• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    WOJTYLA: Koukal jsem na ne, konkretne na Beast middle, ale fakt mi prijde, ze na mych par dnu rocne je to zbytecny overkill.
    KADLIK: dtto...
    Zatim koukam na kotnikove Bennon Panther, nizsi verze ma dobrou recenzi na Vybaven.cz.
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    SAMGARR: taky je to nadlimitní ale pořád mají v decathlonu Lowa Z6 za tuším 2800,-
    BLOUBEKNT
    BLOUBEKNT --- ---
    WOJTYLA: malej dotaz off: neškolils dneska v ddb?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SAMGARR: Hele sam to nemam rad kdyz mi nekdo radi nad limit ale na Vybaven.cz jsou ted nivy Prabosy ktery vyvijeli spilu s redakci Vybaven a vyoadaj jako suprove. Jsou teda 2600-3000 myslim ale skoro bych se primlouval za investici do lepsiho.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim boty na par tydnu rocne pracovne intenzivniho noseni v terenu. Kotnikovy, tak do 2000 Kc. Dam prednost vzdusnejsi lehci bote. Koukal jsem treba na Prabos Beast, ale 3000 Kc je uz hodne nad limit. Dik za tipy.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    EDAK: nebo tady váběr

    Buy folding backpack and get free shipping on AliExpress.com
    https://www.aliexpress.com/...le?catId=0&initiative_id=SB_20180320025925&SearchText=folding+backpack
    EDAK
    EDAK --- ---
    tohle mi neprijde uplne spatny. a stou slevou za 14 dolaru mi to neprijde ani moc drahy.
    TUBAN™ Waterproof Folding Backpack – Alpha Buying
    https://alpha-buying.com/products/waterproof-foldable-backpack-for-outdoors
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Jo uz sme se dloho nevideli davno nemam brejle :-)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    nejlepsi firesteel je stejne plynovej zapalovac...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    brýle máš, sluníčko taky bylo,... :p
    STENNY
    STENNY --- ---
    WOJTYLA: Proč na parapetu? Normálně konec cigára omotáš vatou, křísneš, vzniklou faguli si dáš do koutku a tváříš se, že mít od cigarety ožehnuté obočí je normální. Nebuď měkkej :))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: srabe :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    OTAKAR:
    SWIST: ale to já mám... ale jako rozdělávat v práci na parpetu vohen škrtadlem abych si připálil mi přijde trochu moc :-D
    SWIST
    SWIST --- ---
    WOJTYLA: Máš mít v EDC firesteel.. :D
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    WOJTYLA: Tak to je zjevně chyba edc neceséru! Máš tam mít minimálně jeden záložní zapalovač, křesadlo a vodě a větru odolné zápalky! :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Ten pocit kdyz mas ve svym EDC vsechno pomalu na preziti atomovy valky ale nechas si doma zapalovac a nemas si cim pripalit cigaro :-D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    VACA: dáš si na něj ten klip, co s ním přijde v krabičce :)
    SWIST
    SWIST --- ---
    VACA: Mě tedy opasek moc nezaujal, ale vypadnutí věcí by podle mě vyřešil nějaký rozumný klip a trochu víc utáhnout opasek.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    VACA: Me to prijde zajimavy jako just in case kdyz budes potrebovat po atomovy valce do toho opasku neco dat.
    VACA
    VACA --- ---
    WOJTYLA: zajimavej koncept. Na jednu stranu by me bavilo takhle nosit lesthermana. Na stranu druhou bych se ale bal ze ho ztratim. Co brani tomu aby nepropadnul skrz?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam