• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOPS: mám tenhle a ta přezka je fajn
    Opasek HELIKON KHAKI | Helikon-Tex® | Military Range
    http://www.militarysklad.cz/opasek-helikon-khaki-pshknco13
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Jinak mě teda překvapuje, že se do mě za můj postoj k fejkům navážíš zrovna ty, kterej se na FB pozdvihuje za to, že někdo bez řádnýho zaplacení použil fotku z fotobanky, a kterej lajkuje věci jako Drex Design:



    Ale určitě jsem to celý jenom špatně pochopil...
    DRIZDIK
    DRIZDIK --- ---
    JOPS: Tos ty příspěvky dobře načasoval :-D
    VACA: Jako kupování úplně zbytečnejch cetek je fakt špatně a lituju taky český pošťáky. Jenže všechno má svoje ale .. jen bych to tu nerozváděl.
    JOPS
    JOPS --- ---
    koupil jsem si tento pasek, vcera prisel. Hele ta prezka vypada docela dost bytelne. Priznam se, ze jsem necekal takovyhle material :))) nevim, zda se to hodi do E.D.C, ale jsem z toho prijemne prekvapenej.

    130cm Designer Belts For Men New 2016 Casual Belt High Quality Luxury Automatic Buckle Canvas Belt-in Belts & Cummerbunds from Men's Clothing & Accessories on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...Belt-High-Quality-Luxury-Automatic-Buckle-Canvas-Belt/32594541519.html


    pak jsem zkusil Paracord parachute, jeste nevim co to udrzi, ale zatim vypada docela pevne :) myslim, ze na veseni pradla to je trochu predimenzovane :)))

    2.5mm 3 strand Reflective Paracord parachute Tent wind rope multifunctional Bold fixed rope clothesline Multipurpose rope 50m-in Paracord from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group
    https://www.aliexpress.com/...t-fixed-rope-Reflective-clothesline-Multipurpose-rope/32761788843.html
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: politiku sem netahej dík
    VACA
    VACA --- ---
    Já to teď tady hodně slíznu. Mám(e) těžkej život..
    Většina na čínu nadavá pro sto důvodů, jak by tam nechteli žít, a jak naše ovarová hlava leze číňanům do prdele atd..
    Na druhou stranu pak ale spousta z nich otevře účet, a sami cpou číňanům svoje prachy do chřtánu..

    Sakra, nemyslim to nijak zle, a už vubec se nechci do nikoho vrtat.
    Ale občas sem z toho zhrzelej, když vidim ty hromady krámů a nepotřebnejch cetek jenom protože to bylo za dolar..
    Vim že ten problém je daleko větších rozměrů a jsou tim prosycený tuzemský i zahraniční obchodníci.
    Ale řikám si, že by každej měl začnu sám u sebe, a i když vim že se tomu nejde uplně vyvarovat tak se aspoň snažim to minimalizovat, a trochu si vybírat.
    Tenhle přímej distribuční kanál jsem uplně odstavil.
    Sry za OT a peace :)

    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Nikdo není dokonalej, no.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSON: mas težkej život... :-D
    FINSON
    FINSON --- ---
    WOJTYLA: Mno... na tomhle nevidím nášivku Maxpedition věrně kopírující originál a Shaddie nepíše nic o tom, že by se čárový kód tvářil jako origo Maxped jako u toho tvýho "Spyderca"... takže ačkoliv i tak na to mám názor, nevidím to tak příkře ;-) Jinak na Shaddieho report si počkám a se zájmem přečtu. Můj Maxpedition Condor II spolehlivě slouží desátým rokem, odtahal toho hafo, nikdy jsem ho nešetřil a na srovnání po nějaké době s napodobeninou z Ali jsem upřímně zvědavej.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    FINSONOVA přednáška na téma fejky z Ali za ...3 .... 2 .... 1 .....
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    tak napodobenina maxpedition monsoon z aliexpressu dorazila a jsem mile překvapen materialem i zpracováním. uvidíme jak vydrží.

    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    JOPS: Páčidlo a toaleťák :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    A nezapomínat na Rescue me!
    CROSS
    CROSS --- ---
    JOPS: tohle téma se tu periodicky objevuje, takže za mě zde. Minule jsem tam nezmínil deštník. :-] Taky upevňovací popruhy (nechávám často zahrádku dlouhodobě na autě, obvykle oba příčníky vzadu, aby mi to nedělalo kravál do střešního okna), samo duct tape a v poslední době se mi hodně osvědčila páska s oboustranným sucháčem (jako že na každý straně má jinej povrch), tim upevňuju skoro všechno. Z běžný výbavy mi chybí lano, z míň běžný hasičák, startovací kabely vozim.

    Obvykle taky nechávám v autě ekvivalent cc tisícovky v hotovosti, samo ne na ráně :-]

    Jak jsem psal, pohybuju se obvykle v civilizaci, výbava tomu odpovídá.
    MONOEGO
    MONOEGO --- ---
    JOPS: Ja v autě mám standartně: Polní lopatku, hasičák, 20m lana, karabinu, rukavice, sekeru, deštník, gumolana, sněžné řetězy, 5L benzínu, gafu, binderpásky, baterku, lightstick, balenou vodu, kpz a pár proteinových tyčinek.

    Pak si na delší cesty přidávam takové vytuněnejší evakuační zavazadlo, ale to je jiná story.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    SNOWWHITE: A jinak se tomu typově říká duffel bag, kdybys chtěla hledat dál
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    LA_PIOVRA: Nejlepší, moc děkuju. Mé google skills nebyly dostačující:D
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    SNOWWHITE: narazil jsem na google:

    Aliexpress.com: Comprar Muzee Alta Capacidad Bolsa de Viaje Nueva Llegada Cilindro paquete Multifunción Mochila Rusksack Moda Masculina de travel bag fiable proveedores en MUZEE Official Store
    https://es.aliexpress.com/...e-Multifunction-Rusksack-Male-Fashion-Backpack/1110403_32765086811.html
    SNOWWHITE
    SNOWWHITE --- ---
    Nenarazili jste někde na tento batoh/tašku? Nebo něco podobného?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam