• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HYBNERKADOGTREKKING aneb když nemůžů,dotáhne mne pes ,.-)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    To jsem fakt rada,ze nas je celkem slusna skupinka,.-))

    Ja jsem tedy z prahy,takze pokud by mel nekdo zajem jezdit o vikendu(nebo treba v tydnu,kdyz je svatek nebo clovek zkonci driv v praci apod) na treninkovy tury,tak budu jedine rada,.-)

    SATHIK: tak samozrejme potom,kdyby te to bavilo a psa..by jsme jezdili doufam na zavody ve finale vsichni spolecne..na trati je dovoleno se pohybovat ve dvou..takze kdyz nas bude 6,budeme tri dvojice,.-)

    Pokud nekoho neco zajima-ptejte se,.-)
    Jinak na nastenku jsem se snazila srozumitelne(co nyx dovoli) oddelit a zprehlednit text se zkusenostmi otrle trekarky,.-),kde nadete cenne rady..v zahlavi jsou pak pridany uzitecne odkazy(prvni odkaz je na oficialni dogtrekkingovou stranku CR),kde hned v uvodu je celkem dobre popsano o cem to je a co je treba(co je jako povinna vybava na zavodni trat)
    Pro cloveka moc veci neni..pes-obojek,postroj,gumicuk k sedaku..a pak miska,voda..je to tam opravdu dobre napsano,.-)
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    MATHEA: děkuju!
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    SIMCIIQ: pes je celou dobu prubehu zavoda na spagatu, ale i kvuli tomu ma ten postroj a clovek na sobe sedak/bederak.
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    já asi taky.. jen teda nevím co je všechno potřeba.. koukala jsem nějaká výstroj a to jako ten pes nechodí sám bez vodítka? nikdy jsem se o to nezajímala, tak mě prosím nepopravujte za stupidní dotazy :D
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    paráda:), doufám, že náš bude brzy víc:))
    NICKIE
    NICKIE --- ---
    Ahoj, taky bych se ráda zapojila, pokud bude nějaký společný výlet..
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Ahoj, já bych měla taky zájem, ale jsem z Brna, takže kdyby se tu objevil někdo z okolí, tak pište :)
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    Ahoj všem,
    hlavní myšlenkou diskuze je dát dohromady partu lidí zabývající se dogtrekkingem..
    (Takže kdo by měl zájem,ať se nebojí ozvat!,.-)
    V neposlední řadě také slouží jako prostor pro Vaše zkušenosti,zážitky,informační články a k diskuzi k této volnočasové aktivitě spojenou s pěší turistikou a náklonností k přířodě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam