• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HC_: to je super... to by mne ani nenapadlo!
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    SPIRALOID: No tak ten je krásnej, pěkný výběr látky!
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    supr klub! drzim palce at to tady frci.
    ja sila pred teho docela dost, obleceni obcasne, spis jsem se venovala prostorovym dekoracim na akce. taky si rikam, ze zacnu sit na prcka. ale od te doby co se narodil (4m), jsem jeste cas sednout za sici stroj nenasla. verim, ze se to snad brzy zmeni. tohle je posledni vec co jsem sila ke konci teho. pamatuju, ze jsem se s tim panderem uz ani za stul poradne nevesla :)
    organizer nad prebalovak, aby bylo vse po roce a dite melo o podivanou postarano. musim rict ze funguje. je prakticky a Tob na nej strasne fascinovane cumi...





    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HC_: co do toho všíváš aby to bylo nepromokavé? kde sehnat prosím?
    HC_: na ty jsem myslim koukala uz v jinem foru a jsou genialni proste
    TULENI: krása!!!!
    HC_: a dle kterych jsou udelane?
    HC_
    HC_ --- ---
    ALDETRUDA: koupila jsem si nekolik plen, co se mi libily, byly na ne i strihove dobre recenze, tak sem je zkoumala a vytvorila, svuj strih na sablonu, stejne ale nevim, jestli to mimcu bude sedet, to poznam az se narodi, doufam, ze tech 20 plenkovejch kalhotek, co sem usila nevyhodim
    jinak na netu je i plno navodu, staci jen hledat
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    HC_: Nápodobně, taky jsem šití nenáviděla a nic mi nešlo, dokonce jsem zkazila i ty závěsy (jsou křivý). Teď, jak mě to začíná bavit, tak zjišťuju, že šicí stroj není můj nepřítel a sice jsou pořád ty moje výtvory dost ubohý, ale myslím, že dělám pokroky:). Podle čeho šiješ ty plíny? Taky by se mi líbilo, nějaký udělat, ale bez návodu a střihu si na to netroufnu-přece jen, aby to k něčemu bylo, tak ty rozměry musí sedět.
    HC_
    HC_ --- ---
    ALDETRUDA: jj ja to mam podobne, sem doma uz od lonskyho rijna:), nejdriv to zaclo pletenim, pak siti, a vtipny je, ze sem vzdy prohlasovala, ze siti nesnasim, nebyla schopna si navliknout nit, prislo mi to desne slozity, a zatim se furt prokousavam dal
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    HC_: Hormony a spousta času (sedím doma na rizikovým)...
    HC_
    HC_ --- ---
    ALDETRUDA: jj ty hormony, to je dobrej pohon, ja bych u toho nevydrzela, kdyby slo jen o me
    ale uz planuju mame k narozkam nakej set - zavesy ubrus, prostirani, sedaky, tak se tesim, jak si s tim vyhraju

    EDNA_JEDNA: no malo prostoru, to je muj problem, zatim mam stul na miste, kde bude stat detska postylka, na stoje dva stroje, kazdej den musim po siti luxovat, ac se snazim nite jsou vsude, dokonce je nachazim obcas na manzelovi a kocka je nosi v chlupech:))
    HC_
    HC_ --- ---
    TULENI: pekny, koukam, ze to ma na stranach nakej spešl design (kterej zas neni videt:)
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    Hurá, tenhle klub mi chyběl! Stroj jsem sice dostala už před dvěma lety, ale ušila jsem na něm tak maximálně povlečení a závěsy. Začíná mě to bavit až teď, když jsem těhotná. Zatím jsem si teda spíchla jenom dvoje šaty pro sebe, ale věci pro dítě mám taky v plánu, takže se tady budu inspirovat.
    EDNA_JEDNA
    EDNA_JEDNA --- ---
    Super, ja si stroj koupila uz tak pred dvema lety, sila jsem si chvilku kabelky a od te doby nic moc:) ale mam nakoupeny i latky a vubec, chtela bych se do toho pustit, takze jak budu koukat na ty krasy co sijete, bude me to popohanet k zasadnimu uklidu stolu (prvni krok:)
    TULENI
    TULENI --- ---
    TULENI: tak tady, este jedna moje pusina v prvnich detskejch tureckejch :)
    TULENI
    TULENI --- ---
    HC_: mrknu :)
    rychloprdky jsou vtipny :)))))
    HC_
    HC_ --- ---
    TULENI: nemas jeste nakou fotku tech kalhot? takovy chci pro sebe:)
    ja ted zkousela rychloprdky
    ja se strih vyvijel a menila velikost


    TULENI
    TULENI --- ---
    fleecovy šatky.)
    TULENI
    TULENI --- ---
    jeeee, dobrej napad lulu!:)

    taky se pochlubim svou "troskou" :) par nyxacek ma odeme i katatka pro sva ditka :)

    katataaaa, jedny z mnoha..


    mikca pro princeznu kterou taha uz rok..
    HC_
    HC_ --- ---
    QUANTI: diky no taky sem zvedava, jak mi to vydrzi, vetsinou me nadseni brzo opousti, ale byla to draha investice - koupila sem si dva stroje, tak musim chvilku vydrzať :)
    nikdy neni pozde zacit:)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    HC_: Má často studené ruce, tak jsem mu ty rukávy zašila, ať je má v teple. Pak to vypadalo jako perutě i po převrácení, naštěstí už ne tolik. Než se sezóna rozjede, bude toho oblečení potřebovat víc, nejen košilky, ale i kalhoty, čepičky, kapuce... a na tři různá historickáý období. Bude sranda :)
    HC_
    HC_ --- ---
    MEDOULKA: na knizky mrknu, hodim to na nastenku, aby to nezapadlo


    BONEMINA: to je malej andilek, skoda, ze neni fotka, jak je to hotove
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam