• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    BABBA
    BABBA --- ---
    Vim, ze je to sracka, ale moje prvni video
    Hochficht 2014
    http://www.youtube.com/watch?v=dDya5fEH2Vk
    BABBA
    BABBA --- ---
    FOGH: je mozny ze sem mel jeste po nahrani pockat, protoze mi pak prislo na mail ze mi gratulujou za nahrani videa a tam byl obrazek..jeste to vyzkousim
    FOGH
    FOGH --- ---
    BABBA: specifikoval jsi dotaz tak presne, ze ti muzu odpovedet leda takto: neco se pokazilo.

    Co jsi nahraval, kolik MB, jakym kodekem, rozliseni, pockal jsi na zprocesovani googlem atd. ?
    BABBA
    BABBA --- ---
    Nevite proc u nahrani videa na Youtube mi to nenahralo obraz?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Cca 200USD + Doprava. V cene neni DPH a clo. Cekam na zaslani lepsiho ceniku pro mnozstevni nakup.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    mě se to taky líbí, ale já chci něco na SNB a tohle bych asi hned rozbil :)
    kolik to stoji?
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Budu delat objednavku. Nekdo se prida ke group buy? :)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OT_: Ono pokud s tim nebudes behat, ale spis ruzne svenkovat tak tu treti osu tolik nevyuzijes.
    OT_
    OT_ --- ---
    ARMADILLO: Ajo, fakt, jsem na to blbě koukal. Ale pořád zbývá jedna roztřesená osa.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    OT_: Koukam na to video a prijde mi, ze to jsou 2 osy nebo ne? 2 motorky = 2 osy? Na to moje toceni bych snad ani rozdil mezi necim lepsim nepoznal.. beru to tak, ze se to snad prodat da vzdy, kdyby to nebylo uplne ono.
    OT_
    OT_ --- ---
    ARMADILLO: Stabilizuje to jen v jedné ose (narozdíl od dražších, které jsou 2-3 osé), tak jen abys od toho nečekal zázraky...
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO: Tak oprava, asi je to jen fake pro investory, aby to vypadalo :)) vyrabet stihaji takze to zkusim.
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO: Napsal jsem jim, ale jsem zklamany, protoze nestihaji vyrabet a nejsou schopni pokryt aktualni poptavku. Kdo s tim prijde dalsi v podobne kvalite bude milionar!
    Ohledne gearfaggotry jsi me rozesmal :))) Svet je cely plny krasnych veci, ktere nikdo nepotrebuje :))) A na nich se da zaroven nejvic vydelat.

    Jo, tak to by byl dobry zacatek found footage :) Ta terminal velocity je vtipna.. :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    ARMADILLO: kup a udělej TEST! ;)

    Mě to přijde za ty prachy super, ale vim, že to nepotřebuju :) (čas od času se stanu obětí svýho "gearfaggotry" aneb obklopování se vybavením, který vlastně pak moc neužiju a snažim se tomu vyhejbatm, tohle je velký lákadlo :D).


    ARMADILLO: takhle by moh začínat nějakej ten "found footage" horor :D Slušný teda jak se kamera za letu dostala do takový rotace, že ten snímač už nestíhal a vymáčknul z toho prakticky statickej obraz či co ;)
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Camera falls from airplane and lands in pig pen--MUST WATCH END!!
    http://www.youtube.com/watch?v=QrxPuk0JefA
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    TURBO: Tak to je fakt prima zarizeni. Docela bych to chtel :) Mam to risknout objednat? Vypada, ze jsou to sikovni kluci :)

    "
    We used Matlab and other software to test our theories and stabilization system algorithms. If the coding worked, we would build PCB to test the software in the real world. Our first break through was in the AHRS algorithm, followed by the AFSS stabilizer and integrated autopilot.

    Those startup months were filled with many sleepless nights, heartbreaks and the early morning break-through laughter. Please continue this story in the Developer Story on our front page. Thank you.
    "
    TURBO
    TURBO --- ---
    JARDAK:

    Vol.2 GoPro専用 FY G3 Steadycam レビュー
    http://www.youtube.com/watch?v=PHNLvKLUSdk
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    TURBO: ty to vidis nekde na videu?
    TURBO
    TURBO --- ---
    SYPFX: ta cena je hodně v klidu (klasická lidová čínská ;)) http://shop.fyetech.com/product_info.php?products_id=77

    Ale funguje to moc hezky :)
    ELPASO
    ELPASO --- ---
    TURBO: ja objednal ten GoPole... swivel ma jeste cas :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam