• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    BANSCHEE
    BANSCHEE --- ---
    chlapy v čem stříháte video?
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    hlavne co je za zvuky pod vodou? delfini a velryby? nebo hluk motoru od lodi? :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    DEFECTED: konkurence neni nikdy dost :). Koukám se u Apple probrali docela brzo ;).

    Patent Applu popisuje vodotěsnou kameru, která umožňuje nahrávat zvuk i pod vodou během potápění - jsem zvědavej na patent nahrávání zvuku pod vodou :). Teda, ono zvuk pod vodou nahrát možno je, otázkou je výsledek nahrávky. Ale tak třeba Apple pořídil nějaký kvalitní hydrofony :).
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    Misreported Apple patent reassignment supposedly induces GoPro stock price decline
    http://appleinsider.com/...ed-apple-patent-reassignment-supposedly-induces-gopro-stock-price-decline
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    GOZER1: to mě přišlo trošku drahý. chtěl jsem jí půjčit na měsíc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAFROST: měli by jste nejakej tip na půjčovnu ?
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    RAINBOF: jenom subjektivní dojem, doporučil bych vyzkoušet.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    JAFROST:
    to vůbec nevim. chtěl bych něco malýho s velkým úhlem pohledu na oblečení nebo do ruky. Zvažoval jsem zápůjčku ale nejsem ve videu nijak kovanej.
    Proč myslíš že by to nebylo vhodné ? Myslíš že by lepší bylo třeba Sony HDR ?
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    RAINBOF: u gopra se taky dobře mění baterka, to není problém, otázko je, jestli to je na tohle konkrétně dobrý zařízení
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ahoj,

    Vybírám kameru na pořizování klasického videoprotokolu, takže je dobré aby se vyrovnala s přechodem světlo/šero a aby při letmém náhledu šlo přečíst různé nápisy případně listiny, původně jsme používali různé cannony s řad legria (fs10/100 až po HF R205) ovšem canon nám s nimi skončil tak vybírám novou.

    Napadlo mne GoPro protože má velice ostrý a stabilní obraz. Bohužel však nevydrží víc než 2 hodiny což ten canon vydržel 3,5 hodinky a snadno se u něj měnila baterka.

    pokud jsem tu špatně prosím o radu "kam jít"...
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    BABBA: No a co zkusit Nemecko? Zdravim v klubu jako cerstvy majitel 3+ Silver.
    BABBA
    BABBA --- ---
    RADAK: jo tak, blbe sem to pochopil
    RADAK
    RADAK --- ---
    BABBA: Jj v cechach za 13,5 v us za 9,5
    BABBA
    BABBA --- ---
    RADAK: ja loni v usa kupoval 3+ black v prepoctu za 8500,-. fakt tam 4 vyjde na 13,5?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DXTR: nn, videl sem to primo v emailu od gopro. mam ho schovanej :)

    DXTR
    DXTR --- ---
    DRAGON: 64GB karta zdarma byla tusim akce na thanksgiving
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    TURBO: fat32 umožňuje vkuse zapsat enom asi 4GB soubor, esli ono to nebylo tím ;)
    RADAK
    RADAK --- ---
    DRAGON: to nevim. ja nasel vsude za 13,5. 9,5 z ebay zni lip. Trochu se bojim zaruky, ale mam uz nejakej patek hero 2 a maka furt v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam