• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    sorry, vim, ze se neptam primo na gopro, ale ono to s tim trosku souvisi: poradil byste mi prosim nekdo nejakej dobrej gimbal na mobil (zaroven tedy i na gopro) kterej stoji do 6500 korun?

    moc dekuju
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravím, sháním vodotěsnou krabičku na baterky do hero4. Někdo nějaký tip? Aby se tam vešlo 6 baterek ale ne zbytečně velká.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Zacalo se mi na 5 Black dit to, ze kdyz je zapnuta a prejedu display doleva abych se podival na nahledy, co sem natocil, tak display na vterinu zcerna, jakoby se resetne a vrati me to na hlavni obrazovku. Nedeje se vam to nekomu nahodou taky? Neni to nic zivotaohrozujiciho, vsechno jinak funguje jak ma, ale rad bych to nejak odstranil a uplne nevim jak tohle googlit. dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VASALOPETE: ok, tak jinak: lrv je low resolution video, tzn nahled. co je thm je asi jasny (thumbnail)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    DRAGON: pripony .lrv a .thm. priponu .mp4 neresim. na netu sem nacet info k tem priponam a podle me nejsou k nicemu tak jen jestli je mozny je odmazat a nechat si jen ty s .mp4

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ta petka foti fakt skvele. vyborna expozicni pruznost.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VASALOPETE: nahledy
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    proc na kartu ke kazdemu videu uklada 5black 2 nebo 3 typy souboru? v 1 to spustim a kdyz dalsi 2 odmazu tak si ten 1 i tak pustim. dik
    ONDRASEEEK
    ONDRASEEEK --- ---
    DRAGON: lol
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dneska vysel novy update... samy kokotiny v nem, ale samozrejme timer ne :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZRIZENEC: bohuzel, leda se zbavit moji genialni selfie tyce a koupit nejakou sracku s dalkovym tlacitkem, coz ale nechci, tou moji muzu otvirat kokosy.
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: myslím že tím řeší větší prodeje gopro remote. ten se ale asi pod vodou taky nechytá co? popravdě mi tam tahle funkce taky dost chybí
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: Tak to je dost smutny
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: haha, gopro zasadne nereaguje na feedback, to uz mam rokama provereny, dokonce kdyz sem jim posilal bug, ani se neracili ho opravit :)
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: naprosto chapu tvoje rozhorceni ... zkus jim napsat feedback a treba to daji v updatu. ja se ji chystam taky koupit, takze by bylo fajn, kdyby jsi to mezitim s nima poresil :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    INSOMNIA: no takhle to delam a fakt me nebavi to promazavat a hledat ktera fotka to je. Jsou to fakt picusove, ze to tam nezabudovali, kolik by to stalo energie, to tam pridat. Tim spis, kdyz trojka to mela.
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    DRAGON: chapu, ze to neni presne to, co potrebujes, ale co workaround v podobe sekvencniho foceni?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MINER: dokud nebude rozumět sonar based jazyku, tak mi to bude pod vodou k prdu :) ale dík
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: já osobně používám voice recognition, takže jí jenom řeknu "gopro take a photo" místo samospouště.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jen tak mimochodem, nepřišel jste někdo na to, jak na Gopro 5 Black (potažmo asi i Session, bude to mít podobnej soft) nastavit samospoušť/časovač? Budto to nějak záměrně přehlížim, ale nejsem schopnej najít, jak nastavim, aby Gopro vyfotilo od namáčknutí fotku třeba za 10 sekund. Netušíte? Jestli je to nutný přes 10s timelapse, tak docela trapný...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam