• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    JAHODOVE_PYRE
    JAHODOVE_PYRE --- ---
    INF1466: doufam ze sluvovicka jde s tebou
    INF1466
    INF1466 --- ---
    INF1466: jeste po.. s litrovkou slivovice pro lepsi meritko a naladu :D
    INF1466
    INF1466 --- ---
    OTAKAR: jsou tam takovy pristresky, takze staci karimatka a spacak
    andrejcova
    ramza - - -
    hiadalske sedlo
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    INF1466: Jasný, tak to zní jako plán na fajn výlet :) A co nějaká celta?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    OTAKAR: planuju jist po ceste po chatach kde se da.. treti den obed na certovici, vecere, sprcha a postel na stefanicce, pak snidane taky tam, ctvrtej den obed na chopoku a vecere durkove, takze by to melo byt ok..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    INF1466: Pěkný. Ale nemáš strašně málo jídla na 5-6 dní? Nebo budeš dokupovat?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    OTAKAR:
    stativ Joby GorillaPod Focus + Ballhead X - 762 g
    hole Leki Khumbu - 614g
    nuz Morakniv Companion HeavyDuty MG - 136g
    banka APC Mobile Power Pack 3000 - 80g
    fotak D7100+11-16mm - cca 1.6kg
    baterka Nikon - 88g
    zelenej balik - kratasy, 2x extra ponozky, 2x extra trenky, 1 podvlikacky - cca 650g
    zlutej balik vpravo karimatka - mammut ajungilak - 680g
    cernej balik spacak husky escape - 990g
    svetle sedivej balik - 2x kratky triko, 2x dlouhy triko - 750g
    oranzovej balik - 3l bunda (Hannah Marvel X) a v ni 1l kalhoty (Marmot Minimalist Pant) - 650g + 292g
    zlutej balik dole - ruzny tycinky a pod - 600g
    igelitovej balik na ohrati jidla s chem ohrivacema a uvnitr 4x400g jidla - 1700g
    rucnik pod stativem 40g
    celovka silva ranger - 75g
    malej sedej balik kosmetika - mejdlo/sampon/praci prasek, dalkova spoust, kartacek.. cca 200g

    +batoh JWS Highland trail 42 - 1670g
    zvazeny to nemam, ale je to cca 10kg + batoh takze cca 11.7kg + voda..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    INF1466: Ještě by to chtělo obsah těch balíků. Máš to zvážené?
    INF1466
    INF1466 --- ---
    edc pro nadchazejicich 5-6 dni na hrebenovku v nizkejch.. jsem docela zvedavej na ty chemicky ohraty zradylka.. nemate s tim nekdo zkusenost, abych jeste kdyztak rychle nakoupil nejaky dobry hostince? :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    STENNY: Jojo, Bundesmatka v Norsku (kde se všechno skládá buď z kamení nebo z kamení a mechu) byla poněkud tvrdá (doslova) zkušenost :D :D :D
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    díky všem, už jí mám. měl jsem předtim nějakou klasiku rolovací z intersportu, takže to bude velkej skok:) taky jsem kostnatej, ale na skále skoro nespim
    STENNY
    STENNY --- ---
    LIMECEJ: Záleží na tom, z čeho upgraduješ - pokud ze skládací BW karimatky nebo klasické rolovací karimatky, bude se ti spát jak v peří... a oproti nafukovačkám to funguje, i když z toho vytáhneš kus větve, který se ti tam přes noc zabodnul. Vlastně neznám nikoho, kdo by byl s těmihle skládacími T-A-R nespokojený. Na druhé straně třeba pro mě je to celkem málo polstrované (v lese pohoda, na skále problém), ale spím často na boku a jsem místy dost kostnatý, což diskvalifikuje skoro všechno, co se nenafukuje.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LIMECEJ: Taky mám už několik let a zatím velmi spokojený
    AZIM
    AZIM --- ---
    LIMECEJ: velký, nejlepší károška, co tě zajímá?
    LIMECEJ
    LIMECEJ --- ---
    hoj, máte někdo zkušenost s Therm-A-Rest Z-Lite SOL? rozhodl jsem se upgradovat spaní:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DRIZDIK: Díky, otestuju a poreferuju, potřebuju to jen na courání do práce a po městě, a obyč batohy furt v MHD kurvím nošením na jednom rameni, takže tahám malej reklamní cross shoulder báglík na jedno rameno do kterého se sice fajn leze, ale ten mě zas sere, že je tam všechno nahromadě jak v dámský kabelce.
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    SHADDIE: Můžeš zkusit čínskou variantu https://goo.gl/Y55kwU
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Nevíte někdo o nějaký levnější rozumný alternativě Maxpedition Monsoon gearslinger ?
    381007
    381007 --- ---
    CROSS: ty třmeny jsou právě jedna z velmi chválených věcí u toho Corazonu Panda... napiš mi, prosím, kolik by sis za něj představoval a jestli máš nějaké fotky, díky (asi spíš do PM, ať to tu netapetujeme) díky :)
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Díky všem za postřehy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam