• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RESCAPEGOPRO HERO , Contour, Drift hd, MagiCam a ostatní outdoor HD kamery a kompakty, diskuze, editace,ukázkové videa a fotky
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    existuje nějakej jinej držák na kameru (xiaomi YI action camera.. tuším kompatibilní s goprem) než j-hook a ten základní? mám kameru na hrudníku, ale má to blbej úhel a a ani s jedním držákem nemůžu docílit úhlu kterej potřebuju.. ani vzhůru nohama, prostě požadovanej úhel (lehce nahoru) z toho nemůžu dostat, měl jsem za to že jsem kdysi viděl nějakej mezičlánek krerým to rameno šlo prodloužit a tím pádem se to dostalo do všech úhlů, ale teď ať hledám a pořád nacházím pouze ten j-hook a ten základní
    JOPS
    JOPS --- ---
    TEEPEK:


    MERTLAS:

    myslim, ze GoPro9 uz ma casovane zapnuti a zacne delat timelapse v urcity cas, ale nevim, zda tam je neco jako opakovani everyday
    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    TEEPEK: Pokud to ma byt nejaky dlouhodoby casosver, tak na to gopro asi neni upkne cajk, pokud ho nemas zapnuty do eletriky a nabijeny.
    Pokud to je tak, ze to kazdej den na par chvil manualne zapnes, tak asi v pohode :)
    TEEPEK
    TEEPEK --- ---
    Čaute všichni. Měl bych dotaz na časosběrnou kameru co snímá každý den západ Slunce. Je to sem nebo spíš někam do fota? Díky!
    GYGAL
    GYGAL --- ---
    Dotaz, zvažuji dokoupení záložní baterie, jaké máte zkušenosti k kvalitou baterií od Patony?
    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    Zdravim, kde nejlip poridit sklo na čočku na Gopro 7? Povedlo se mi rozbit na pujcenym gopru. Mate nekdo zkusenost se sklem z číny?
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Sorry za spam.
    Nechtel by nekdo novou original baterku do gopro9? Byla jednou nabita. Stara cca 2 mesice.
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    JOPS: umi to treba mphc nebo vlc player.
    JOPS
    JOPS --- ---
    mel jsem v ruce GoPro 9 a za me super. Cumel jsem na tu stabilizaci, ta vypada fakt mocne a kdyz s tim bezis, tak to drzi jak zidovska vira.

    ale mam dotaz do placu.

    Jak prehravat slowmotion video v PC? :) v GoPro to prehraju opravdu zpomalene, ale v pc to jede normalne. Samozrejme to zpomalit umim, ale je to takovy dost napicu...
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    kamos prodava:
    Go Pro Hero 7 - White, cena 2.500
    BASIK
    BASIK --- ---
    MIKEKT: subjektivne mi prijde, ze jo... Osmo Action je fakt dobry, ta stabilizace u rodinnyho nataceni bude uplne v cajku. Ale kdybys to pak treba vytah na kolo, tak rezim superview je nenahraditelnej :) jde o vyuziti no
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    BASIK: takže myslíš že go pro má lepší stabilizaci? Nebo pak vzít devítku :-)
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    PREMIUBOY666: jojo na nějaký YouTube videa jsem koukal
    BASIK
    BASIK --- ---
    MIKEKT: Osmo je super, ale kvuli stabilizovanymu superview GoPro :)
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    MIKEKT: asi zalezi, jak casto budete delat selfie, k cemuz jedinymu je asi ten predni display dobrej :D
    za me gopro;)
    jinak asi taky celkem dobre dokaze poradit nejaky youtube video gopro8 vs dji osmo action
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Co byste doporucili na rodinne toceni go pro 8 nebo dji action? jako hlavni vyhodu dji vidim predni displej. go pro 9 uz mi pridje dost draha.
    VASALOPETE
    VASALOPETE --- ---
    nekdo zkusenosti s propojenim gopro a ipad kabelem? pripojim to a neukazuje se mi tam go pro jako externi zarizeni. gopro 5 a novej ipad air a externi disky se tam v pohode zobrazujou. na netu sem jen dohledal zevto jde a ze pres menu se pripojit, ale kdyz to spojim kabelem tak se zobrazi jen USB CONNECTED a do kamerky uz se nedostanu
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PREMIUBOY666: Ono to s těma akčními záběrama nebude tak žhavý, ale objednal jsem 7white, tak snad bude spokojenej. Díky za rady všem
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    AUDIAC: ja bych sel hodne taky po ty stabilizaci teda. zvlast, kdyz tim mladej bude tocit akcni zabery...a fullHD 60fps se stabilizací gopro7, je naprosto v pohode ;)
    JARDAK
    JARDAK --- ---
    AUDIAC: ja bych to nepodcenoval :) zpomaleni vyuzije i kdyz je lama (zkusenost ze svych videi) a v budoucnu mu ten natocenej material bude slouzit jako vzpominka k nezaplaceni. ale je jasny ze desitka je hodne. treba ja mam sedmicku a jediny proc bych sel do osmicky je stabilizace ve vyssim framerate. ted si musim pri akci zvolit jestli ten material kterej natocim bude potom zpomalenej nebo ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam