• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    ty jo obcas by mne zajimalo za co tu nekteri udelujou minusy..muj posledni prispevek je myslim celkem k veci a tazateli mohl i pomoci..
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    SUPERWEB: vzhledem k tomu, že magicam je kopie gopro, tak to bude dost pravděpodobně stejný... :)
    DXTR
    DXTR --- ---
    RESCAPE: Muze
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    RESCAPE: u magicam je dulezite pouzit originalni nabijecku, pri pouziti neoriginalni se kamera prepne do rezimu komunikace s kompem a netoci. Princip toho triku je ale jen v tom, ze v USB konektoru originalni nabijecky chybi jeden kontakt a kdyz si konektor originalu v obchode prohlidnes, uprava neriginalni neni az tak slozita - mozna to bude u gopra podobne
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    Může být Hero 3 napájená z nabíječky v autě a současně přitom natáčet ? Hero 2 nabíjí ale točit se při připojené nabíječce nedá..
    WERT
    WERT --- ---
    MLICKO: pouzij google luku, je to otazka strihaciho softu...
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    WERT: pravda.. jen nevim jak na to :) rozbalil jsem to pred hodinou..
    WERT
    WERT --- ---
    MLICKO: nejde, co treba zkusit tocit video a pak z toho exportnout framy.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    potreboval bych radu.. jak na goprocku 3 blacku nastavit sekvenci foceni napr 10 snimku za vterinu ale po dobu napriklad 20 sekund a ne jen jednu
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    SARKUF: a kdo by si to chtel nejdriv prohlidnout, tak ji prodavaj v Datartu
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    WERT: objednavall jsem tady a druhej den si to vyzvednul
    Skořepinové pouzdro GPSP4 pro navigace (do 4.3") a příslušenství | HyperElektro.cz
    http://www.hyperelektro.cz/skorepinove-pouzdro-gpsp4-pro-navigace-do-4-3-a-prislusenstvi/
    WERT
    WERT --- ---
    SARKUF: link bys nemel?
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    1 magicamka šla dnes ráno do České televize, byl si pro ní nějaký jejich technik, odpoledne ještě volal kvůli nějaké drobnosti v nastavení, říkal že se jim na první pohled docela zamlouvá, že pravděpodobně budou brát další a že pro jejich účely je black zbytečný :)
    Záběry z ní by měli být v pondělí v nějaké reportáži o dálnici
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Tak jsem si nakonec sehnal pouzdro na nejakou navigaci za 280,- a vyrezal molitan... Moc se mi to rezakem dobre nedelalo, tak to nevypada nijak profesionalne, ale vejde se tam vsechno (cim disponuju) az na paskovy mounty a tyc, je to prehledny, funguje to a jeste je tam nejakej manevrovaci prostor. Jsem spokojen

    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MICTECH: Já sem kupoval tady... http://www.kamerynasport.cz/
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    Zdravim,
    mate nekdo doporuceni, kde koupit neoriginalni drzaku pro GoPro v cechach?

    Objednal bych z DX, ale jelikoz je potrebuju pristi tyden a posledni drzak mi sel 2 mesice, tak to neni reseni.

    Pripadne existuje levnejsi shop nez http://www.gokamery.cz/ ?

    Diky
    GREGI
    GREGI --- ---
    NAILER: 3 hero;)
    NAILER
    NAILER --- ---
    GREGI: gopro?
    EGGH
    EGGH --- ---
    PIZI: A s teplotou. A Gopro přímo hoří po pár minutách .))
    BABBA
    BABBA --- ---
    me jde hlavne o videa. vemte to tak ze tomu co pisete vubec nerozumim a chci jen jet a tocit. :) kdyz se podivam na videa jaky srovnavaj white a silver, tak white me prijde takovy vyblity video!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam