• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NE7RA: podklady ti kdyžtak uděláme s pávkem, on to většinou dokáže sám nebo to pošle mě.
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    diky za nasmerovani panove. zkusim se obratit na pana Pavka - mam predstavu (brousim spis do fotbal / gaming / anime oblasti) a s pripravou podkladu si myslim nebude problem.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: jinak podle vedlejsiho auditka bych si tipnul, ze hledas tohle NAGASAWA: vid, takze ty jsem bral na tacticalgear.cz
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    NE7RA: Pan Pávek, Armed.cz anebo Tacticalgear maji celkem slusnou nabidku.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NE7RA: majstro Pávek ti udělá jakou budeš chtít,
    381007: že jo?
    STENNY
    STENNY --- ---
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    velcro patches - kde kupujete? co jsem tak zrychla koukal - tak nabidka je v CZ celkem slaba (actionshop.cz napr.)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OTAKAR: já jim napíšu :-)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SHADDIE: Tak to nevím, to musí říct kolega.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OTAKAR: dík, akorát tam šikulové nenapsali velikost, potřebuju 17".
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    SHADDIE: řekl bych tohle
    X -Kabela na notebook M.O.L.L.E.eshop.marsjev.cz
    http://eshop.marsjev.cz/eshop/x-special---pouzdra-opasky-90/x--kabela-na-notebook-molle.html
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    FROSTWOLF666: Cena? odkaz?
    BRABI
    BRABI --- ---
    česká outdoorová značka Crossroad - znáte? dá se?
    uvažuji o tašce od nich, tak jen jestli vydrží.
    jinak bych šel do Deuter či Mammut asi
    381007
    381007 --- ---
    Ahoj všichni, pořídili jsme na dílnu další vyšívačku a protože z ní máme radost, děláme akci: 50% sleva na všechny nášivky (patche) z nabídky eshopu https://www.janpavek.com/e-shop/strojni-vysivani . Slevový kód "chcislevu" zadávejte při objednávce do políčka "Kód slevového/dárkového kupónu " a následně stiskněte tlačítko tlačítko "vložit" jinak se sleva nezapočítá. Poštovné u patchů je padesátikoruna.

    Víc info: https://www.janpavek.com/aktuality/nova-masinka-akce-nasivky
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ADAMIRA: budu objednavat ten Urban model pro denni noseni domov/prace bez te mole vazby - libi se mi vic. nebude mi chybet? :)
    FROSTWOLF666
    FROSTWOLF666 --- ---
    Tak mi dneska z Marsu dorazila molle taška na notebook. Veškerá podobnost je samozřejmě čistě náhodná :D
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    381007: na strankach jeste ta nabidka s lekarnou stale je ;) A jestli lekarnicku dostanu, tak budu o to stastnejsi :) Ted jen pockat az mi zaplatej faktury a hned ho objednam
    HANZ23
    HANZ23 --- ---
    STENNY: byl (je) to Blackhawk Instructor Gun Belt
    Uz ho mam fakt leeeeeta a vzdycky byl v pohode. Obcas sem ho pouzival i misto sedaku a nikdy zadny problem. Jen jsem asi pred dvema lety nechal vymenit suche zipy, protoze uz byly vytrhane. Priste holt radsi vymenim rovnou cely opasek.
    STENNY
    STENNY --- ---
    HANZ23: Nezobrazuje se mi obrázek, takže - co to bylo za opasek?
    381007
    381007 --- ---
    HANZ23: Měli jsme vypsanou letní akci, která už skončila (ke každé cobře opasková lékárna s vybavením jako dárek), nicméně pár kousků lékáren nám tu z té akce zbylo, takže pokud budeš chtít, přibalíme Ti ji do zásilky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam