• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    Tak ja dnes úspěšně zakoupila nakonec go pro 4 silver, hodne lidi mi jeste z vlastní zkušenosti doporučovalo tu SJC Cam 5000 apod, ale nakonec jsem stejne neodolala a radši připlatila. Mam z toho větší radost nez bude mit přítel možná :D tak jsem se jen chtěla pochlubit...tak 4ka doufam snad nezklame holka :) konec spamu :)))
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    ma dotaz :) mam asi 6 let gopro hero, normalne funguje.. ale zda se mi, ze uz neumi tak dobre vyvazovat bilou jako driv. mam to primarne na snih a tam je problem s odrazem svetla od snehu a vsechno je to dost preexponovany a zda se mi, ze to byvalo lepsi :) je mozny, ze se ten obraz takhle casem degraduje? a nebo je to jen muj pocit?
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Dik. Za 14 dni je pozde bohuzel. Jinak chci s tim natacet zonglovaci video primarne a doufam ze to aspon neco vyfoti kdyz ted nemam fotak (jakej je rozdil ve fotkach mezi timto a gopro?), ale kdyz uz tu srandu budu mit tak prijde jiste i na spoustu jinych sportovnich aktivit :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BBAN4N: horsi kvalita obrazu (ostrost, horsi komprese), ale nic strasnyho, pokud proste nemas prachy na gopro a potrebujes tyhle framerates a rozliseni, tak nevahej. Pripadne jeste koukni na tu Xiaomi (nebo nejaky jeji nejvyssi model, pokud existuje), co jsme tu nedavno resili, to je taky docela prima levna varianta.
    jinak kdybys trval na GoPro a mel ti to kdo odvezt z Prahy, budu mit za 14 dni k prodeji komplet GoPro 4 Silver (jediny rozdil je ten, ze nema 1080/120fps ale 60fps plus nejaky dalsi zbytecnosti (jako je vyssi fps ve vyssich rozlisenich). Komplet s docking station do usb + 3 baterie a nejaky to prislusenstvi k tomu. Koupil sem ji pred cestou do Indonesie v kvetnu (takze jeste necely 2 roky zaruka) a ted sem se vratil, v perfektnim stavu.
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    ahoj, prosim vas, utopil jsem v Peru kameru a potrebuju rychle neco novyho objednat a nechat si to po lidech sem poslat, normalne bych detailne researchoval, ale jsem malo na netu a potrebuju jednat. je tohle v poho? dle internetu to vypada nadejne.. http://digitalni-kamery.heureka.cz/sjcam-sj5000x-elite/#
    jakej je rozdil kdyz se to srovna so GoPro 4 Black? nechce se mi platit moc, kdyz jedu low budget a casem chci nasetrit zas na kompakt co jsem mel.. diik
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    Ne v chladiči, ve větráku, sry.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    Nemaj nový (2010 a dál nejmíň) intely protekci? Můj sandy bridge běžně u her blije do logů, že throttluje, a teď někdo dával na FB, že mu jely pomalu hry, a měl drátek v chladiči (na desktopu), kterej se tím pádem vůbec netočil -- ale CPU pohoda, má teploměr, zpomalí si, žádnej stres. :-)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: zkusim to, díky za radu!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: no neni prave, v systemovejch zdrojich nastav CPU affinity na mensi prioritu a kdyztak vypni par Cpu jader, bude ti to pocitat pomaleji, ale nebude se ti to prehrivat .)
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: dobry, takze muj notacek je v prdeli :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: no jako jak zacnes exportovat, jede mi vsech 8 procesoru na 99%, tak na to kdyztak opatrne, se zatezi si to nedela servitky. Ale nic co bys nenastavil optimalizaci a afinitou jader
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    DRAGON: dik, premiera uz mi dvakrat utavila notas s tohle se zda vcelku optimalizovany
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAFROST: ja sem s tim mega spokojenej. byl sem daleko, odriznutej od myho vykonnyho desktopu v CR a fakt mi to pomohlo strihat si videa rychle, efektivne, to, co sem potreboval to umi. Necekej ze je to Adobe Premiera, ale zakladni funkce to umi zvladnout skvele.
    JAFROST
    JAFROST --- ---
    jak jste spokojeni s gopro studiem? staci to na strih dovci a tak nebo to nema smysl ani zkouset?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HARVIE: udelas to v premiere, ale rychlejsi bude urcite exportovat snimky a pouzit to, co ti pise Radak
    RADAK
    RADAK --- ---
    HARVIE: nevim, tohle mi poradil strejda google, kdyz jsem dal vyhledat ten tvuj gif.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    RADAK: neni neco co funguje bez potreby extrahovat jednotlivy snimky do souboru?
    RADAK
    RADAK --- ---
    HARVIE: http://thecreatorsproject.vice.com/blog/up-your-gif-making-game-with-image-stabilization
    a na te strance jsem vycetl tohle:
    How to stabilize images with Hugin - Album on Imgur
    http://imgur.com/a/3qfWQ
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Nevite jakej software umí tohle? ideálně co nejvíc automaticky.

    EAT_ME
    EAT_ME --- ---
    Tested: Hover Camera Quadcopter Drone
    http://www.youtube.com/watch?v=G-CJEXuy8rs
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam