• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    ARMADILLO: jsi nasadil tezky podminky. Kamera zaostrena na kapotu. A v tmavem prostredi 60fps to nemuze pojmout moc svetla. Evidentne je videt ze na zabery v noci to nebude. Nastesti vetsina sport zaberu vznika za pekneho slunicka.

    Na prvni dojem to nevypada moc dobre. To prostredi je hrozne komprimovany. Ty stromy jsou slity do jedny barvy zadnej velkej detail..

    Jses dobrej ze si koupis kameru a k ni jeste go3+ abys mel porovnani ;-) - jsem velmi zvedav na porovnani.

    Vyzkousej to jeste v idealnich podminkach a zkus tu kameru nejak zafixovat.
    Vypadalo to stejne na vystupu a nebo jsi to prohnal nejakym editorem kteru to jeste komprimoval?

    muj dojem = zatim ach jo,kdyby to natacelo lepsi tak bych koupil. Tohle je presne ten duvod proc jsem od driftu presel na gopro. Ze zadny super prislusenstvi ani genialni ovladani a uchyceni nenaradi kvalitu vystupu. To je to kvuli cemu to natacime ;)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    MLICKO: Ale je to hustý je se ty lampy a stožáry houpou :D jj, taky sem si jednou omylem zapnul tu YT stabilizaci a totálně to rozesralo celý video a dalších pár hodin sem musel čekat, až se to zase vrátí zpět.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Tak taky nahodím nějaký moje záběry, jakým způsobem používám já kameru. Pár zajímacích a akčních záběrů se tam občas taky najde.

    Tribo Fuego - Zřícenina Baba - 15.5.2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=SrDYEYiGbEM


    Tribo Fuego - tréning ve Stromovce 21.5.2013 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=7vLW5TS-Frs
    WERT
    WERT --- ---
    ARMADILLO: kvuli tomuhle si potreboval tu kameru? :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MLICKO: LOL :))
    V originalu to neni, to si tam dodelal YouTube.
    Kazdopadne dnes dam Driftu jeste jednu sanci, je super pocasi tak zkusime jak se bude chovat primo v aute na kontinualni nahravani.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    ARMADILLO: co to je za želé? :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    SYPFX: Prvni dojem dobry, libi se mi ergonomie, ovladani i prislusenstvi. Ten dalkac je ke kamere vazne super. Baterka vydrzi hodne a nastavovani v menu je taky super.
    Ted ke kvalite:
    Zkousel jsem s ni fotit a nic moc (zhruba lehce pod urovni iPhone 5S) takze to je nepouzitelne na nejake zajimavejsi fotky jako jsem videl z GoPro 3.
    Co se tyka videa tak z blbnuti v kancelari se toho moc nepozna, vzali jsme ji ven na projizdku. Schvalne rekni co myslis. Mne se to zda celkem hnusny :) Na druhou stranu je to pekne plynule a bude to chtit lepsi podminky, aby se to dalo spravedlive posoudit. Low light mod jsem mel vypnuty. Natoceno je to v 1080p 60fps HBR s poslednim fw.
    Ve srovnani s GoPro 3 a 3+ Black mi ale prijde, ze zabery z Driftu jsou kostrbate a vyvazeni bile je horsi. Jeste jsem objednal GoPro 3+ Black a pristi tyden udelame porovnani head to head.
    Drift Ghost S Car low light conditions - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=MgkdhW2_TFg
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    TURBO:?? :)
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    ARMADILLO: az budes mit drifta tak jsem zvedavej na tvoje zkusenosti a kvalitu.
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    WERT: RESCAPE: no, než sem si to tu přečetl, tak už sem byl dávno pryč. Dal sem to na 720@100fps a šumí a to, je to tmavý a při explozích přepálený :(
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    PEETIK: jak rika wert, spis timelapse a treba s egg timerem jestli mas :)
    WERT
    WERT --- ---
    PEETIK: Jednou jsem to tocil na 600-300 a bylo to vcelku zajimavy... Horsi to je v tom ze to desne bere svetlo :)

    Takze cim vetsi framerate tim je to tmavsi.
    Taky proto jsou treba crashtesty brutalne sviceny.

    Ale ve finsle at to natocis na co chces... Tak to stejne nepouzijes takze je to jedno:)

    Mozna by byl zajimavej spis casosber:)
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Co myslíte jaký nastavení na dnešní novoroční ohňostroj? 720@100fps nebo 1080@50fps?
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    ARMADILLO: Hero 3 Black
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO:

    Filming a short film Zombies vs Jesus, with POV camera. The photo caught our camera opp/DP at a very awkward moment. The helmet cam weighs about 9Kg. He had to where a mouth guard to help cushion the weight on his jaw. I am running the HDMI cable from the EVF to the DP1X so that I can monitor and direct the action.
    TURBO
    TURBO --- ---
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MLICKO: Co pouzivas za kameru?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    MILTRON: Pekny kamery.. zrejme Vas doma dobre krmili a mate kluci hodne silny krky, ze doporucujete nekolikakilovy kamery na lyze na helmu :)
    MILTRON
    MILTRON --- ---
    WERT: ... ano, samosebou jde jit jeste dal :) Ale ta je dost na prd, baterka vydrzi pulku co GoPro a neni v cene tripodmount! :)))))))
    WERT
    WERT --- ---
    MILTRON: Si nikdy neslysel o RED? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam