• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    RADAK
    RADAK --- ---
    ELPASO: podle me zaber 5:01 je jak poznamenal Armadillo z tohodle: http://www.gopole.com/product/the-arm

    protoze kdyz pouzijes 2x extension, tka to bude strasne blizko. ja osobne jsem nalepil na celo helmy a pouzil tak jak pises, ale vypada to spis tak (ber z rezervou je to retro video a cas 1:00) :
    SNK Nove Hute 2012
    https://vimeo.com/35721249
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO: boze ty ses teoretik… i kdyz kameru na swivel mountu nebudes mit vyvazenou… takto ma zas jiny pozitiva. A to ze bude kamera vzdy tim smerem kam budes mit natocenou hlavu… tzn…. treba ti to muze celou jizdu snimat oblicej a natocenim hlavy te ta kamera obleti.

    Me spis prijde ze ty nerozumis sam sobe :)))
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WERT: tak ted si nerozumime... ta tyz (swivel) se vzdy montuje na stred/teziste helmy jinak by se to ani moc neotacelo :) ja ale mluvim o tom, ze tu nalepovaci klipsnu nalepim bud tam kam se dava swivel nebo dopredu na helmu a pomoci dvou extension kameru prevratim pred sebe (zapnu rezim vzhuru nohama) a natacim svuj ksicht plus to co se deje kolem tak jak je to v case 5:01. nebo tak jak to ma Travis na tom uvodnim obrazku k videu nez se da PLAY... on to ale nema pretoceny pred sebe ale naopak nadoraz k helme

    RADAK: jojo thx, ted kdyz mi NAILER poradil jak se to jmenuje tak uz to neni problem dohledat
    RADAK
    RADAK --- ---
    ELPASO: Tady mas alternativu. Je tam i videt protizavazi. http://youtu.be/GTORcNyckCY
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO: ty drzaky co sou na tyci a snimaj tvuj xicht samozrejme ze trochu prevazujou… (zalezi na dylce tyce) ale vsechny ty veci jsou pouzity na prostrihy nebo na danej zaber a neznamena to ze s tim ty lidi jezdej cely dny...

    Kdyz se pouziva delsi tyc tak se to vyvazuje zavazickem na druhy strane… coz muze bejt pripad i tech swivel mountu.
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    WERT: zajima me, jestli vas trebe nesere, ze to prevazuje helmu atd... neboli odpoved - takto je to nahovnom nepouzivej to :)
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO: podle zaberu chces takovy pouzij uchyceni, co v tom hledas za vedu???
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    NAILER: thx
    RADAK: jojo ten mi tedka dojde taky, ale spis me zajimala ta helma... jestli nekdo tocite s prekroucenou kamerou - na stejnem videu co jsem posilal od 5:01
    RADAK
    RADAK --- ---
    ELPASO: Lyze bych pouzil chest mount.
    NAILER
    NAILER --- ---
    ELPASO: swivel mount
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    kdo tu toci na snb nebo lyzich? nevim jestli mam gopro dat na stred helmy (vyvazena poloha) nebo dopredu aby sli totic zabery kde jsou videt bryle :) nebo nalepit oba dva?

    a jeste jeden dotaz, jak se jmenuje ta "samo-otaceci-tycka" na helmu, zabery pak vypadaj jak kdyby nekdo drzel kameru kouuusicek od vas? napr. zde v case 5:06

    GoPro: Let Me Take You To The Mountain
    http://www.youtube.com/watch?v=C-y70ZOSzE0&list=FL728HB1c_8WjTtuDBZv_trA


    THX!
    PEKK
    PEKK --- ---
    WERT: tvoje?:D
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    DRAGON: Nudim se na dalnici v aute takze jen pro tebe ty ignorante! ;) jestli tam vidis hausing tak ses borec :))

    Unboxing LCD Touch BacPac for GoPro Hero3+ - TechBoomTV
    http://www.youtube.com/watch?v=OQkSPGdfRyM
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELPASO: ne, nebudu se opakovat :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    DRAGON: Na fakture limited taky nemam. Na krabici jo. Mrkni na youtube a uvidis. Na ty krabici pod limited je explicitne napsano ze navic obsahuje hausing ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELPASO: koukam na fakturu a GOPRO Bac Pac, cena 2490, cena uplne beznyho LCDcka, takze fakt nemel :)
    WERT
    WERT --- ---
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    DRAGON: Mels ;) koukni youtube unpacking... U nelimited to neni
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ELPASO: to davaj ke kazdymu LCD ne? ja to mel taky a to sem zadnou limited edition nemel
    STEWIE
    STEWIE --- ---
    MILTRON: Mě se líbí ta hudba celý to k tomu zapadá. A když si ještě zhorším kvalitu, tak je to jako za mlada nějaká arkáda hra v průchodu :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    tak jsem si zrovna prinesl domu LCD BAC PAC na moje 3+ko a koukam, ze Limited Edition a voila uvnitr je i pouzdro do 60m :) coz je skutecne vyhra protoze LCD jsem si kupoval jen kvuli potapeni a housing jsem byl pripravenej si koupit posleze jupiiii
    KEVIN182
    KEVIN182 --- ---
    ARMADILLO: Moc hezký, díky :)
    DRAGON: Rozumím...jsem rád, že jste mě v tom utvrdili a už není co řešit ;)

    Díky všem!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam