• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    praskla nam doviraci cerna "spona" na housingu Gopro Hero 3 Black

    v zahranici se da koupit zvlast, aby nebylo nutny kupovat celej kryt, ale u nas to nemuzu najit

    nemate nekdo doma nahodou te hle dil, treba z nejakyho krytu, u kteryho se vam prozmenu rozbila jina cast a prodali byste?popripade nevite o tom, kde to sehnat v Praze a nebo kde nejlevnejc na kamenny prodejne koupit celej kryt?na ebayi se daj cely housingy koupit kolem 500kc, ale potreboval bych to tady mit asap

    diky!
    RUM
    RUM --- ---
    mě je jedno, kdo koho sesadí z trůnu :-) beru to, co je nejlepší za peníze v danou chvíli. pochopil jsem podle názvu, že todle není auditko jen o gopro, ale pro všechny akční kamerky. někdo si to ale nechce připustit...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja si to myslim taky, ale kdyz lol, tak prej teda lol, no :)
    RUM
    RUM --- ---
    DEFECTED: lol :-)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    RUM: ..ta tvoja xixao pojde ku dnu ako vačšina konkurencie,sorry.
    RUM
    RUM --- ---
    jinak v recenzi se píše, že fullhd 30 fps nahrává v 12Mbps, což ale není konečná :-) já mám dostatečně rychlou microsd kartu, takže jsem si mohl dovolit upravit firmware, aby kamera nahrávala 35 Mbps a to už je něco :-) logicky ovšem platí pravidlo, že vyšší bitrate = nižší výdrž. každej přidanej Mbps navíc znamená zhruba o 1 minutu kratší výdrž baterie.
    RUM
    RUM --- ---
    čerstvá recenze http://avmania.e15.cz/xiaomi-yi-sport-levnejsi-a-lepsi-nez-gopro

    shodou okolností jsem se díky té recenzi dozvěděl, že základní gopro nemá ani vyměnitelné baterie, což jsem netušil, takže se v tomto dá xiaomi těžko něco vytýkat :D viz. příspěvěk od GOZER1:
    RUM
    RUM --- ---
    DRAGON: koukal jsem na to. nadpis je hodně přehnanej. gopro4 je jednoznačně lepší volba za ty peníze
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TomTom chce sesadit GoPro z trůnu. Kamera Bandit pozná nejlepší záběry - iDNES.cz
    http://technet.idnes.cz/tomtom-bandit-gopro-0qp-/tec_video.aspx?c=A150430_023100_tec_video_kuz
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    RUM: Displej by byl rozhodně plus.
    RUM
    RUM --- ---
    GANCARCIK: to ale není důvod k tomu, aby xiaomi vyrobilo kamerku s horšíma parametrama :-)
    GANCARCIK
    GANCARCIK --- ---
    jo, protoze na podzim vyjde hero 5 :D
    RUM
    RUM --- ---
    tak se šíří drby, že prej xiaomi chce koncem roku vydat ještě kromě této low-cost verze i verzi kamerky za 200 dolarů, která bude mít lcd displej, lepší parametry a má konkurovat gopro4 :-) todle možná už v gopro trochu pocítí :-)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    A já jsem si furt říkal, proč GoPro znám z dětství:

    Díl na: http://www.serialsonline.8u.cz/the-simpsons/?p=prispevek&s=jedna&dil=10
    RUM
    RUM --- ---
    RADDINO: jo objevilo se pár případů s horším zvukem. já mám zvuk v poho. s aplikací na android nevidím žádný problém. nedávno už udělali aplikaci i na iOS, ale zatím není přeložená do AJ, co vím.
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    RUM: někde jsem četl, že je velmi špatný zvuk a nic moc appka na android k tomu. Jak to je? Za tuhle cenu bych do ní asi šel.
    RUM
    RUM --- ---
    EAT_ME: jo, já kupoval z xiaomiforsale.com za 2600 s poštovným... cena za to, že ti to příjde do 3 dnů ze skladu v ČR :D teď váhám, jestli si nekoupit ještě jednu do rezervy za těch 1619,- :D protože teď už mi je jedno, jestli příjde až třeba až za měsíc
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    RUM: Tak jsem ještě váhal jestli si tu kamerku koupit, ale cena 1619,- to teda rozsekla :)) Tak už se těšim!
    RUM
    RUM --- ---
    GANCARCIK: ve full hd je podle mě naprosto srovnatelná s gopro3 a má věrný barvy. gopro4 je už jiná liga :-)

    GOZER1: no a? pokud se povede sehnat kamerku za 1700kč, tak nějaký nutný držáky dokoupíš za 500, vodotěsný obal za 500, 2 extra baterky a nabíječku tak do 500, tak pak na těch 3 litrech si a přesto je furt lepší a levnější než základní gopro hero. kvalitu videa můžeš posoudit na stovkách recenzích na youtube, často i včetně RAW video souborů ke stažení např. https://www.youtube.com/watch?v=Tybp5I9ow3I , takže nevím co řešíš. výdrž baterie při fullhd a 60 fps je asi 75 minut a při full hd 30 fps asi 100 minut. mohlo by to být lepší, ale kamerka je zase mnohem univerzálnější
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam