• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATZX: to vůbec nechápu co ten ajfoun?
    MATZX
    MATZX --- ---
    another level...
    EFESH
    EFESH --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: mrknu, dik

    jako visjak, i kdyby to slo kombinovat, kvuli vibracim to chci jako primou soucastku - nahore drazka, dole plastovy mrizky s uchycenim na sroub...

    ZKAZENYHLEMYZD
    ZKAZENYHLEMYZD --- ---
    EFESH: akorát to má o 90° šouplý drážky, zkus projít celej ten dx.com ,maj tam toho hromadu a nějakou kombinací to jít musí )
    EFESH
    EFESH --- ---
    ZKAZENYHLEMYZD: jo, to vypada dost blizko tomu, co bych potreboval... diky

    hadam tedy ze DIY je jedina cesta, ...
    moc nechapu ten GoPro jednocestnej system, netusim proc neumoznujou kombinovat obousmerne,....
    EFESH
    EFESH --- ---
    DIY beru jako moznou variantu ...
    nicmene, videli ste neco takove k prodeji? hledam a googlim ale nedari se mi
    BABBA
    BABBA --- ---
    EFESH: no to podle me nic nemeni. myslim ze to tak pujde...
    EFESH
    EFESH --- ---
    BABBA: Blbe sem to popsal, hádám. Myslel jsem neco co by vypadalo takhle.

    BABBA
    BABBA --- ---
    EFESH: si urizni hlavicku sroubu a dej tam maticku ;) nebo kus zavitove tyce...
    EFESH
    EFESH --- ---
    da se sehnat tahle desticka, ale aby mela na spodu klasicky drazky s matickou?
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DEFECTED: k cemu to slouzi? :)
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    Nemáte doma? :)

    CRITT3R
    CRITT3R --- ---
    čau, poradíte mi prosím jakou kameru byste doporučili pro připojení k wifi AP pro plynulej rtsp stream? jde mi o to, že gopro umí dělat jen AP, takže musím wifi router nastavit jako klient. kamera tedy nemůže roamovat mezi víc stejně pojmenovanýma APčkama řekněme v rámci větších prostor...

    dík moc :)
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    LISKNI_SI: To sem si taky myslel. Tak jo. :)
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    EAT_ME: 2: asi kvůli preview. Na GoPro je to taky a řek bych, že ta Androidí aplikace to pouští z toho.
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    EAT_ME: TimeLapse jsem už našel. :)
    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Pár dotazů z Yi:
    1 - Jak se nastavuje TimeLapse?
    2 - Při stahování videí z kamery je na kartě jednou video v HD a podruhý v horší kvalitě - proč? De to někde vypnout?
    BENDA23
    BENDA23 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam