• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    2MEK: mam teď nově xiaomi yi a jsem s ní spokojenej, ale je pravda, že jsem neměl v ruce gopro, takže nemám pořádný srovnání.
    RADAK
    RADAK --- ---
    2MEK: uvaha podle me spravna, mozna bych poptal kamose na pujceni goprocka. jestli se jedna o jednu dovolenou
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    2MEK: Mrknul bych na YouTube na nějaký srovnání kvalit. Ale myslím, že úvaha správná je.
    2MEK
    2MEK --- ---
    2MEK: Tak oprava, zda se, ze lepsi je SJ5000+
    2MEK
    2MEK --- ---
    Zdravim ve spolek, rad bych vznesl dotaz.
    Chtel jsem si poridt GoPro Hero 4 Black (freediving, snb a tak), ale zanedlouho by mela vyjit 5ka, na kterou bych si asi rad pockal. Problem je v tom, ze si na konci prazdnin pojedu zadovolenkovat a uz bych rad natacel. Takze jsem dosel k tomu, ze bych si ted koupil nejakyho slusnyho cinana (xiaomi yi?), kterej stoji par korun a netoci uplne blbe. Zadny zkusenosti s temahle kamerama nemam, takze si to "osaham" a pak to s minimalni ztratou prodam a koupim si tu 5 ku? Je moje uvaha spravna? Doporucili byste mi v moji situaci jiny reseni?
    Predem diky za pripadny komentare!
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Doporučíte mi někdo z vlastní zkušenosti nabíječku na hero 4 baterky? Koukal jsem že dělají i kombinaci s nabíječku na remote. Máte někdo zkušenosti?
    EDEN
    EDEN --- ---
    EDEN: prehrat v aplikacii pripadne na youtube stranke, cez nyx mi to nefachci
    EDEN
    EDEN --- ---
    GoPro Spherical: The Future of Virtual Reality - FOALS x NABIL
    http://www.youtube.com/watch?v=TO-m3exi27M


    celkom zaujalo, na tablete to reaguje aj na naklananie
    BABBA
    BABBA --- ---
    TOLI
    TOLI --- ---
    Ahoj
    nějaké zkušenosti?
    Dazzne Products Limited
    http://www.dazzne.com/default/index?lang=en_us
    Co Vy na to?
    SARTH
    SARTH --- ---
    GoPro 4 vs XiaoYi Action Camera Hardcore Durability Test (feat. Siime Eye vibrator cam, AMK5000)
    https://www.youtube.com/watch?v=gVd1q-e8P5A
    RUM
    RUM --- ---
    GOZER1: řekl bych žádná, xiaomi yi je nejblíž GP3
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Jaká čínská kopie je teď kvalitativně nejblíž Hero 4?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Nepujcil by za uplatu nejaky prazak Gopro kameru na par dni? Vice v poste.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    DRAGON: ale je v tom budoucnost to zmenšovat a zmenšovat, BTW jsem zvědavej na první čínskou kopii sessionu, myslím že to bude brzo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    RESCAPE: jj taky do ni nepujdu, cekam na plnohodnotnou 5. generaci :)
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    DRAGON: měl jsem ji teď dva dny doma. Je to moc hezký jak je to malinký a relativně funkční.
    Jedina věc je ta kvalita videa, ta je o hodně horší než u Hero 4, takže vzhledem ke stejné ceně těchto dvou modelů je to hodně na zvážení. Ale to je jen názor někoho kdo už ví jak kvalitní obraz má Hero 4, takže to pak nutí srovnávat :)

    Každopádně za mě doporučuji počkat minimálně na v2 ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jenom upozorneni pro lidi s Go Pro 4 Session: kamera je sice water proof, ale vubec jako ctyrka v housingu, je do max 10m, coz znamena v realu aby to bylo posichrovany, do peti metru. Tak potapeci bacha :)
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    THRAWN: Věnuji komukoliv za odvoz (Budějovická). Nespěchám na to. Na eBayi jsem dostal peníze zpět (měli blbě foto a listing), takže chtít za to prachy by nebylo uplně fér :)
    THRAWN
    THRAWN --- ---
    WIN_KLO: tak za deset korun uz bych ji bral, ale musis s ni pockat do srpna a sem ochotnej pro ni dojet jen po praze (btw slouzi to vubec k necemu ? ja to hazu i bez krytky vsude mozne a zatim to vypada, ze ten plastik pred objektivem je porad ok)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam