• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMIDayZ Standalone/Mod Tactically Significant Carps
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Možná tohle je dobrý vědět. Když jsi najezenej tak, že ikona je bílá a chybí jedno políčko, tak se to zdá fajn, ale pořád jsi vlastně docela dost hladovej a dlouho to nevydrží. Nažrat se dá hodně do zásoby a stojí to za to (radši než s sebou jídlo tahat).
    How DayZ’s Food System Betrays You
    https://www.youtube.com/watch?v=txJHIoymr0c&t=137s
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Na jakým hraješ serveru, prosímtě? Já teď naposled na oficiálním lítala asi 8 hodin v kuse nonstop nemocná, protože pořád lilo a neměla jsem se kde usušit (nebo to spíš nemělo cenu), a ani tak jsem nějak neměla problém s jídlem a pitím.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Málem jsem umřel hlady a žízní, ale nakonec jsem přežil.
    Je možný, že mi teď staty jídla a pití padaj strašně rychle dolu skoro jak při nemoci? Se furt nemůžu nějak dojíst a dopít...
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    The Return of the Crossbow in DayZ
    https://www.youtube.com/watch?v=8ZZKykWh9xU
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    BIOBOID: Voda z rybníka, á jéje. No loupni tam vitamín před každým napitím a jsi ok, jinak je voda z rybníka napytel.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    TAPINA: na tom taky něco je:) Tak nevím, ale každopádně flaška by infekční bejt neměla.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Garáže, trafostanice a tak.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    REDSNAKE: To se ale pobleješ, když se napiješ závadné vody, nechytneš rýmu, ne?
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    REDSNAKE: vodu jsem nabíral v rybníce (většinou) a ošetřoval chlorovými tabletami. To se mi nezdá...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BIOBOID: Neni to lahvi jako takovou ale vodou co v ni je. Mas urcitou sancize se voda v lahvi naspawnuje nakazena. Staci vzdy flasku vylejt a nacepovat cistou ze studny nebo purifikacni tablety. Lahev nebo cutora jako takova je ok.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Hah. Tak se mi to zase začalo vracet, viz BIOBOID, a přišel jsem na to dle tipů zde, že to opravdu bylo lahví.
    Napil jsem se a za pár minut indikace viru. Tak jsem ji dal pryč a už definitivně vyřešeno.

    Mimochodem v jakém typu objektů se spawnuje "electric repair kit"?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADOW__: Dost o tom pochybuju. Infikovanej šátek a flaška se špatnou vodou která způsobuje onemocnění pořád dokola byl dobrej point.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    Já jsem teda začátečník, tak mě kdyžtak opravte, ale nefunguje náhodou nějaká mechanika "zaléčení"? Myslim, že jsem někde slyšel, že se po zmizení ikonky nemoci má vzít ještě jeden prášek navíc, aby se ta nemoc za chvíli nevrátila.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Hlavně teda na chřipečku není nutné brát antibiotika, pokud nejste nějak těžce v háji. Ty si schovávám na infekce ran, ty jsou bez tetracyklinu celkem rychlá a hnusná smrt. Stačí zdravá životospráva, udržet nějakou dobu všechny staty na max v bílém a chřipka se vyléčí sama.
    RAGAMUFF
    RAGAMUFF --- ---
    BIOBOID: Čím dýl jsi nachcípaný, tím dýl trvá se vyléčit, klidně i dvě balení antibiotik.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    BIOBOID: Je možné, že to chystáš znovu z nějakého kontaminovaného oblečení (šátek na hubě?), flašky nebo tak něčeho. Ta hra je zabijácky promyšlená do detailů.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BIOBOID: někdy taky pomůže relog. Hlavně že to už je ok.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    REDSNAKE: Hraju ofiko, ale už se to vyřešilo. Už mi to přestalo dělat až asi po 30ti pilulkách vitamínů. Byl jsem fakt skoro mrtvej, už jsem jen šel a kašlal, všechno blikalo, našel jsem balení tetracyklinů a nějak jsem se z toho dostal, postupně jsem kašlal míň a míň, až mi zmizela ikonka viru, ale pak se mi fakt ještě 3 dny a kvantech vitamínů nemoc pořád vracela... až teď OK.. Zajímavé...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BIOBOID: Neni livonie jako livonie. Jak jsem psal - jestli hrajes neoficialni server muzou to mit nastaveno prakticky od vypnuto do nesmyslu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam