• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Mam dotaz k nabijeni GoPro s druhou baterkou, v noci jsem kabel zapojil do ni, svitily obe diody (jak na GP tak na baterce). Az se nabilo GP tak ta na nem zhasla, na baterce svitila takze jsem myslel, ze se nabiji. Rano jsem prisel a GP je nabite, baterka je vybita, evidentne se nenabijela coz nechapu.
    Takze jsem odpojil, GP zapnul, vypnul a ted zacal nabijet znovu, indikace na 2. baterce ted funguje, dioda zase sviti a nabiji se. Nekdo s timhle ma zkusenost a poradi mi jak se vyhnout tomu, abych rano prisel ke GP, ktere melo byt nabite a neni?
    TURBO
    TURBO --- ---
    Info, který se třeba může někomu hodit - pokud byste jako já měli problém s tim, že vaše Hero2 nahrává pouze mono zvuk i při použití externího stereo zdroje- upgradujte si na aktuální firmware a bude to ok.

    Chvilku jsem nadával na GoPro jako takový, ale pak mě napadlo, jestli třeba neni novější fw, co by tohle řešil ... a je :)
    KORDA
    KORDA --- ---
    Nemáte někdo náhodou navíc ten černej klip, kterej zavírá GoPro 3 do obalu? Podařilo se nám ho zlomit, nenašel jsem ho nikde jako náhradní díl a přijde mi blbost kupovat celej case.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    NAILER: Puvodne jsme litali s quadem s GoPro :) Pak jsme tocili litani s heli a 3.baterku jsem ji ztratil nad stromy v lese odkud jsou ty zabery takze jsme ji asi pul hodiny hledali po mocalu pod Hvezdou a cele to tocili :) no ale hodinova footage celkem byla dost nudna.. bylo potreba ji sestrihat na 3 minuty :)
    nano CP X ma 29g, jestli sis s nim nekdy zkousel litat tak je fakt spis do uplneho bezvetri nebo do telocvicny
    Nano CP X RTF & BNF by Blade
    http://www.youtube.com/watch?v=dJD_QpQwZng



    on ti staci mensi poryv vetru a pri primem letu se ti propadne o 2-5m coz neni nic prijemneho.. fakt nic moc heli pro zacatecniky jak se o ni rika, ale zase ustoji pad ze 100 metru jako nic :)

    Misto GoPro bych na modylky obecne pouzival spis neco lehciho s pripojenim na FPV, treba jako je tohle, nehlede na to, ze stoji 1/5 GP :)
    Mobius HD video camera for RC planes and multirotors
    https://www.youtube.com/watch?v=uooaSBe7sxc
    NAILER
    NAILER --- ---
    ARMADILLO: zajímaj mě veškerý detaily!
    WERT
    WERT --- ---
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ARMADILLO: to ten vrtulnicek fakt unesl gopro? bez krytu?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    GARDENROUTE:
    NAILER:
    Je to z GP 3+ BE samozrejme.. :) Vrtulnicek vazi 29g, vojenskou technologii zatim nedisponuju :)
    Jinak video neupraveno, jen sestrihano. Toceno 1080p 48fps.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    DRAGON: Mam jeden na 3+ navic, kdybys chtel..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pripadne, kdybyste nekdo mel jeden navic...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    praskl mi na Hero 3 Black housing. Tusite kde nekde v CR prodavaj neco takovyho? Nejakej neoriginalni (ten stoji asi 1900 korun)?

    Waterproof Clear Protective Plastic + Stainless Steel Case for GoPro Hero 3 - Silver + Black - Free Shipping - DealExtreme
    http://dx.com/...-clear-protective-plastic-stainless-steel-case-for-gopro-hero-3-silver-black-251210
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    SUPERWEB: Na tom videu me zaujala slecna instruktorka... Asi potrebuju nejake lekce nazivo... :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUPERWEB: to jste docela slusni zlodeji, gratulace :)
    WERT
    WERT --- ---
    SUPERWEB: ...jak jinak
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    THRAWN: My to mame stejne jako vse vysvetlene do podrobna :)
    AEE MagiCam SD21 - fast plug-in
    http://www.youtube.com/watch?v=kvfwTOEDMnE
    TURBO
    TURBO --- ---
    WERT: já jedině bez gumičky

    DRAGON: tlumí otřesy/vibrace, funguje jako silentblok, celkem logicky vzhledem k faktu, že je mezi dvěma pevnejma částma. Ale hlavně je to znát na zvuku (což ty asi při natáčení korálovejch útesů neřešíš, chápu :)).

    THRAWN: z toho si nic nedělej, v manuálu nevim jestli to je, nikdy sem ho nečet ;) a vim to jen díky kamarádovi, kterej málem o Hero přišel při vodním lyžování a kterej na to pak nějak přišel "hele na co je asi tahle gumička" :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    TURBO: tenhle obrazek by mel bejt v manualu, sem si nejdriv myslel, ze je to uplne k necemu jinymu :)
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: pokud se neco vrkla… tak se to vrkla a ty dve veci o sebe narazej… jeste nejakej internetovej dotaz?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WERT: no to ztlumi tak ten zvuk, ale ne narazy ne? mne bylo divny, jak to muze tlumit narazy, jako ze "IS" chapes, ten zvuk je jasne, to verim, pokud to cvaka.
    WERT
    WERT --- ---
    DRAGON: ztlumi, bez toho se to ma tendenci vrklat… a jsou tam pak slysitelny rany.
    Asi ne kdyz to mas pod vodou… ale kdyz ti to rajbluje na hlave pri sjezdu na kole tak to znatelny je dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam