• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    RICHMOND42
    RICHMOND42 --- ---
    Zdravím, nemáte někdo tip jak se zbavit Gopro 2, aby to mělo ještě nějaký užitek? Myslím že to dneska už nikdo nebude chtít ani zadarmo :)
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    jakou mobilni apku nejradsi pouzivate na delani videa??
    JOPS
    JOPS --- ---
    GOZER1: ofiko, https://gopro.com/en/cz/

    ale jeste jedno zjisteni :-D

    druhy den se mi jeste strhlo 49 ecek za ten jejich posranej subscription :)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    JOPS: U nás je holt všechno přepálený. Co to bylo za eshop?
    COSMY
    COSMY --- ---
    JOPS: hmm tak te pekna cena :D ze bych strelil osmicku
    JOPS
    JOPS --- ---
    tak jenom k tomu memu dotazu :)

    objednal jsem to v UK. Jake bylo moje prekvapeni, kdyz mi to za kameru strhlo z karty neco lehce pres 9100 Kc. Coz mi prijde fajn oproti nasim 12 990,- :) je v tom plus 32GB karta a neco jako rocni predplatne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    cus,

    chci koupit GOPRO HERO 9.

    koukam, ze nejlepsi varianta je to asi objednat z UK. Tam to vychazi cca za 10k Kc, u nas na 12990,-

    coz je skoro trojka doma na prislusenstvi.

    Nebo mate nekdo jiny tip ? :)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    HORST_FUCHS: a neni to tak, ze se mas pripojit k wifi siti vytvorene kamerou?
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    HORST_FUCHS: ja to prave moc nepouzivam, ale mel jsem za to, ze pres bt se to najde a spoji, ale pak to jede po wifi. protoze bt neni na takovy objemy dat delany. myslim :)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    HORST_FUCHS: ten datovej prenos probiha pres wifi, tak jestli ji mas vypnutou, tak ti to asi nepujde. myslim.
    LOGO
    LOGO --- ---
    JARDAK: ano, děkuji.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    LOGO: jde to i s neoriginalnim, ale musi bejt datovej, ne jenom nabijeci.
    LOGO
    LOGO --- ---
    JARDAK: jo, mám. a s tím to jde :b. jsem retard. myslel jsem, že kabel jako kabel. tak děkuji
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    LOGO: mas originalni kabel?
    LOGO
    LOGO --- ---
    zdarec. Mám gopro 7, ale zaboha ho nejsem schopnej propojit s notebookem, ve smyslu jednoduchýho přetažení videí do ntb. Mám kabel z kamery do ntb, ale leda se to nabíjí. To jejich Gopro studio na tohle nepotřebuju, nebo jo? Co si kde musím stáhnout? Nebo to nejde?
    děkuji
    WICKING
    WICKING --- ---
    HORST_FUCHS: a není jednodušší koupit jen ten čuček místo Gopro patice? To normálně prodávaj.
    WICKING
    WICKING --- ---
    HORST_FUCHS: myslím, že něco jo. Ale v principu to je kompatibilní ne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: nemyslim si, ze s tim neco nadelas, aby se ti ta situace zlepsila. Ale mozna nekdo neco poradi. Mas fast charger? Ten mam v aute a tim se to pri dashcam nahravani jen tak tak udrzuje na nule (tim myslim ze nepribyde stav baterky, ale ani neubyde, kdyz nahravam dash).
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    DRAGON: Kabel jsem pouzil ten co mam na nabijeni macbooku. Jde o to ze ji mam pujcenou a nechce se mi kupovat k tomu nabijecku. Uz takhle budu muset koupit ramecek nanuchyceni. To uz me vyjde lip koupit si novou pro sebe kameru
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    WOJTYLA: gopro pres kabel skoro vubec nedava stavu, trva to hrozne dlouho a pokud ho mas pri tom zapnuty tak to trva jeste dyl, prpto pouzivej externi nabijecku. Dost pravdepodobne budes mit i spatnej kabel, kterej nestiha dobijet.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam