• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: je mi to jasny, ze mistni asijskej trh bude jinde kvalitou a cenou nez v Cr, to je proste nevyhoda, ze ten trh v Cr je tak malej.

    INSOMNIA: nemuzu to tu nikde sehnat a original tu stoji 2 tisice, to je trosku moc drahej risk, kdyby to nefungovalo...

    jinak ja to nemyslel jako vytku, nechtel sem tim nikoho nastvat. jen mi to prijde jako zlodejna. ja mam tycku za 120 korun a je naprosto libova..

    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: no a co ta oranzova krytka?
    VANIS
    VANIS --- ---
    DRAGON: jen pisu ze mam dobry zkusenosti s touhle a do budgetu se vejde, jeste mam levnou mrtku s ciny s redukci za par dolars ale to bych nikomu nedoporucil
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VANIS: uf, 50 euro, sila.ja tu koupil vysouvaci tyc se stativovym mountem vcetne gopro/stativ redukce za 2 kila..urcite musi byt neco levnejsiho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: mam, ja musel cekat az srostu, sejmulo me auto na skutru, ale vcera sem dorazil do Tulambenu, USS Liberty wreck, moc pekny to tady je, pamatuju si z doby pred peti lety, ze kolem vraku krouzilo obri hejno kranasu (takove tunakovite vetsi ryby) a delali krasny spiraly, tak doufam, ze dnes budu na ne mit stesti, jdu se potapet za par minut, pak neco sestriham a poslu :)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    VANIS: super, na tuhle jsem včera koukal, díky za tip
    VANIS
    VANIS --- ---
    JAFROST: ja mam SP POV pole http://www.sp-gadgets.com/en/poles-grips/poles/pov-pole-36 a sem spokojenej, delaj se dve dylky
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    pánové, jaká je ideální selfie tyč pro gopro... jakože cena/výkon, aby se to sneslo moře, zároveň, aby to nebylo za dva litry.. jestli teda něco takovýho existuje?
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: A uzmas neco natoceny? :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MLIKARNA: mne to tady (Indonesie) nabije vsechny tri najednou
    DEFECTED
    DEFECTED --- ---
    čaute. Mám tu rámeček ,zrejme na GoPro3/4 ? alebo nejaku inú kamerku.. ak má niekto zaujem. made in čína :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to si takhle jdete koupit zalozni baterku do Hero 4 a odejdete s timhle za 4 kila :) #asie


    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Kamera Xiaomi YI 4K Action Camera v sobě kombinuje to nejlepší z edice GoPro Hero 4!
    http://androidmarket.cz/ruzne/xiaomi-predstavilo-novou-4k-akcni-kameru/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LUKE: zdar, videl sem ho pred par dny na aliexpress, kdyz sem brouzdal v gopro sekci
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: prave ze v tom pouzdru! :)
    LUKE
    LUKE --- ---
    Zdar! Mám Hero+ a úspěšně se mi podařilo rozmlátit sklíčko, které kreje objektiv. Netušíte, jestli se dá někde sehnat nové?
    Koukal jsem, že tu byla diskuze k výdrži baterky - se střídavě zapínanou appkou mi to vydrželo na stativu točit asi 85 minut.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: ikdyz je v tom vodotesnym pouzdre?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    teda po dni pouzivani po ceste musim rict,ze me ctyrka silver pekne sere tim,ze ma nejak moc jemny tlacitko na zapnuti, uz podruhy sem ji musel nabijet, protoze se hrozne lehce omylem zapina v batohu :/
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    INSOMNIA: Tak o 10 procent lepší, ale pořád hrozný... To už je lepší naučit se white balance ve střižně než utrácet za takovýhle filtry.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    GOZER1: no ale je to lepsi nez modrotma, ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam