• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HC_Šijeme dětem
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    JANYNA: uááá, chtěla bych tě za maminku, na sukýnkách mě vždycky deptala absence/miniaturnost kapes :)))
    HC_: to je tak geniální, že mám chuť pořídit si taky stroj...
    HC_
    HC_ --- ---
    VERONIKA22: tyjo na to se musim podivat, zatim to neplanuju, kdyztak az s prckem..chtela jsem jeste udelat nad prebalovat takovy ty litajici hracky, ted nevim jak se to jmenuje:)) ale stale hledam inspiraci
    ted siju pro mamu k narozkam zavesy, ubrus, prostirani a sedaky do kuchyne:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HC_: budeš šít i hrací deku? vycpanou s nějakými pěkný obrázky? na tu bych teda byla extra zvědavá.
    já ji furt chtěla z Fleru. ale ty ceny :o( to bych měla 4 běžné.
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Nebesa jsou otázka, já dítěti něco na způsob nebes spáchala, ale bál se tam, potřeboval vizuální kontakt a přehled o situaci.
    HC_
    HC_ --- ---
    VERONIKA22: jj to jste tu psali, kdyz ja si nemohla pomoct:), ona bude v dost tmavem rohu, tak to snad pomuze...kazdopadne ted mi mamca rikala, ze na me zadna nebesa nemela, ze to neznala a nic se taky nestalo, kazdopadne uvidime
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HC_: já bych jen podotkla - první dítě jsem nutila usínat v dost světlé postýlce a byla to tragikomedie.
    druhé dítě už spí v košíku kam ze stran nemůže světlo nad hlavu jsem mu udělala stříšku z hodně tmavě modré látky a usínání je na jedničku
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    HC_: uzasnej!:)
    HC_
    HC_ --- ---
    a tady je ten kapsář na chodbu před koupelnu, fakt praktická věc

    HC_
    HC_ --- ---
    tak sem konečně ušila ty nebesa do postýlky



    bohuzel foceno mobilem
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    MY_LADY: tohle ale není diskuze určená k nabízení zakázkového šití ale k tomu, aby si tu lidé vyměňovali svoje zkušenosti atd... pokud ti nikdo neodpověděl, nejspíš to bude proto, že to nečetl nikdo, kdo odpověď zná. nechápu tvojí prudnou poznámku :-/
    HC_
    HC_ --- ---
    MY_LADY: nerozumím. rada bych ti poradila, bohuzel ale nejsem tak pokrocila sička, kryt na korbu kocarku bych asi nezvladla..
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    MY_LADY
    MY_LADY --- ---
    Po přečtení názvu tohoto auditka jsem ke stejnému závěru došla také. Nejspíš byl mylný....
    ZEGA
    ZEGA --- ---
    MY_LADY
    MY_LADY --- ---
    Podařilo se mi ztratit kryt na hlubokou korbu kočárku http://www.detskezbozi.com/casualplay-luzko-unisystem2.html, který není možné koupit samostatně jen s korbou za necelých 5000,-... Nemám představu, zda je možné něco podobného a funkčního vyrobit. Pokud ano, vyplatí se to vůbec, nebo budu muset koupit novou korbu? (nutno podotknout, že kočár není můj a nemám zatím zjištěno, zda by majitelé přijali alternativní plán - ušití nového krytu, ale pokud ano..)))
    Děkuji za odpověď. ;)
    HC_
    HC_ --- ---
    ALDETRUDA: dik moc:)
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    HC_: Šila jsem z tohodle: http://www.fler.cz/zbozi/akce-kvalitni-bile-frote-sire-150cm-cena-za-1m-2207172 a nepřišlo mi ani nijak zvlášť hrubé ani jemné, prostě normální, což si myslím, že bude stačit.
    HC_
    HC_ --- ---
    ALDETRUDA: jeee pekna, jake konkretne si pouzila froté? chtela jsem taky usit, ale prislo mi vse hrube..
    ALDETRUDA
    ALDETRUDA --- ---
    Froté osuška s kapucí. Časem přibudou i nějaké žínky.
    HC_
    HC_ --- ---
    BARETKA: moc pekny, taky tu mam nakou dzinovinu, ale netroufam si zatim
    zitra nafotim hotovy kapsar
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam