• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    WERT
    WERT --- ---
    TURBO: na bradavky idealni!!!
    TURBO
    TURBO --- ---
    CLOVICEK: na cokoliv asi úplně ne, na řidítka, helmu nebo na tělo bych si to dávat nechtěl, ale jinak dobrý :)
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    DIY kalmerka na cokoliv
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jj, vracim starej :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    aha, tak to nevim, me to prave kdyz to zapojim jen nabiji a az po zapnuti to otevre disk, no aspon vim, ze novej firmware radsi neinstalovat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    nezapomnel. zkousim to zapojit uz do zapnuty kamery nebo do vypnuty a pak zapnout, proste nic
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    nezapomels ji po zapojeni zapnout ?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mam takovej problem s Hero 3 Black Edition, firmware 02.39
    Nevim jestli se to stalo hned po updatu firmware, protoze to sem delal uz tak pred tremi tydny, ale vcera sem po delsi dobe (driv to normalne fungovalo) chtel spojit Windows 7 (neslo to ani na Macu) pres usb s kamerkou a udelat z ni Mass Storage a nahrat nejaky videa pres kabel a nic se nestane, normalne to nabiji, ale zadny mass storage nefunguje.
    Netusi nekdo z vas, jak docilit spravnyho fungovani? Pres usb to nabiji ale v PC kamera neni videt.
    dik
    TURBO
    TURBO --- ---
    PEETIK: špatně, správně má být "a vše je v pytli" :)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Já používám pytlík co sem dostal k Head mountu a pytlík k větším sluchátkám, do jednoho nacpu kameru, do druhýho přísluško a pak celou tu kameru v pytli do pytle :) A vše je pohromadě.
    TURBO
    TURBO --- ---
    RESCAPE: mám to podobně, akorát na to mám plastovo-látkovej pytel se zipem (jedna strana látka, druhá strana tuhej igelit, je pěkně vidět co kde je a pro co saháš), v něm to mám všechno naházený a hotovo.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: na tuhle drobotinu je dobrej pytlik od chest mountu
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    RESCAPE: jasny, ale kdyz nahazu par baterek, lepitek, sroubku a ja nevim ceho vseho malyho do batohu, tak nic nenajdu a nebo to poztracim... uz jsem takhle vytrousil baterku. Musim nekde sehnat jen ten kufrik a pak si to prizpusobim
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SARKUF: Na kameru mam kozenej obal aby se neposkrabala cocka a zbytek neresim a hazu na volno do batohu. Myslim ze by me to brzo prestalo bavit davat do kufriku nebo nedejboze to do neceho rolovat na to v akci neni cas :).
    Prislusenstvi se tak jak tak poskrabe provozem dulezita je kamera
    JOPS
    JOPS --- ---
    SARKUF: jako jo, ten kufrik vypada velice dobre, ale jak jsem zjistil, porad dokupuju nova a nova prislusenstvi, takze by se to tam behem chvilky nevejde
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    WERT: mne nejde o to ze je to nerozbitny, klidne nejakej jinej ala malej kufrik. Ty rolovaci me z nejakyho duvodu neberou. Asi ze mam irelevantni pocit ze mi to z toho vypada... Kor kdyz vemu v potaz cenu a ze neumim sit.)

    JOPS: treba na cestach uz mam pres rameno fotak...

    Libi se mi ta prehlednost...
    JOPS
    JOPS --- ---
    SARKUF: ja jsem koupil obycejnou tasku pres rameno, kam to vsechno nahazu a jdu :))
    WERT
    WERT --- ---
    SARKUF: podle me je blbost davat nerozbitnou kameru do nerozbitnyho case...
    Tohle me prijde sikovnejsi: http://www.riseful.com/products/rollproiii

    RollPro III - Organizer Case for GoPro.mov - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=AYgClYjAqVI
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Jak resite uskladneni? Libi se mi takovejhle kufrik ale litr za nej davat nechci... Nemate nekdo nahodou tip kde tento typ obalu sehnat? Ten molitan si tam pak vyrezu... Nic kloudnyho jsem nenasel

    TURBO
    TURBO --- ---
    VENIKA: poslední věta v závorce asi i Tobě nazančuje, jestli by nebylo lepší koupit nějakou "neextrémní" kamerku, za menší prachy, s displejem ... u GoPro a jí podobných je hlavní deviza (a tedy to, za co se hlavně platí) ta kompaktnost a to, že si k tý kameře můžeš dovolit vzít jí opravdu téměř i "do pekel horoucích".

    Předesílám, že většina těhle kamer má obecně obraz naprosto k zblití (pardon) ve zhoršenejch světelnejch podmínkách, což koncerty jsou (pokud to nebude koncert filharmoňáku, kde je celej orchest zalitej jasnym světlem :)). Stejnou službu se stejnou výstupní kvalitou totiž udělá dneska i každej mobilní telefon :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam