• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky





    Diskuze o této sportovní kameře, určené především k nátáčení extrémních sportů. Všeobecná diskuze, ukázkové videa, fotky, (nyx gopro users videa a fotky).

    rozbalit záhlaví
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    DRAGON: pokud chceš free tak Resolve to určitě bude umět.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls, poradi mi nekdo soft (windows nebo android) kterej mi zrychli mp4 timelapse video? pokud by to umelo jen v nekterych castech, tim lepe. diky Bohuzel gpro quik mi na desktopu nenacita media vubec
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Nemate nekdo instalacku GoproFusion Studio 1.1 pro windows? Nova verze se mi sere a nejde exportovat. Nebo jde nejak sesit hruby zabery z Fusionu v Premiere? Nejsem schopnej ani jednu vec dohledat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak zajimava zprava, vcera sem dal freedive ponor do cca dvaceti metru s gopro 6 black a ta kamera to dala, bez housingu, masakr :) uvnitr ani kapka. Ale zacala pipat a vypla nataceni.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    kdyby měl někdo zájem o Hero 5 Session tak napište zprávu.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PREMIUBOY666: problem s temi highlighty je ten,ze nemuzes nechat jenom trimnuty video, na tom nastavit slowmo a tech casti z jednoho zdroje nejde mit vic, das proste minutovy video trimnou na 20 vterin uprostred, chtel bys jeste v 40. vterine petvterin a uz to nejde... to je hodne bkba "feature"....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VASALOPETE: ti maji jen original, nechci original, chci nejaky ty kopie :)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    DRAGON: alza. koukam ze treba na holesovicich maj 3 kusy na prodejne
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tusite nekdo, jestli dneska v kamennym krame v Praze koupim nekde nejaky levny baterie do Gopro 6 Black?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    VASALOPETE:
    STEMBUS:
    Diky za info, nevim kde sem na to prisel.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    ZRIZENEC: mam uz pres rok i s nabijeckou dve z aliexpressu a nikdy sem nemel problem ;)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    ZRIZENEC: me fungujou jen sem tam mi pri zapnuti ukazou ze prazdna baterka i kdyz sou plny a staci kamerku vypnout a znovu zapnout. blby je kdyz na to na helme nevidim protoze to pak nenahrava
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim,
    jak je to s gopro 5 a neorigo baterkama, mam pocit ze sem nekde cet ze nemakaj. Muze to nekdo potvrdit nebo vyvratit, pripadne doporucit funkcni levnejsi variantu nez origo? Diky
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    PREMIUBOY666: ten skok v 0:53 by zaslouzil slowno jinak pekny :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    CHEWBACCA: oprava to nabijeni z gimbalu se da poresit i u G5 session.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    VASALOPETE: zatim v quiku pouze grab obrazku pro nasledne pouziti do videa ve splice. Ted sem si zaplatil videoleape a chystam se sestrihat par videi, zatim co sem videl tak se tam da delat docela dost zajimavejch vecicek.

    Co se tyce gimbalu tak jsem poridil Feiyu-Tech FY-WGS 3 Axis Mini a ihned druhej den vratil, piskani motorku ve videich je neprijemny a nechci mit vsechny videa s hudbou. Odedneska testuju Feiyu tech G5 V2 a je mnohem tissi ale ten zvuk motoru tam je taky slyset a v nekterych momentech podobne jako u toho wgs tak uvidime. Nicmene do ruky padne super a stabilizace je vynikajici vcetne joysticku na rukojeti. Co musim jeste poresit tak nejakej drzak na mobil protoze mam G5 session a ta je bohuzel bez displaye. CO je taky nevyhoda ze u G5 sesion nelze nabijet primo z toho gimbalu G5 protoze je usb conector kamery nedostupnej po propevneni k gimbalu
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    PREMIUBOY666: rychlovka z min vikendu...cca za 10mins hotove video..samozrejme zadnej top, ale celkem ty strihy pasujou ;)
    Spicak iXS European Downhill Cup 2018 GoPro QUIK clip
    http://www.youtube.com/watch?v=8lA0jrVaoTI
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    CHEWBACCA: jak v kombinaci s quikem? jako ze si neco pripravis v jednom a pouzijes v druhym? ptam se at vim.jak to dobre pouzit. zkousel jsem to v splice ale tam me sere ta hudba pres itunes
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    tak jsem se poprve dokopal ke strihani na ipadu ve splice v kombinaci s quikem a musim rict ze to je velice prijemny, intuitivni a megarychly. spokojenost
    ERGIEN
    ERGIEN --- ---
    Ahoj, hloupý dotaz začátečníka - zvažuji outdoorovou kamerku na osobní použití na dovču apod. pro případy, kdy se mi nechce tahat velký foťák se kterým se učím, případně nechci riskovat jeho zničení. Cena ideálně max tak kolem 3 000kč. Žádné extra požadavky nemám, 4K nevyužiju, videa max nějak základně sestřihám bez výraznějších úprav.
    Nějaké tipy?

    Zvažuji sjcam sj5000x elite/gitup git2/lamax x8.1 sirius - sice je cena spíše nad 3000, ale pokud to za to stojí, jsem ochotná do toho jít. Gitup a lamax mě potěšily, že k nim jsou 2 baterky, u všech by měl být stabilizátor.
    Máte někdo nějaká doporučení nebo tipy na co si dávat pozor? Případně zda pro uživatele jako jsem já má vůbec kamera smysl? :D
    Díky moc :)
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    DRAGON: v Quik delam videa primarne z biku a snb a nemam problem..staci dat "highlight" a popr oriznout ty jednotlivy klipy a mas tam presne ty zabery co chces ;)
    je to trochu vojeb, ale kdyz to delas, v mem pripade, na iphonu, tak necekam uplne zazraky...
    s jemny prechodem do slomotion mame asi zatim smulu..ale taky bych to ocenil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam