• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ITISME: jo, todle jsem videl a jak jsem psal na konci prispevku, ja tu proste v nastaveni wifi nemam mznost "phone or tablet" Upgrade asi taky nezvladnu, je to pujcena zalezitost, registrovana jinde.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SUPERWEB: ale u dvojky neporesim displej. A to asi chapes, ze je u rozhovoru dost zasadni :D 127° by mi asi v tomto pripade nevadilo, ale jinak je to velkej podel. to rozhodne.
    Takze na dvojku jedine, jestli bych sehnal displej na zapujceni

    ITISME: diky! to je velmi jednoduchy a prosty reseni :-) to me nenapadlo a konecne to vim.


    Nicmene, rada s dispelej zadna jo? :-/
    ITISME
    ITISME --- ---
    RUTHLESS: Rozeznáš je dle barvy číslice na kameře.
    bílá trojka - white edition



    Co se týče připojení, tak s aplikací nemám nejmenší problém...
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    No mozna bych tocil radsi na hero 2 nez na hero 3 white..Od dvojky je odvozena silver, white je pak "ochuzena zmensena dvojka"
    Mimochodem, az nedavno jse si vsimnul, ze White ma pevnej uhel zaberu 127 stupnu, coz mi prijde na sportovni kameru docela hloupy. Podle toho poznas ze mas white, ze nepujde nastavit zaber na 170 stupnu..
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    WERT: a mam "jen" ctyrku, kvalita tedy velmi nizka...
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    WERT: u iphone by me stvalo, ze to video je na krajich orizly :P

    WERT
    WERT --- ---
    RUTHLESS: Asi bude lepsi to rovnou natocit na iphone ne????
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Jo a teda, pokud se mi to nezdari, tak mi Mertlas bude muset pujcit tu svou, takze je to i v tvym zajmu :D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Ahoj, měl bych dotaz... Trochu jsem to tu procet a prostudoval, ale stale trochu tapu :-) Mam ve vlastnictvi dvojku, ale pristi tyden a zejmena pak na zacatku cervence chci natacet na jedny sportovni udalosti rozhovory. Zadna extra kvalita to byt nemusi a kameru ve svem okoli kvalitni nemam.

    Vadi mi absence displeje, takze jsem si od kamaradky pujcil Gopro3. netusim, jak mma poznat rozdil mezi black a white edition. Ale na 95% je to white. Da se k tomu pripojit iphone pres wifi a udelat si tak displej? Dik za info. A pripadne mi reknete, ze rozhovor na to nema cenu. Natacim s tim uspesne na lyzich a do vsech videi se cpu kecy kolem a nemyslim si, ze je to nejaka desna kvalita, zvuk to prijma celkem fajn :-)

    diky za info!
    (problem vidim v tom, ze kdyz si zapnu wifi nastaveni, tak proste se to nepropoji ani omyllem a u youtube navodu jsem nasel, ze tam primo ma moznost "phone or tablet" - nic takoveho tu nemam)
    BARUNKA
    BARUNKA --- ---
    nemel by nekdo na pujceni tři 32GB karty do GoPro Hero 3 do nedele prosim?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERWEB: no jasny, proc platit za to samy nekomu chytrejsimu .)
    JARDAK: tohle prave funguje jen do nejaky castky a podle typu zbozi, pravidlo to neni.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    kdyz jsem mel problem s necim z DX, tak jsem jim to napsal a oni poslali novej kus, jen tak bez niceho.
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DRAGON: Kdyz nespechas a pocitas s tim ze se muzes spalit a reklamce neprichazi v uvahu, je to v pohode. Rozhodne lepsi nez nejaky aukro apod, kde je to cistej preprodej z dx casto :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PEETIK: to moc na surfu nebo prkne nevyuzijes, myslim :)

    MERTLAS: je to v pohode, obcas ti prijde mrtva vec, ale tak kdyz to stoji 5 babek, tak te to nepolozi, ja uz nakupoval mockrat a vysraly se mi asi tri veci dohromady za cca 20 usd, usetreno za podobny veci v CZ shopech cca 20 tisic :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jo remote me taky sere...
    a ono z toho mobilu to taky kvuli ty wifine moc nevydrzi :P


    DRAGON: z dx jsem zatim nikdy nenakupoval... mozna zkusim :)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    DRAGON: Remote sem se nenaučil používat :D tak jen z mobilu :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pro me zarazejici je vydrz remote controleru. koupil sem kameru, dal oboji nabijet, kdyz se to full nabilo, tak sem asi 4x zmacknul nejaky tlacitko na remotu a odlozil. za dva dny koukam ze je to vybity. A to sem to vypnul. Nechapu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PEETIK: bez wifi cca podobne, hodku a pul
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    DRAGON: Kolik to vydrží s tím LCD? Jen na baterii s Wifi mi to vydrží hodinu a půl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam