• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: jop zrovna jsem si daval na Portu obed :) a koukal jsem na tebe... sakra vedet to tak jsem se sel na phantoma podivat :) Taky ho chci poridit, ale cekam na dvojku :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    jsem cetl na netu nejaky info o go3
    HOT NEWS! This is the brand new GoPro HERO3+ .

    HERO3+ Black Edition:
    20% smaller and lighter housing (waterproof to 131’/40m)
    SuperView video mode captures the world’s most immersive wide angle perspective
    Auto Low Light intelligently adjusts frame rate for stunning low light performance
    33% improved image sharpness and reduced distortion
    Faster built-in Wi-Fi for enhanced connectivity to the Wi-Fi Remote (included) and GoPro App
    25% longer battery life
    Upgraded audio performance

    HERO3+ Silver Edition :
    20% smaller and lighter housing (waterproof to 131’/40m)
    2x faster image processor enables 1080p60 and 720p120 fps video
    Enhanced low light performance
    Improved image sharpness and reduced distortion
    Faster built-in Wi-Fi for enhanced connectivity to the Wi-Fi Remote (sold separately) and GoPro App
    25% longer battery life
    Upgraded audio performance

    That's it for now from me, more to come later! IMO this is just a small step forward, just like the iPhone 5S is improved over the iPhone 5
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    MERTLAS: jo jo to jsou zabery odtamtud ;-) jsi tam take byl???
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SYPFX: nejezdil si vcera cca kolem paty na machaci?
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    Fpv typ rc305 prodává to telink.eu léta to i v poryvech a v pohodě 10m/s
    Na windsurf ideální
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    SYPFX: husty jak to drzi i v tom silnym vetru, sem myslel, ze se tyhle helikopterky musej pouzivat v bezvetri, jako na surfing by se to taky hodilo :) jo a co to je to FPV ? :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    SYPFX: levnej FPV, co konkretne?
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    Poridil jsem si toho Phantoma a musim rict je to BOMBA. Podle me velka budoucnost.
    Pro majitele GOPRO - must have. Na seznamu hracek radim hoodne vysoko.
    V zivote jsem neletal z modelama pujcoval ale tohle leti uplne samo i pristava. Je to samolet. ;-)
    Lepsi nez jsem cekal a videl.. Hned jsem si dokoupil levnej FPV za 1500kc abych mohl lepsi natacet videa a jsem z toho totalne nadsenej. Tenhle vikend 2 sesny. A tohle je jedna z nich.
    Je to s Gopro3.. Doporucuju.

    30.9 - 4m.s Louvind pojezd s Edge 19 & raceboardem - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=6aHtzIblJRU
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    BOO: zalezi asi na tom jak na co, ale ja si nataceni jen s jednou kamerou uz moc nedokazu predstavit..vic uhlu zaberu=vic moznosti pri strihu :)
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    TURBO: Be a HERO! :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    TURBO: luxus vic takovych videi :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    Co třeba tohle, taková obyčejnost, ale za mě osobně je to lepší než ty hovna co jsem zmiňoval níže a za který jsem dostal palečky dolů, aniž by se někdo namáhal mě eventuálně vyvést z omylu :)

    GoPro: Fireman Saves Kitten - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CjB_oVeq8Lo
    TURBO
    TURBO --- ---
    RUTHLESS: hm, aha, fail, tak mám asi ještě zalepený oko. Jako bych nic nepsal ;)
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    TURBO: pockej, to neni cely toceny na gopro :D jen ty slowmorion. Daval jsem to zejmena proto, ze se mi libi, ze CT se neboji delat takovydle zabery a prostrihavat je do sestrihu z turnaje. Cely je to toceny na normalmi TV kameru :-)
    TURBO
    TURBO --- ---
    RUTHLESS: koukám palečky žádný, reakce taky ne, tak aby Ti to nebylo líto, přidám něco vlastních mouder ;)

    Obrazově i střihově ok, ale po technický stránce je to ... k zblití ;) Pro mě osobně začínaj bejt záběry z GoPro apod. zajímavý ve chvíli, kdy se tam něco děje, nějaká akce. Točit tim rozhovory a dokumentární záběry, kde má oko čas zjistit, že to je "kvalita" mobilního telefonu (malej dynamickej rozsah, navíc "doraženej" v postu - černá je moc černá, bílá jsou přepaly nebo "wash outy" atd. atd.), to mi přijde ujetý. Ty kamery jsou určený k tomu, aby se s nima točily videa, kde mozek nebude mít čas poznat, že to je obrazově hnůj, ale aby se s tim točily až skoro nesmyslný věci co se pohybu týče nebo záběry, který s normální technikou těžko pořídíš.

    Mě to přijde jako různý pokusy lidí s GoPro točit něco jinýho než "akci" - viděl jsem kupříkladu koncert nějaký tušim rakouský houslistky ... bylo to hrozný :D Ten výstup (vykoupenej kompaktností kamery, to je vlastně hlavní deviza, rozměry) prostě neni tak dechberoucí, že by se s tim dala nahradit běžná záznamová technika.
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    RESCAPE: jj to je ten pokles kvuli dvojce :) ted jde o to, jestli bude dvojka natolik vylepsena, ze bde stat za to ji koupit, nebo nebude a v tu chvili koupit jednicku za 11 :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    MERTLAS: no, tak se dívám, že u nás už se phantom 1 prodává za 11 tisíc, ještě nedávno se prodával za 15 tisíc, to de.
    RADAK
    RADAK --- ---
    ITISME: Mam je vyhozeny v supliku :-D
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    jj. to klepani me taky stve. Ale uz se to da vyresit tim zenmuse drzakem, kterej k tomu chci koupit a pak to klepani udajne celkem eliminujou lepsi vrtule a motorky... Trochu se bojim nejaky vic profi, vzhledem k tomu, ze jsem s nicim podobnym nikdy nelital.... a na takovy to domaci litani to zatim bude stacit :)

    prave cekam na to s cim prijdou v ty druhy generaci. Maj udajne mit trochu jinej design šasi a dalsi upravy. Tak snad to nejak postelujou :)
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    MERTLAS: phantom je sam o sobe bez odpruzeneho podvesu skoro k nicemu..hrozne se to klepe.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam