• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    P0L0US: nene, jeste nebylo kdy, zkousel jsem asi neco pres hodinu a baterie tusim kolem pulky...
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    TRUBKYN: zkousel jsi jak realne vydrzi dlouho souvisleho nahravani ? Gopro, original baterka 2,7k 24fps je vydrz 2:02.
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    BRUN: jen bacha na obsah baleni. treba externi baterie a ovladac v baleni jsou vice mene specialitou ceske edice
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    JARDAK: mam podobny postup: rozebrat, vysusit, ocistit kartackem (jemnym na zuby treba) vse pomoci izopropylalkoholu nebo sehnat nekoho s ultrazvukovou lazni (pouziva se na cisteni mobilu), slozit...
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    BAGRIX: kdyby jsi to nerozchodil tak mam jednu hero 3+ black naprodej..
    BAGRIX
    BAGRIX --- ---
    JARDAK: ok, dikec
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    BAGRIX: vysusit, rozebrat, na obvody pouzit kontaktol a pujcit si baterku na zkousku od kamose.
    BABBA
    BABBA --- ---
    BAGRIX: tak jestli byla 30 minut pod vodou zapnuta, tak pochybuju ze by si ji rozjel...
    BAGRIX
    BAGRIX --- ---
    O víkendu sem mi povedlo utopit Hero 3, cca 30 minut pod vodou (sladka) asi 2m (bez housingu na qadrokoptere) - nasli sme ji, vysusili, ale nejede (prekvapive) ... uz jste to nekdo resil? Ma smysl se pidit po nejake jine baterce a zkouset to, pripadne ji poslat na servis, nebo je s nejvetsi pravepodobnosti hotova a koupit rovnou novou? Dikas :)
    BABBA
    BABBA --- ---
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    PROKY:
    jestli myslis tohle, tak mi napis do posty. Klidne pujcim

    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    BRUN: tak jsem to mel taky, ze zacatku jsem byl trosku rozlazen, ale nakonec kdyz pak koukam zpetne na videa, jsem rad, staci to, ukol to splni a je to levnejsi... ;)
    BRUN
    BRUN --- ---
    TRUBKYN: diky, nasel jsem ten standard kit za 7,5k, coz je polovina nez gopro h3+ se stejnou vybavou, takze asi neni o cem.
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    P0L0US: u toho ziveho prenosu, tam asi hodne zalezi v jake kvalite se nataci, jestli je to plna palba, tak ten obraz taky nic moc, ale zatim jsem to moc nezkoumal....nicmene na nejaky streamin over wifi bych to asi nevidel :( Baterie zatim super, i na tu interni bez externi to opravdu da ty 2,5 hodinky s displayem, ale taky jsem to jeste moc nezkoumal, nicmene kdyz nekam jedu nabiju obe, nebojim se ze by to nejak nevydrzelo...
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    TRUBKYN: na gopro ma aplikace video na telefonu v priserne kvalite (mysli zivy prenos toho co kamera aktualne vidi) o vydrzi baterii ani nemluve. Jak je na tom to S70 ?
    TRUBKYN
    TRUBKYN --- ---
    BRUN: mno porovnani nema, ale zatim spokojenost s ni... Aplikace na Android, mno trosku problem, treba v telefonu nejsem za boha schopen videt videa a fotky na ni, ale na tabletu to snad tak nejak funguje...
    kdyby byl zajem, mam nejaka videa na youtube, hlavne z letani, tak bych mohl poskytnout..
    Ale musim rict ze jsem spokojen zatim, jeste to nejak snad brzo vezmu pod vodu na posledni testy...
    PROKY
    PROKY --- ---
    nemůžete mi někdo prosím na výkend pujčit držák na GO PRO hero 3+ na kolo za drobnou úplatu?
    BRUN
    BRUN --- ---
    magicam s70 zkusenosti: opravdu se vyrovna gopro hero3+? jaky jsou zasadni rozdily? aplikace na mobil/tablet je ok?
    diky!
    BABBA
    BABBA --- ---
    GoPro 1080p FPS 24 / 60 / 60 Auto Low Light Comparison in Low Light - GoPro Tip #374
    http://www.youtube.com/watch?v=hlBk6tZAq0A&list=TLSPYqiNjvv_BjirgyZFwcJv9w7Jntmu-C
    BABBA
    BABBA --- ---
    Zase jsem si hral...:)
    Venice 2014
    http://www.youtube.com/watch?v=VQveSiI_sqM
    SUPERWEB
    SUPERWEB --- ---
    DRAGON: to by se vyplatilo snad i s letem z Prahy :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam