/

    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    Zdarec, válí se mi doma novej peacoat, je mi velkej-širokej, tak kdyby někdo ocud chtěl, než hodám na armyburzu:
    Pokud tím izerátem někoho urážím-prosím smažte to. Díky
    Kabát US PEA COAT vlněný ČERNÝ - armytrade.cz
    https://www.armytrade.cz/detail/kabat-us-pea-coat-vlneny-cerny/
    cenu navrhněte, super stav, měl jsemho 2x na sobě,, černý vlněný.
    Velikost Medium
    CROSS
    CROSS --- ---
    Dlouhý čtení na víkend, okrajově se dotýkající survivalismu (postapokalyptický byt v bývalém raketovém silu v Kansasu vás přijde na $3M).
    Doomsday Prep for the Super-Rich - The New Yorker
    http://www.newyorker.com/magazine/2017/01/30/doomsday-prep-for-the-super-rich
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak 5.11 Tactical kalhoty dorazily, nakonec jsem vzal 40" s ohledem na MCFLY doporučení (děkuji!) a byla to trefa. Na první pohled resp. pocit jsou bezva, uvidíme, jak dlouhodobě.

    Asi v nich zejtra vyrazim rovnou do kanclu, při pátku se to snad snese. :-]
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    VACA: bez dokladu a dokonce mám podezření, že byl sestaven z náhradních dílů.
    DACELO
    DACELO --- ---
    VACA: Nejlíp zavolat přímo Danielu Taterovi (+420 731 410 327), který se stará o reklamace (http://www.leatherman.cz/extra/kontakty/ ).
    VACA
    VACA --- ---
    ASACRA: i bez dokladu teda? ja ho teda zatim neznicil (dela mi radost, je to fakt pecka vec!) ale doklad k nemu zadnej nemam. Mam ho totiz taky ze secondhand..
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    LORD_WANG: já ho kupoval na nozirske burze z xte ruky a vyměnili naprosto ochotně za novej :)
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DACELO: skvela zprava. ja pres ebay, tak to zkusim podobne. diky moc
    DACELO
    DACELO --- ---
    LORD_WANG: Ja jsem ho kupoval v roce 2010 pres Amazon.com. Dokladal jsem jenom fakturu od Amazonu a pruvodni dopis, kde jsem napsal co s tim je. Nic vic.
    LORD_WANG
    LORD_WANG --- ---
    DACELO: ha! co jsi dokladal? me uz se ho taky podarilo znicit (taky jsem s tim delal psi kusy), ale kupoval jsem puvodne v americe...
    DACELO
    DACELO --- ---
    Tak jsem, po 6 letech poctivé služby, zlomil na svém Leatherman Charge TTi kleště (páčil jsem zaseklý šekl na lodi). V pátek jsem ho poslal do Prahy a dneska mi přistál v obálce nový kus :). Miluju Leatherman a jejich "no questions asked" warranty :)...
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CROSS: při stejným obvodu mi byly 40 volnější (jsou v pase odpružený) ted mám lehce pod 100 a jsou mi velký. Nicméně záleží holt i na typu postavy.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MCFLY: cca 101–102, což tak sedí na tu 40, ale dolů to asi nepůjde, takže 42 bude investice do budoucnosti :-]
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CROSS: kolik mas přesně v pase? Nosím už léta Carga a klasický Tacticaly.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Plánuju zakoupit kalhoty 5.11, leč nemám je kde vyzkoušet (klasický Tactical Pants). Kdo je máte, jak jsou střižený? Tim mám na mysli, mám v pase počítat radši s rezervou? Mám cca metr :-] tak by 40 měla stačit, ale vzhledem k vaně bych možná měl vzít volnější tj. 42.

    Na jejich fotkách to je samej model, lidi s podvýškou z toho nic nevyčtou. :-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam