• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Bushcraft portal si nechal udelat na zakázku batohy

    https://www.bushcraftshop.cz/...y-brasny-pouzdra-obaly/5/2647-Batoh-JUBO-Bushcraft-25L-ZALESAK-cerny

    Ma to být ušitý v Čechách, cena neni špatná. Třeba to někoho zaujme
    SWIST
    SWIST --- ---
    GIF: Chm, to je blbý. Asi tedy začnu hledat jiný praktický dárek..
    GIF
    GIF --- ---
    SWIST: Nemám sice zkušenost s alternativou, ale origo se mi nedávno rozpadl. Ulomila se ta část proti ostří cca v půlce. A o funkčnosti té pružiny pod hrotem už taky pochybuju, ale nezkoušel jsem. Mám ho teda asi 2 - 3 roky, ale neřekl bych, že by se mu někdy stalo něco nepěkného.
    SWIST
    SWIST --- ---
    Máte někdo zkušenosti s nějakou alternativou k ResQMe? Přemýšlím že bych to pořídil k vánocům pro pár kamarádů, ale zase 400 se mi za to nechce dávat. Na druhou stranu kupovat něco co nebude fungovat je nanic, kor když se nefunkčnost zjistí v okamžiku kdy to člověk potřebuje. Co jsem viděl pár alternativ, tak byl kroužek na klíče připevněný k tělu a ne ke krytce čepele, což zhoršuje manipulaci..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ASACRA: to se mi děje u vícero batohů :-D
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    SHADDIE: Zapoměl jsi napsat, že se v něm záhadně ztrácejí věci, nebo naopak záhadně objevujou náboje :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: Update po několika měsících EDC nošení.
    od posledního postu nosím tenhle batoh denně po městě, v podstatě bez něj nevycházím a zatím v na něm nejsou vidět žádné známky poškození způsobené špatnou kvalitou materiálu nebo zpracování, švy, zipy, plasty i
    samotný materiál drží bez zjevného opotřebení. Nosím ji po městě,mám tam lékárnu a EDC drobnosti, nosím v tom nákup, knížky, všehochuť městskou. Utrhl jsem akorát zdrhovací šňůru kapsy na lahev, ale to jsem urval nedopatřením já sám.
    Teď je na aliexpressu za 40USD, já ho měl ještě za 33USD.
    Kdo prahne po Maxpedition Monsoon a nechce platit majlant, tak doporučuju

    https://www.aliexpress.com/...5cf-28&algo_pvid=35728fa1-cf31-4559-99a3-99ad2cdcc5cf&rmStoreLevelAB=0
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZOIDBERG: potvrzuji :-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    nedavno se tu tusim probiraly psaci potreby - ted jsem objevil tuhle sajtu a bojim se, ze mne to bude stat strasny penize...

    Tactical Leaderbook Cover System - Notebook Covers | Tactical Notebook Covers
    https://tacticalnotebookcovers.com/tactical-leaderbook-cover-system.html
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SHADDIE: Ta čínská Izula je dobrá.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Díky
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Myslím, že někde tady kdysi byl linknutý popis technik přežití ve/po válce/občanských nepokojích. Nějaký exchorvatský/srbský/bosenký voják to psal. Říká vám to něco?
    SIMEC
    SIMEC --- ---
    PLS co je to za batoh? Neví někdo?

    KURE
    KURE --- ---
    ZAPPO: primo to karas kustoms uz nevim, ale hafo per z www.cultpens.com
    super servis a rozumny postovny (je to uk)
    HELIOS3123
    HELIOS3123 --- ---
    když jsme u těch hodinek tak pokukuju po Vostok hodinkách. Jinak nosím Sunnto Vector spokojenost mám je asi 3-4 roky a taky už dostaly nějakou tu ránu od futer a to psali v návodu pozor na nárazy :-) prostě každodenní nošení a pořád fungují druhé mám Suunto Ambit3 ale ty mám jen na běhání.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    STEPNI_VLK: tak pěkně děkuju, SNZG15J1 už jsou na cestě .. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam