• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    KURE: Ty se mi libi - kdes je kupoval? Online od nich nebo to nekdo vozi?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BRUKEV: Mozna na malym meste. Stoupni si ke stojanu s moleskinama a vyberes si. X typu diaru kombinovanejch se zapisnikama/ cistejch zapisniku, ruzny typy a gramaze papiru, vazba vydrzi roky uzivani bez uhony. Jestli chces bejt hracicka tak maji i spousty edic s ruznejma tiskama na deskach.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KURE: tak tohle je vostrý. To mě asi přijde draho. ;–]
    KURE
    KURE --- ---
    CROSS: ale zajiste, dole je seznam per kterym to chutna.

    Pozor, vstup na vlastni nebezpeci pro vsechny kdo ujizdi na psacich potrebach :D
    Hi-Tec-C: A Comprehensive Guide - JetPens.com
    https://www.jetpens.com/blog/hi-tec-c-a-comprehensive-guide/pt/629
    CROSS
    CROSS --- ---
    KURE: to je celkem renomovanej výrobce, ale máš tip na něco, co pobere tuhle konkrétní náplň? EDC psacíma potřebama jsem celkem vybavenej, pořídil jsem si z rozmaru nějaký titanový kousky od bláznivýho Magnuse (když si ještě říkal Cogent Industries), ty jsou fajn na normální psaní, ale právě do malýho notýsku preferuju co nejtenčí a navíc různobarevný tužky. Co tak koukám, dělaj pera na Pilot G2 náplně, což je dobrý, ale hledám právě něco na ty G-Tec-4.

    Jinak samo každá návštěva tohohle klubu mě stojí peníze, odpoledne jsem objednal celou sadu těch rollerů, dělaj je v 10 barvách... ;–]
    KURE
    KURE --- ---
    CROSS: neni to uplne levny, ale!! kupoval jsem brachovi k narozkam a velka parada.

    http://karaskustoms.com/pens.html
    CROSS
    CROSS --- ---
    Já teda používám už nějakej rok Moleskine Cahier A6 z místního supermarketu, nemám tomu co vytknout, moje hlavní kritérium je, aby se mi to vešlo do kapsy (protože jinak to s sebou nenosim...) Co řešim víc je -- čím do toho psát. Pilot G-Tec-C4 (moje letitá volba) neni zrovna EDC friendly, navíc mám tendenci si s nima hrát a ulamovat jim ty klipy na víčku. Ideálně bych potřeboval nějakou hardcore tužku, co by pobrala náplně tady z těch pilotů.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    AXTHEB: Tak snad tim lip, ne? Nebo v cem je presne problem?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    BLOWUP: Nic, jen Leuchtturm1917 je lepsi.
    BAAL
    BAAL --- ---
    LACHAUER:
    BRUKEV: Mám také Leuchtturm1917, protože nalepovací poutko na propisku a také proto, že snad jako jediní prodávají i 18 měsíční diář, takže když jsem ten původní zničil když mi v báglu vytekla voda, tak jsem mohl volně navázat a "nečekat na leden 2018"
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BRUKEV: ja nevim, no, ale co je spatne s moleskine?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    LACHAUER: tak musím říct, že jsem netušil, jak bude těžké vybrat takovou pitchovinu, jako je zápisník. Internet je zlo :)
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Matka se synem se ztratili v divočině. Přežili díky televiznímu pořadu – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...matka-se-synem-se-ztratili-v-divocine-prezili-diky-televiznimu-poradu.html

    Bear Grylls strikes back :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Neznáte někoho kdo opravuje batohy deuter? Po 4 letech každodeního se mi prošoupal v dolní části zad :(
    GIF
    GIF --- ---
    // mimo limit, ale když se to tu tak rozjelo

    Co Marathon Navigator?

    MARATHON Navigator Tritium Pilot with Date WW194013
    http://www.chronoworld.com/marathon-navigator-tritium-pilot-with-date-ww194013.html
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    NAGASAWA: To je pro mě docela šok. Před čtyřmi lety jsem vybíral odolnější hodinky, a
    Trasery jsem skoro vzal. Nakonec jsem koupil levnější Wengery se safírovým sklíčkem, a i když s nimi dělám hrozné věci, nemají skoro škrábaneček. Safírové sklíčko funguje skvěle, vícekrát jsem v práci narazil do kovového regálu, sklo drží a regál je škráblý…
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    BRUKEV: Používám německé diáře Leuchtturm1917. Něco jako Moleskin, ale méně designu a hipsterismu, víc německé praktičnosti. U nás k dostání u penshop.cz

    Co se mi líbí:
    - hodně variant, různé kombinace zapisnikove a diarove části (sám si kupuju jen zápisník, diář si tam dopisuju dle potřeby)
    - číslování stránek a index
    - papír imho lepší než Moleskin
    - nalepovací poutko na tužku
    - poslední stránky jdou lehce vytrhnout
    - desky jdou dobře proseknout - protože já si tam zepředu dělám takový okýnko, kam si dávám třeba nákupní seznamy, abych na ně viděl i při zavřeným diáři

    AZIM
    AZIM --- ---
    BRUKEV: mrkni na Midori, podle me teda silene prepalena cena ale pekny to je ...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Tip na nějaký malý, ale skladný diařozapisníček? Rád a často si potřebuju dělat poznámky, ale v mobilu mě to začíná štvát, tak hledám něco, ale nevím co. Kdysi se o tom tady vedla debata, nebo linky, ale nemůžu to dohledat.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    Jednoznačně Herrmann Kožený protože gerberu se nedá říkat Herrmann Kožený
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam