• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    GILDARIUS: Tatonka je super. mom už několik let tuhle (dá se samozřejmě koupit i nenaplněná za zlomek ceny) http://www.rockpoint.cz/lekarna-tatonka-first-aid-complete/pTAT21030574-2/

    narozdíl od LACHAUER nemá síťovinu, ale průhledný plast.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    GILDARIUS: stridam maxpedition fatty a aegis ifak, jedno mam na strelnici a druhy na vse ostatni
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    GILDARIUS: Mám přesně tuhle Deuter lékárničku co ty, a přesně ke stejným účelům (chov dvou dětí 3 a 5 let). Mám k ní následující výhrady:

    1/ to poutko na opasek je trochu zbytečné - nedovedu si moc představit, že si v nouzové situaci sundavám pásek, abych se k lékárničce dostal. Nějaké rychloodtrhávání na suchý zip by bylo samozřejmě lepší.
    2/ vnitřní organizér ze síťované tkaniny je nepraktický, protože se do něj neustále motají konce nůžek, pinzet, dokonce i plata léků se o něj zadrhávají. Chtělo by to hladkou tkaninu nebo průhledný plast.
    3/ pro moje účely je až moc malá, protože se tam pohodlně nevejdou dvě velká obinadla (respektive vejdou, ale pak už nic jiného).

    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Pánové co u sebe nosíte za lékárničku? Já mám tedka takovou malou, ale tam se mi přestává vejít co by tam být mělo /hlavně zasoba černyho uhlí, sračka z buhvičeho na služebkach je nemila věc/

    pokukuji po týhle http://www.outdoorsandknives.it/images/20160514113354-FIRS%20AID%20KIT%20ACTIVE.JPG ale chtěl bych aby měla nějaký šikovný rychlopoutka na opasek, páč tedka hlídám občas s přítelkyní její neteř ta furt někam padá a pořád má odřenýho a v létě se mi kvůli tomu nechce tahat batoh

    takže mala lekárnička, s přehledným vnitřkem - vyjimatelnej igelitovej organizer nechci, pokud možno s nějakými potky na opasek

    dík
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: Ja mam klasicky plastovy (asi svedsky) spork a teda krom toho ze jsem uz jeden na konci natavil kdyz jsem s nim obracel na panvi slaninu tak je fajn, ale prave proto chci kovovy a ten v tom videu se mi libi ze je viceucelovy, pricemz mi neprijde ze by to bylo na ukor vahy nebo primarniho pouziti...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CROSS: jo tydle mám asi 3:-)ú
    CROSS
    CROSS --- ---
    O odkazech si nebudem nic povídat, hodil jsem ze zvědavosti do googlu tu kudlu od NAGASAWy, google vyhodil popis na nějakým místním e-shopu, tam jsem si všim, že maj v nabídce Gerber Shard, co už nějakou dobu shánim, no a přece nebudu platit deset franků navíc, když si objednám jenom tohle... tak jsem v tom za padesát. To je zase den.

    Jinak co se týká Sporku, jedu tenhle švédskej.
    AZIM
    AZIM --- ---
    WOJTYLA: taky nosím, je to pro mě oblekový elegán
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WOJTYLA: jasně, ten už mám taky nejmíň pět let (tuším že jsem to objednával z DX)...nemá chybu... :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    JUMMI: mě každýho vodkazy stojej strašně peněz..:-))

    JUMMI
    JUMMI --- ---
    WOJTYLA:mně ty tvoje odkazy stojej vždycky spoustu peněz, sakra
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    tady suprovej Spork za tu cenu mužeš mít v každym baglu jednu... mám jí tak 5-6 let a slouží furt skvěle...


    1pcs Portable Outdoor Survival Travel Camping Tools Silver Stainless Steel Convenient Useful Foldable Spork Fork & Scoop /spoon-in Outdoor Tablewares from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...ca-8dad-aaf482189f59-38&algo_pvid=f3d1da69-3b9f-4cca-8dad-aaf482189f59

    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: hoď to rovnou sem, taky by mě zajímal a možná i další lidi..
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: Poslu ti link na nejlepsi fork ze vsech
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ANARCHY: to sem vobjednaval z aliaexpressu za par centu, mam jednu v brasne, v aute a v kanclu. Jedina akce kerou zazily byly kdyz sem tu ctvrtou co sem mel do baglu nekde ztratil :)))
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ANARCHY: Ty nemss skladaci spork kterej je tak 3x lehci a 100000x levnejsi?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    WOJTYLA: noze u sebe standardne nosim 2 (tedy vcetne Leathermana) ale presto mne zaujal ten spork - protoze lzici nozem zas tak snadno nenahradis, a v tu chvili je to prijemna zaloha ktera je po ruce kdyz je potreba...
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: to neni blba cesta ja takhle posledne rozdelaval v jednacce balik se ZT 350 a kravataci vypadali lehce podezrivave....
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: jasně to jo.. To se mi občas stávalo v nějakých obchodech - chtěl jsem si vzít lahev z celého balíku a tak.. Ale to jsem si už odvykl, nebo když už tak schovám většinu nože do dlaně.
    Jinak já mám teď nově rat 1 a ta cvaká pěkně. U nás na firmě jsou naštěstí podobní blázni takže když jsem na pobočce tak s tím není problém.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    BRUKEV: ne nevypadá:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam