• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    ok vysvteleni co te zabiji jsem se nedockal..nevadi.
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: nezklamals :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    WERT: Nevim co te zabiji..byla tu diskuze o CT a gopro, tak jsem jen poznamenal ze maji i magicamku. Mimochodem jsou s ni pry spokojeni a casem asi dokoupi. Klidne i priznam ze zacatkem roku brala jeden kousek na zkousku Nova a ta se nakonec rozhodla pro gopro3, predevsim kvuli trochu mensim rozmerum. nalepky nelepim
    TURBO
    TURBO --- ---
    Řek jsem si, že zkusim to nový GoPro Studio, koukám, že se v tom už dá stříhat, tak proč ne. Dal jsem tomu šanci, přeci to nemůže bejt stejnej nepoužitelnej shit jako původní verze.
    Bohužel, a to přes to, že se nacházíme už nějakou dobu v 21. století, má v GoPro někdo utkvělou představu, že je před stříháním dobrý klipy nejdřív zkonvertovat. Probůh proč, když v každym normálním softu na stříhání se dá bez problému pracovat s AVC HD? Chápu, že chce třeba někdo stříhat v terénu na noťasu, ale tak to je jeho volba a nechápu, proč prostě první nutnej a nepřeskočitelnej krok je konverze.

    Stříhání mi uživatelskou nepohodlností asi tak Movie Maker od Microsoftu. A jakýkoliv, třeba i barevný, korekce? No, musim se přiznat, že jsem čekal, že by tam mohly bejt aspoň jednoduchý R/G/B křivky. Ne, taky neumíme.

    Milé děti, tim svůj report novýho GoPro studia končim. Je to identickej shit jako předchozí verze :) To už i ta pitomá Premiera Elements, jakkoli je to ořezaná verze na doma, je mnohonásobně lepší.

    Jediný plus co jsem tam našel jsou templates na střih, s tim se dá docela pracovat, dobrý pro někoho, kdo nemá moc nápad, jak vlastně tu sbírku záběrů střihnout, docela fajn vodítko. Ale i tak je celý GoPro studio se svym ovládáním a workflow ne nepodobný "drbání se levou rukou za pravym uchem".
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: kazdej tvuj prispevek me zabiji :DDD

    hele a to je tvoje prace vsude po parcich a verejnejch mistech zavsivenej prostor umolousanejma samolepkama magicam???
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    MERTLAS: CT ma i magicamku :) ale to je nejaky oddeleni vzdelavacich poradu. Pred tim nez ji koupili si pry gopro pronajimali od nekoho
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    tak to jsem taky zvedavej co z toho Starik vykouzli :) ale to se divim, ze by cska nemela lidy na to aby neco natocili a chteli to z goprocka :)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    podle me to tam mela pujceny od radotinskejch ceska televize :-) tak ve ctvrtek uvidime, jestli z toho neco pouzili.
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    MERTLAS: V tomhle pripade bych to videl, ze jde o rozmisteni hracu v poli.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    no prave si myslim, ze pro trenery je z tohohle pohledu dobrej leda tak mooozna nadhoz... ale to staci par zaberu... ne tri zapasy :)

    Ja kdyz delal prave ty zabery ze softu a basu, tak jsem musel bejt zatracene blizko, aby to bylo k necemu...
    PEKK
    PEKK --- ---
    MERTLAS: Třeba pro softballový trenéry, já bych asi 3 SB zápasy nechtěl stříhat:D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RUTHLESS: a k cemu? tady z toho pohledu si myslim bude videt vsechno strasne mrnavy ne?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    Todle me hodne bere :-) prakticky nepřetržitě na to bylo natáčeny tři zápasy v softballu (neni to moje)

    WERT
    WERT --- ---
    A WC Day In The Life Of Tracey Hannah - Sony Action Cam - Pinkbike
    http://www.pinkbike.com/news/A-WC-Day-Tracey-Hannah-Sony-Action-Cam.html
    TURBO
    TURBO --- ---
    WERT: stříhání ve 4k bych neviděl jako problém (holt před samotnym stříháním vygeneruješ ze všeho proxy), spíš jakej bude pro ty 4k bitrate, protože aby to vypadalo k světu (a ne jak video protažený youtubem ;)) tak 100Mbit bude málo a která SD karta to pak bude stíhat zaznamenávat ;) Papírově asi každá, v reálu už to bude horší ;)
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    vcera jsem zkousel lehci slowmotion :) http://www.youtube.com/watch?v=56eEk-ZkT68
    WERT
    WERT --- ---
    WERT: to uz to rovnou muzou prejmenovat na Sony Contour ne? :)
    WERT
    WERT --- ---
    Sony Expands Action Cam Lineup with the Smaller, Lighter, Ruggedized HDR-AS30V
    http://www.bikerumor.com/...expands-action-cam-lineup-with-the-smaller-lighter-ruggedized-hdr-as30v/
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Tak jsem zkusil svoje prvni timelapse video..
    Sázava - GOPRO TIMELAPSE - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=97VTwn4x5Zk
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    MATZX: 700MPix/s neznamena 700Mpix foto ale zaznam az 700MPix za vterinu..jde o specifikace platformy A9, na ktere mozna bude nekdy nejake gopro postavene. Me pripada ze ma ta deska divnej tvar na to aby byla zakladem neceho ve tvaru gopro..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam