• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    BOHDAL
    BOHDAL --- ---
    někomu postačí ,.-)
    WIFI AKČNÍ KAMERA S FULL HD - Čtvrtek, 22.10. - LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?action=showDetail&id=38473
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PACA: ja nakoupil z DX.com a velka spokojenost, staly asi 7-10 dolaru a vydrz vetsi nez origo
    PACA
    PACA --- ---
    MERTLAS: Ok díky..
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    PACA: jj pouzivam nejaky z ciny, objednany na ebay. vydrzi stejne dlouho jako origo, dostal jsem k tomu i nabijecku...
    PACA
    PACA --- ---
    Ahoj všem, mám dotaz, má tady někdo zkušenosti s NEoriginálními náhradními baterkami do kamer GoPro?

    Neprodává nahodou někdo jednu, nebo nemá navíc? (potřebuji do Hero 3 black)

    Díky moc pls pošta:)
    BASIK
    BASIK --- ---
    JARDAK: 'proxy editing' (a pro tohle dobrej napad)
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    JARDAK: To by me melo zachranit. Wow Parada diky moc !
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    SKAUTIK: pokud to mas sestrihany v mp4 a chces to nahradit zkonvertovanym avi, tak je to docela jednoduchy. melo by stacit premistit zdrojove soubory z puvodniho umisteni a vegas se pri nahravani projektu zepta kde jsou, pak mu das slozku kde jsou ty zkonvertovany a oni by se meli nahradit. tohle se pouziva treba kdyz nechces strihat s velkym materialem a pouzijes si misto toho na strih neco mensiho kvuli vykonu pocitace. ted nevim jak se te metode rika..
    SKAUTIK
    SKAUTIK --- ---
    Asi jsem retardovanej ale az ted jsem objevil problem s barvama gopro4 vs. Sony vegas... potazmo myslim ze je to ten Protune zkurvenej... a novej Cinform...

    Co jsem vygooglil tak bez toho abych to nejdriv zkonvertoval do avi jsem nahranej...
    Jenze ja mam videjko uz sestrihany absolutne neprichazi v uvahu to predelavat ...
    zna na to nekdo nejak figl...

    V podstate je to tmavy a barvy presyceny ...
    TURBO
    TURBO --- ---
    MLIKARNA: nic jinýho než Davinci Resolve asi neni, pokud to má být opravdu zdarma. Zoufalec by jistě ještě nahodil Blender, ale wtf, sorry, stříhat videa v 3d softu, jehož gui a názvy funkcí se navíc vymykaj intuitivitě fakt nehodlám ;).

    GP Studio je dobrý k jedný věci - k upgrade firmware v kameře a následný odinstalaci :). Ale jo, znám i lidi, co stříhali videa v MSshit MovieMakeru, holt zoufalý lidi dělaj zoufalý věci :).

    WIN_KLO: myslim, že zbytečně, je to jeden z top profi stříhacích softů. Tisíckrát lepší se naučit DV Resolve než nějakej ehm hnůj od Adobe ;).
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    MLIKARNA: Nedávno jsem si stáhl Davinci Resolve, ale mám z toho trochu strach :-)
    TURBO
    TURBO --- ---
    SARTH: nechápu, proč nulovou prezentaci vyvažujou slevama :). Asi bych si radši připlatil za Feiyu nebo jeho podobnej klon z Číny, ty maj aspoň normální prezentace, resp. ukázky toho, jak to funguje/nefunguje.
    TURBO
    TURBO --- ---
    SARTH: zajímavý, kolik lidí prostě jen tak poslalo prachy něčemu, co je akorát vymodelovanej a vyrendrovanej prototyp ve 3dčku (neni tam jediná ukázka reálnýho prototypu a toho, jak funguje).
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    K0TEL: kdy ti to konkretne pada? ja to chtel pouzivat na konverzi ale furt to prave padalo. az pak jsem vygooglil bug - v ceste k souboru nesmi byt v nazvech slozek pouzita diakritika.
    K0TEL
    K0TEL --- ---
    já mám ale spíš problém s tím jejich GOPRO studiem :( pořád to padá nedá se tam nic udělat ... všechny možný updaty chipsetů, grafických karet a všeho možného HW jsem udělal jak jsem našel na netu ale studio je stále nefunkční :(
    K0TEL
    K0TEL --- ---
    ja koupil tady to mi přijde fér :) i s pojištěním na 3 roky
    GoPro HERO4 Black SURF edition / sportovní kamera / Bluetooth / WiFi / AKCE do vyprodání | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...k-surf-edition-sportovni-kamera-bluetooth-wifi-akce-do-vyprodani+dp236916/
    TURBO
    TURBO --- ---
    BABBA: ovšem nejvíc fér je v popisu produktu "GoPro HERO4: The Adventure of Life in 4K" a hned pod titulkem prezentační video v tipuju ne víc než 480p a asi tak 500kbit ;)
    BABBA
    BABBA --- ---
    fer cena!
    GOPRO HERO4 Black Edition | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gopro-hd-hero4-black-edition-d2202825.htm
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam