• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHEWBACCA: tim orezes tak 75% zabavnosti svejch videi, teda pokud netocis zrovna rust kvetinek na timelapse....
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DRAGON: stejne to chci primarne prehravat na tv tak usetrim aspon cas kdyz to rovnou nahraju na 30 ne? nejakej sikovnej funkcni programek na tu konverzi?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHEWBACCA: ty highlights vybrat jdou prave, ale nenasel sem jak dlouho ten highlight prehrava a vzdycky mi to hudebni beat utne v tom nejelpsim (pred skokem na prkne atd), k posrani :)

    rozhodne kvuli nepodpore 60FPS netoc na 30... to to radsi pak zkonvertuj do 30... to je fakt skoda
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DRAGON: jo ty jejich sablony jsou dobry ale preci jenom bych si rad vybral sam ze tri hodin svoje highlights ale to tam asi taky nejak jde. Ted jsem natocil video na 60fps a to mi TV zase nepodporuje, tak na kolik mám točit? na 30 fps?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHEWBACCA: no ja prave na mobilu (Samsung S9, hodne rychlej hardware) ten Quik pouzil uz nekolikrat a co to udela za video behem par vterin diky tem jejich sablonam, to je nahodou super. Jen by se mi libilo to, kdyby zmeni scen nemenili podle nacteni beatu v hudbe, to me trosku sere. Ale mozna to jde nejak zrusit a ja si toho jenom nevsim.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DRAGON: win 10 :-/ a ten editing v mobilu asi neni moc dobrej ne? jeste jsem nezkousel strihat naky videa pouze ty jejich quik story z fotek

    a ted jsem zjistil ze mam 3 hodiny zaznamu z raftu na 90fps a tv to nestiha a seka se vse :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CHEWBACCA: jestli Windows 10 nebo 8.x tak to jejich Studio blbne jak svine... ale na mobilu vsechno lita jak ma...
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    prosím funguje někomu ta editační appka quik na PC. Import files jeste jede ale jakejkoliv edit tak to napíše, že program neodpovídá. Co používáte na úpravu videí z gopro? (v mobilu ten quik funguje uplne paradne)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    MINER: diky
    MINER
    MINER --- ---
    CHEWBACCA: Všechny USB od rozumných výrobců maj stejné napětí, takže můžeš použít jakoukoliv nabíječku. iPhone i Bose můžeš věřit. Problém můžou být jenom nějaký zfušovaný noname či Čínský výrobky.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Ahoj. Mam dotaz. Poridil jsem gopro 5 session a v baleni neni nabijecka, pouze kabel. Mohu pouzivat nabijecku z iphone. Nenibtam rozdil v napajebi/prikonu? (Nevyznam se) Aby se kamera neznicila? Diky za odpoved.

    PS jeste mam k dispozici nabijecku od repraku Bose soundlink mini II
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    sj4000 - zvládne točit vkuse x hodin = dokud nedojde místo na kartě a je na nabíječce?
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ahoj.neporadite, kde bych si v Praze na jeden den pronajal nejnovejsi GoPro s cajkama a Gospin udelatkem? Idealne nejakej rental, dke maji na vyber ruzny odkuky k tomu a profi sety. Diky
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Nechcete nekdo cocku na housing na prvni Gopro? Jinak vyhodim.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prodam Gopro Hero 5 Black s veskerym prislusenstvim + i neco navic.

    GOPRO HERO5 Black - Digitální kamera | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gopro-hero5-black-d4480952.htm

    cenu nabizim treba za 6000,-

    kdyztak posta
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak to bylo rychly, srouby rozdany
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    + jeste mam navic prodlouzenou "ruku" na helmu, taky klidne dam



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, nechybi nekomu srouby na Gopro? vali se mi jich doma asi 8 a klidne je daruju, jestli to nekomu pomuze. Kdyztak posta.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GYGAL: gopro 5+ ma dobry nocni fotky, video stoji za hovno u vsech outdoor kamer, logicky
    MASTA
    MASTA --- ---
    GYGAL: Zadna z tehle kamer nebude tocit dobre v noci, gopro je v tom tragicky, jedina mala kamera co to zvlada slusneji je Rx0 ale to neni primo action cam.
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Chtěl bych se zeptat jestli má někdo osobní zkušenosti s kamerou Niceboy vega 5 s natáčením v noci - zajímalo by mě porovnání s Gopro hero. Ptám se, protože v tomhle směru internet mlčí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam