• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    PEKK
    PEKK --- ---
    DAVIDO: Proč 0? Mě přijde, že ti to radak řekl jasně. Trochu se zamysli, než někoho odpálkuješ. Nemušíš bejt Cameron, ani Quentin a stejně zjistíš po pár videích, že tě tyhle jednoduchy softy brutálně omezujou, jako to zjistili ostatní Ne-Tarantinové.
    Ale třeba se pletu a stačí ti jen dát k videu hudbu, v tom případě už mlčim:)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    Videl nekdo nekde v prodeji GoPro2 housing s odkrytým bokem pro pripojení exter.mikrofonu.Nebo jak to prípadne řešite (DIY uprava?) ?? Diky!.
    TURBO
    TURBO --- ---
    IHAY: nijak. Používej muziku volně dostupnou na netu, např. pod licencí Creative commons, pokud se tomuhle chceš vyhnout.
    IHAY
    IHAY --- ---
    ahoj, prosím dotaz:
    jak při nahrávání videa na youtube aktivovat tuhle featuru umožňující nákup tracků. dá se pomocí toho vyhnout konfliktu s copyrightem? stačí aspoň tip, co mám hledat, díky.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    videopad. s tím to zvládl i můj tatík
    TURBO
    TURBO --- ---
    DEFECTED: psal že chce něco user friendly ;)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Ted jsem si s tim gopro softem zacal hrat a uvidim, kazdopadne sony vegas stahnu taky. Dik za radu.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    DEFECTED: gopro studio ano ale prijde mi to neco jako movie maker od microsoftu, proste takovy jednoduchy reseni rychlyho strihu. gopro studio je dobry v kombinaci s jinym softem. napriklad odstraneni efektu rybiho oka se nekdy muze hodit atd.. kazdopadne na disku ho mam taky :-)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    DAVIDO: klidně bych šel rovnou do sony vegas, dulezity je se toho hned pri prvnim spusteni nezaleknout. stih v nem je jednoduchej nez se na prvni pohled muze zdat. kdyz nebudes vedet co a jak tak staci otevrit youtube, je tam tuna rad ktery ti pomuzou od importu po finalni rendering.
    jinak jeste muzu doporucit pinaccle studio, v nem jsem strihal nez jsem se prestehoval do vegasu.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    DEFECTED: dik, zkusim, nevedel jsem ze jsou
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    DAVIDO: ..tak sáhni po GoPro origos softe :)
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    RADAK: co nejvice user friendly. tj. nepredpokladam ze bude vse hotovo behem 3 kliku mysi na intuitivni idiogram, ale zrovna tak moc nestojim o plne profesionalni software, ktery predpoklada nekolikatydenni studium manualu nez program budu vubec schopen spustit, neaspiruji na to byt dalsim tarantinem nebo cameronem. hledam rozumny KOMPROMIS, a nez zacnu zkouset jednotlive programy, doufal jsem v dobrou radu.

    jiste z tech softu co jsi jmenoval ze "vsichni" pouzivaji ke strihu jsou nektere vice narocne na nauceni a nektere mene. a to presne byla informace kterou jsem hledal, ale nedostal.

    chapes ze uzitecnost tve odpovedi je pro mne 0?
    RADAK
    RADAK --- ---
    DAVIDO: kazdej co neco striha ti nic zakladniho a user friendly neporadi. vsichni strihaj avid, premiere, vegas, final cut.
    jestli chces neco simple. sahni po microsoft movie maker a nebo iMovie na macu.
    po case zjistis ze to stoji za prd a prejdes na vyse zmeny sofistikovanejsi softy
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    Ahoj,
    tak nakonec jsem lakani neodolal a pritahnul si domu GOPRO Hero 3 Black.
    Poradi mi nekdo soft na editaci videa? Jde mi v zasade jenom o strihani a vymenu zvukove stopy, co nejvic user friendly. Dik predem.
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: je to na cestě :)

    Order StatusProcessing Order Total:USD $199.99 Order Date:Tuesday, March 18, 2014
    Order Tracking
    Processing Time Processing Details
    2014-03-18 05:31:28 Your order was placed
    2014-03-18 05:33:02 Your order payment was confirmed
    2014-03-18 05:33:03 Your order payment was confirmed
    2014-03-18 08:21:18 We're checking your Order Information!
    2014-04-25 04:41:09 Your order was shipped out
    TURBO
    TURBO --- ---
    SYPFX: problém je v tom, že to rázem z kamery do nepohody udělá věc, kterou už se ti nebude chtít při nějakym pádu poslat kamsi do prachu :) + cena lol (koukám, že se s cenama nemažou ani pro DSLR :)). Ale pěkný to je.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    zajimavej nastavec
    GoPro's new lens: Like a GOOGLE STREETMAPS car... for your life • The Register
    http://www.theregister.co.uk/2014/04/14/new_camera_panoramic_lens_like_google_streetmaps_car/
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    JARDAK: tohle je zrovna amatersky vytvor. Ani nevim jak presne to ten clovek strihal. V posledni dobe jsme meli docela kliku na sikovne filmare "amatery" :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    SUPERWEB: ja nevim, ale me ty zabery z tyhle kamery prijdou takovy neplynuly. vsechno se lehce seka. ale mozna je to jen subjektivni pocit
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    Snowboarding with AEE MagiCam S70
    http://vimeo.com/91559374
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam