• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    prave jsem prodal gopro black ed sice jsem neco natocil ale editovani videji je tezka pruda kdyz clovek neni nadsenec. a pro zvytek staci kamera v telefonu. pisu to jako varovani pro ty co si chteji neco podobnyho koupit ale nemaji kameraman/edit postizeni
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: o nicem nevim ale mozny to je:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VANIS: vzdyt to ma pres dva roky starej snimac. To od ty doby neni nic lepsiho?
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: do 10k bych vzal gopro 4 silver
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, co byste ze soucasnyho trhu koupili do 5k a do 10k za outdoor kameru? dekuju
    TALKON
    TALKON --- ---
    VAMPY: Ahoj, s ovladanim programu take nejsem jednicka a video jsem take chtel zpracovat, sice mi to chvilku trvalo, nez jsem se v nem orientoval, ale myslim to das. pouzil jsem Pinnacle Studio
    VAMPY
    VAMPY --- ---
    Ahoj potřebuji poradit. Jsem totální začátečník, pořídila jsem si kamerku sjcam M10 (ještě jsem s tim nenatočila ani prd, neb včera jsem si to přinesla domů:-D). Natáčí v MOV a já jsem totální analfabet v oblasti editace, stříhání, úprav videa. Poradíte mi nějaký prográmek, který by byl intuitivní aby s tím dokázal zacházet i uplnej debil se kterým bych mohla začít? mám Win7, starý ne příliš rychlý počítač s průměrnou výbavou (průměrnou před 7mi lety).
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Tak na takovýhle pěkný akce se něco dražšího vyplatí. Bral bych GoPro 4 Silver.
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    WIN_KLO: paragliding a na kominy
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    WE_RUN: Ze vzduchu? Jako dronem? Z balónu? Drakem?
    WE_RUN
    WE_RUN --- ---
    ahoj, potřebuju poradit ohledně kamery na točení videí ze vzduchu. Začínám se v těch všech značkách ztrácet :/ vůbec netuším, kolik mám zainvestovat, tak aby to nebylo přehnaný.....máte prosím někdo nějakej tip?
    WIN_KLO
    WIN_KLO --- ---
    Když točim v přítmí, tak se to snažim srazit co nejníž, takže volbu 24 nebo 25 fps oceňuji. Navíc když točím 25fps na narrow, vypadá to prostě víc filmově.
    MLICKO
    MLICKO --- ---
    Nabízim zánovní Gimbal. Při rychlym jednání možná sleva. http://foto.bazos.cz/inzerat/58323467/GIMBAL-FEIYU-G4-TOP-STAV.php
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    LISKNI_SI: zjednodušeně... rozdíl 60fps a 50fps okem fakt nepoznáš, blikání přes celý video ano
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    kvalitativně je na tom ale o fous líp PAL a navíc nedělá bordel se světlem, je to EU norma takže proč jet NTSC? těch pár fps za ty problémy se zářivkama a o navíc horší kvalitou (i když o kousek) nestojí...
    VANIS
    VANIS --- ---
    DEFECTED: taky si myslim ze to nepoznas, s ntsc das o pad procent pomalejsi slowmo aby to bylo koukatelny, muze se hodit
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    LISKNI_SI: je to kvuli historii tech norem. ty normy se stale dodrzuji, uz kvuli te synchronizaci el. zarizeni. a ne, rozdil mezi pal a ntsc ve vysledku nepoznas.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    NEX28XZ: Jak jako není? Víc snímků za sekundu, je to plynulejší. PAL/NTSC byl rozdíl i v rozlišení, ale to už je dneska passé. Upřímně moc nechápu, proč v tý kameře ta volba vůbec je takhle pojmenovaná. Mělo by tam být prostě fps a hotovo, ať si každej vybere co chce, třeba 77.
    NEX28XZ
    NEX28XZ --- ---
    DEFECTED: Ne to vůbec, fakt jen v případech kdy budeš točit nějaký zářivky, nebo monitory... o ničem jinym to neni jen o tom že PAL je dělanej na evropskou elektřinu a NTSC ne. Ale nevidim důvod proč bys neměl točit v PALU, si v Evropě a jestli si myslíš že NTSC je kvalitnější nějakym způsobem tak neni... http://www.diffen.com/difference/NTSC_vs_PAL
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    WIN_KLO:
    LISKNI_SI:
    VANIS:
    Točím za dne a vonku.Hlavne rýchle športy, downhill a podobne. Zaznamenali ste v tomto prípade nejake odlišnosti v obraze PAL/NTSC . (kostky v obraze,nekvalita...) ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam