• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: no ono kdyz pak nekde tocis mezi stromama nebo tak neco, tak je to super nenarazit :D

    Mavic by mel mit byt vicemene dost podobne skladny vcetne senzoru proti narazu :) Kazdopadne asi nebude mit vyndavaci gimbal na kameru... to je hodne vyhodna ficura Karmy!

    Kazdopadne vypada Karma fakt hodne zajimave :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MERTLAS: na ruzny sonary (what?) kaslu, mne jde o to, ze je to skladny, ma to skvelej stabilizer a je to genialne flexibilni. ja do toho pujdu urcite :)
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DRAGON: uvidime realny zkusenosti :) super je, ze to je jakoze 3 v 1 :) jsem ale zvedavej s cim pristi tyden prijde DJI. Pac u Karmy mi chybi ruzny sonary a tak dale, ktery DJI uz ma vyvinuty a celkem i funkcni :) A taky me bude zajimat, jak dlouho vydrzi kabely v tech skladacich ramenech...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    bozi

    GOPRO DRONE!!! Karma flying in NYC
    https://www.youtube.com/watch?v=Cf16mp6Nbh8
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    2MEK: no ja jenom, ze garantujou 40 metru :)
    2MEK
    2MEK --- ---
    DRAGON: Ja mam otestovanejch 20 m u cinsky kamery za 2 litry :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    2MEK: btw stary gopro housingy zvladaj i 63m (tam sem s nima byl)
    ale je to pochopitelny, ze rucej za min, co metr, to tak mega dolaru za reklamace .))
    2MEK
    2MEK --- ---
    DRAGON: Tak to mas jako takovy mily prekvapeni a 10 m vodotesnost samotnyho tela navrch jako bonus :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    2MEK: uf, tak to sem rad, uz sem myslel, ze jim jeblo :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: jo, jasne, ale za 6 litru, diky pekne :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: iQsub urcite brzo udela par vodotesnych pouzder az do 300m
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GOZER1: z tech levnejch cinskejch veci kupuju prakticky uplne vsechno, krome podvodnich housingu a mountu, protoze uz se mi parkrat stalo, ze mi to prasklo, takhle sem utopil gopro 3+ :)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Za mesic mas na ebayi x cinskejch housingu, toho bych se nebal ze by cinani zaspali prilezitost...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ta petka je neskutecnej fail. Neprodavaj na ni housing a je vodotesna jenom do deseti metru. Tak to je ulet, tim pro me skoncil pripadnej upgrade. Bravo, to se jim povedlo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    petka je venku


    GoPro Launches Hero 5, Hero 5 Session and the Karma Drone | TransWorld SNOWboarding
    http://snowboarding.transworld.net/gear/gopro-launches-hero-5-hero-5-session-karma-drone/
    GGG
    GGG --- ---
    DIY plovák .)

    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    ZRIZENEC: pecka! Dekuju moc... jdu objednat
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    RONDALUS: je to ocelový lanko, druhy odkaz co sem ti posílal
    RONDALUS
    RONDALUS --- ---
    ZRIZENEC: dik... todle vypada ok.. jen ta snurka se mi zda dost tenka aby udrzela kameru :))) ale asi bude ok... je to ta klasicka co je treba u usb flash pameti atd...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam