• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTYLAE.D.C., tašky, batohy, urban tacticool , urban survival, urban gear, jak přežít v džungli velkoměsta i výlet k babičce
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KODEXX: Jo takhle :) No hele proč ne :)
    Mně se kolem pasu nosí fakt skvěle i při běhání :)

    QWWERTY: To už je něco mezi ledvinkou a ledvinou :)
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ARMADILLO: Pres rameno a nebo cca jako se nosi toulec na šípy... :D jinak to popsat nedokazu ;D
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    QWWERTY: To uz je prave velky :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KODEXX: Z tvojí odpovědi není jasné, kde jí teda nosíš :)
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    KODEXX: mě se docela osvědčila tahle
    http://www.armysurplus.cz/eshop/vybaveni/pouzdra-sumky-ledvinky/ledvinka-modular-system-velka-cerna
    držela několik let a povolila okolo zipů až potom, co jsem se do ní sbalil na víkend (včetně 7'' tabletu a mikiny) :D
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    ARMADILLO: No jestli ji nosis kolem penisu, nedivim se ze te manzelka nechvali...
    ja si nekoupil tasticku pres rameno, abych mohl nosit ledvinku pres rameno..., kolem penisu sem nezkousel a asi ani nebudu covece ;)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    KODEXX: a kde? Kolem penisu?

    Taky jí mám akorát mě s ní nesmí vidět manželka:))
    S dětma na ven ideální.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    KODEXX: Samozrejme ji ale nenosim kolem pasu :D..
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    V lete uz me nebavilo tahat vse po kapsach, kort kdyz clovek skoro zadny nema... Na tasticky pres rameno moc nejsem, proto sem se to rozhodl resit jeste horsi variantou a to “ledvinkou”...
    Zacal sem projizdet internety a nejak sem nevedel kudy kam... Po x prohlidlych modelech sem narazil na Maxpedition:

    Ledvinka Maxpedition Octa Versipack, Černá | Armed.cz
    https://www.armed.cz/ledvinka-maxpedition-octa-versipack-64657/

    Teda stoji 2x tolik nez vsechny ostatni co sem videl, ale musim uznat, je super... taham ji neco pres mesic a bavi me.. ma presne tu velikost co sem chtel, skvely usporadani, kvalitni zipy a vubec cely kvalitni zpracovani.. na kazdodenni pouzivani vec, ktera cloveka nezacne po chvili srat.. DOPORUCUJU!
    ASACRA
    ASACRA --- ---
    KADLIK: Tojo, bydlim za rohem kolem jsem si radši zakázal:-D
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    GILDARIUS: ano prosím v Lidické ale varuji že je to na vlastní nebezpečí...jsou ochotní vtřícní a vedle maj podnikovku Tilakovci a z druhé strany je prodejna RuMako (rumy a jiný spešl pití a doutníky) to se může sakra prodražit takovej vejlet typu "potřebuju zkusit botky" ;)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DOTCOM: Ale asi bych si zašel do nějakeho kramu kde je mají na vyzkoušení, některým jsou prý úzké. Podnikovou prodejnu mají na smíchově pokud si dobře pamatuju :)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    GILDARIUS: ok dik!
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DOTCOM: moje máma je má už roky a spokojenost, já nakonec šel do modelu co má gumu i přes špičku, přijde mi to praktický
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s temahle botama?
    Meindl Burma Pro MFS GTX - Hanibal
    https://www.hanibal.cz/meindl-burma-pro-mfs-gtx-id1856
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    JOSEF_K: Jasně, já právě běhal po mokrém betonu nějakou dobu bos, ale ty 5-fingers mě vždycky zajímali.
    Jestli je tu jiné auditko na běh, tak pošli do SZ :) Dík
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    VOJTAM: Já bych to asi nedoběhl, ale jiným to jde. Jen si na to musíš dost pomalu a dost dlouho zvykat. A taky jde o to, jakou máš techniku běhu (hlavně ne přes patu). Ale to jsme v blbým klubu:). Nicméně v barefootech občas běhá trail tahle holka, co dala jesenickou stovku (tu teda dala v jinejch botách, ale 60km ultramaraton v nich dala). http://www.baravavrova.com
    VOJTAM
    VOJTAM --- ---
    JOSEF_K: To jsem se chtěl zeptat, ale myslel jsem, že je to blbost. Takže se v tom dá běhat třeba 1/2 trail maraton ??
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    INF1466: Já jsem si ty fivefingersy pořídil právě na běhání trailu, protože před tím jsem měl takový měkčí boty a strašně mi rozhodily pár svalů na noze. A teď mě napadlo vzít pětiprsťáky i na čundr a super. Akorát jak píšu, chce to členitej povrch. Jinak neběhám extra moc, tak do deseti km. Ale znám lidi, co v nich v klidu běhaj 20-30km trasy, a jsou s tím happy.
    INF1466
    INF1466 --- ---
    JOSEF_K: ELDOUGO: ja letosni sezonu rozjel poprvy misto trekovek trailovky (altra lone peak) a nic lepsiho jsem zatim na nohou nemel.. hlavni vyhoda je absolutne zadny otlaceniny na jakymkoliv povrchu a siroka spicka, coz ma z tech behacich bot maloktera.. ale chce to teda o cislo dve vetsi velikost aby clovek z kopce nenarazel prstama do boty.. a je to docela draha sranda, sice vyjdou na dvojku ale vydrzej jen tak 500 kilaku.. a na nejaky lezeni to ulpne neni, na ferattu beru klasicky pohory mtn trainer od salewy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam