• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZRIZENEC: já sem toho ze psa viděl mraky a vypadá to furt víceméně stejně. i čt v online vysílání, když jede neco, co nejde vysílat po netu, tam má pár záběrů ze psa.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DOKKTOR: tohle je ale nejakej DIY mount. mel sem namysli ten original co zacalo gopro delat. vysledek je ale teda dost podobnej co sem koukal na jiny videa. zajimaly me ale spis nejaky osobni zkusenosti.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravicko, máte někdo ten dog mount? jde z toho vůbec něco použít když ten pes běhá? přijde mi že ta kamera tam lítá že strany na stranu a nemůže z toho vyjít rozumný záběr. gopro4 black
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Mám dotaz.. chystám se kupovat Phantoma 2 a chtel bych se zeptat jak vyresit FPV.. tj. co vse si musim dokoupit abych nelital naslepo. Diky.
    RADAK
    RADAK --- ---
    P0L0US: Uz je to nejakrj ten patek a mam gopro 2. Ale baterky mi makaj. Vydrzej hodinu. Takze skoro stejne jak origos.
    P0L0US
    P0L0US --- ---
    RADAK: taky sem nabral cinu. jediny bateky sem nenasel plne funkcni tim myslim s opravdu kapacitou alespon jako original. nemas nejaky tip ?
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    DEFECTED: treba nekdy neco jinyho.)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SARKUF: daj link.. :)
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    RADAK
    RADAK --- ---
    APOKAKODEX: kdyz uz resite YT, tak urcite znate http://socialblade.com/youtube/ nestacim se divit co z ty reklamy je prachu. jak mam v chromu adblock, tak ji vidim minimalne a nedochazi mi jak je tim internet prolezlej
    APOKAKODEX
    APOKAKODEX --- ---
    DEFECTED: no účty, které mají určitý počet zhlednutí tak se můžou stát "partnery s youtube" a mají trochu jíná pravidla než normální uživatelé... nevím přesně jak to funguje ale nějak tak to je :-D
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    tak jsem to zprasil reverbem a proslo to... ale je to hruza
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SARKUF: ..a to mám ešte zaplatene Plus-ko ! ..aj tak nechapem čo tím sleduju, ved GoPro kanal na YT je samoz.plny videi s ,,neplatenou"hudbou,a vidi to cely svet :D
    To by ho zrusili uz dávno, si myslim...
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    DEFECTED: no to prave ze nevyresi, kdyz nekupujes songy s pravy k dalsimu pouziti...
    ono to jede prej uz pulroku, ale nacapalo me to az ted. Jinak bych o tom vubec nevedel... nejde to nejak obejit? fakt se mi nechce/nebudu prekopavat cely video:/
    EGGH
    EGGH --- ---
    Když už se to řeší, kde nejčastěji songy nakupujete?
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    SARKUF: ..až to začnu mazat rad-radom,to tam toho moc nezostane !? :D :(
    Nakup songov to vyrieši, co myslíš ?
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Zaregistroval uz nekdo, ze Vimeo zavedlo nejakej jejich Copyright Match, kterej nachazi shody v audiu a kontroluje prava?
    Me to ted tedka dost zaskocilo a po x hodinach editovani mi to hned smazali... Pro me to drivejsi nereseni byl jeden z hlavnich duvodu k odchodu od youtube, co me s tim prudilo. Ted fakt nevim, co s tim... grrrr
    ITISME
    ITISME --- ---
    RADDINO: Neboj se a objednávej. Oproti originálu hodně ušetříš a 95% těch věcí je plně funkčních !
    RADAK
    RADAK --- ---
    RADDINO: Mam vsechno z dx nebo ebay s vsechno funguje paradne. Vc ext. Nabijecky a baterek.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    RADDINO: je to stejnej kus plastu jako original
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam