• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DRIZDIK: Jo, to je fakt. Rybářská pletená šňůra je taky neuvěřitelnej materiál.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    JOSEF_K: Nebo zubní nit, případně jemná pletená rybářská návazcová šňůra
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Docela dlouho jsem dělal s jedním čalouníkem. Pokud chcete fakt nit, která něco vydrží, tak nějakou čalounickou nit. Je to úplně jiná liga. Samozřejmě je silnější, ale pokud byste měli dobrý nápad ji utrhnout rukou, jak je zvykem u běžných nití, tak si tak akorát rozříznete ruku. Variantou je i dratev, což je ševcovská nit. Ta taky udrží i slona, akorát je dost silně zavoskovaná, což se nemusí vždycky hodit.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mno nejpovolanější k tvorbě šitíčka je místr Pávek.... takže Pávečku - navrhni nám EDC šitíčko prosim! a vybav nám ho pořádnejma nitěma:-D
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: Tenhle je hezkej, ani neni drahej.
    Ale ja bych se zameril spis nez aby to melo cool pouzdro nebo naprstnik na to, abych tam mel nejakou fakt tacticool ultra-krute dobrou super heavy duty nit :D tim bych asi zacal...
    To by se mohlo hodit na spoustu veci..

    Zase aby to ale nebylo uz moc tlustej provaz.

    Takze kdo nam poradi nejlepsi nejpevnejsi nejkrutejsi nítě? :)
    Co treba Mistr Jan Pávek, profik v oboru..? Kde jakou sehnat nit abych na ni "odtahl auto"? :D

    Prehanim, ale vsak mi rozumite;)
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    KURE: Jojo, šitíčko je základ městského EDC. Nosím jehlu a niť, tři sichrhajcky různých velikostí a (nejdůležitější!) proužek duct tape. S tím uděláš všechno.

    A když jedu někam do lesů, tak občas tyhle samolepicí průhledný záplaty (díry ve stanu, celtě, bundě...): https://www.hudy.cz/lepidla/mcnett-tenacious,10597.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    McNett Tactical Sewing Kit Repair Gear Uniforms More Mct004 | eBay
    https://www.ebay.com/...ewing-kit-repair-gear-uniforms-more-mct004/1538666861?_trksid=p2047675.l2644
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    KURE: mno dobrej nápad! jdu googlit "tactical combat ultimate sewing set..."

    https://www.rothco.com/product/rothco-sewing-kit
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KURE: Já mám takovou malou sadu z nějakého hotelu. Ale cestovní sadu koupíš v galanterii.
    KURE
    KURE --- ---
    Hola, nosíte někdo edc "šitičko"? Já nedávno zjistil že libovolné množství nožů a multitoolu neprisije knoflík a nezalátá natrzenou košili. Nějaký tip?
    SWIST
    SWIST --- ---
    Prosím vás.. Jak je to s barvou u lowa zephyr? Tuším že jsem tu četl že černé moc barvu nedrží, ale pískové jsou ok.. Nebo si to pamatuju blbě?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Ciste nahodou, neznate podobne pouzdro, ale s pristupem z kratsi strany? Dik!
    1070CC Protector - HardBack™ Case | Laptop Case | Pelican Consumer
    http://www.pelican.com/.../product/watertight-protector-hard-cases/hardback-case/laptop-case/1070CC/
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Sháním batoh do kterýho se sbalím na tři dny, ted jsem byl s děckama na výpravě a 30 tka je trošku málo, kor když jsem sebou táhnul noťas :-D

    zatím mám v merku tohle:

    www.pinguincz.cz/cs/zbozi/trail-42/p-4360 - u něj mi je sympatická cena a že to snad šijou v čechách

    Nějaký osobní preference? jsem docela hovado tak bych byl rád kdyby se to po prvním výletu nerozpadlo...
    SWIST
    SWIST --- ---
    K tomu mému dotazu ohledně batohu, co tu nedávno padl... Nakonec jsem si dneska pořídil ten Rush 72 od 5.11.. Tak uvidím co to vydrží. Jinak ta ženská co je v Praze na obchodě je docela v pohodě.. Bral jsem ještě nějaké patche a dostal 10% slevu...
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    GILDARIUS: jenze kamos to nema jako firmu. Taky uz jsem kamaradovi dodelaval pochvu na mec den pred akci, a taky uz jsem se na par veci vysr*l (a hrdej na to nejsem), ale ted uz jsem si musel ulevit...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    NONAME_HERO: výhoda je mít takovouhle šičku jako kámoše, páč když něco chceš tak prostě za nim dojedeš a neodjedeš dokud ti to neudělá :-D na druhou stranu je jich je asi málo a jsou dost busy (aspoň ta moje to tvrdí a má to jako ultimátní výmluvu že nemůže chodit do hospody)
    NONAME_HERO
    NONAME_HERO --- ---
    MCFLY: tak k lonskym narozeninam chces pouzdro na nuz, jeste pujcis ten nuz aby sedelo, a na letosni narozeniny porad nemas ani to pouzdro ani vraceny ten nuz, navzdory nekolika urgencim? 1000 Kc z 1200 uz je rok zaplacenych?

    To uz i hodne trpelivy clovek vyuzije prilezitost a zepta se verejne...
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    A jeje vypluly kostry ze skříně :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    381007: A ja ten cobra belt?
    381007
    381007 --- ---
    NONAME_HERO: Prosím do PM, nebo do mailu sales@janpavek.com
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam