• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    LANTHAL: ale tesco po praze vozí zboží ne? třeba se ti to vyplatí když vezmeš i nějaké potraviny
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: a oni mají taky nějaký klub? já netušila, že jde sehnat taky nějaké další slevy :o(
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MARKYTKAK: i když většinou jsem viděla jen do trojky. a jeste ty mala baleni.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LANTHAL: mají, ale nejsou v akci.
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    hm, dík, nepotěšily jste mě ...
    KRKA
    KRKA --- ---
    LANTHAL: tam maji jen ty levny bily myslim a ty sou priserny
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    LANTHAL: Já v těch menších tesco prodejnách (express) pleny neviděla.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    LANTHAL: To bych spíš řekla že nemají. Alespoň si nic takového z tesco express nevybavuji.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LANTHAL: to netuším, ale zkus si najít leták toho konkrétního obchodu zde http://www.itesco.cz/
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja mela jeste ve schrance kuponky do Rossmanna na 10% slevu na cely nakup, 6 kuponku :) tak se zasobim
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    QUAACA: nevíte, jestli je maj i v těch menších tesco (express)? do velkýho se asi nedostanu :/
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    LENIEUX: nám též, už jsem na to čekala
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    QUAACA: skvelyy :) dochazej doma!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    v tescu akce plenky Baby Essentials 2 + 1 balík zdarma
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: už mám 1ks a jsem zvědavá :o), a taky mám doma plenky z Lidla a použité vypadají stále velmi luxusně.....v porovnání s babylove snad o 250% lepší.

    jinak v Kauflandu v letáku jsou oranžové sleep and play za 286kč. a to je asi taky hustá cena :o)..........teda až na ty nevýhody, které se teď probíraly vedle v diskuzi
    KRKA
    KRKA --- ---
    v Rossmannu maji velkej balik Pampersek opet za 333 kc :-)
    TULENI
    TULENI --- ---
    LINDUSHKA: uz se tesime :)
    LINDUSHKA
    LINDUSHKA --- ---

    Dětský den na Strawberry Fields

    Ve středu 27. 6., na Černém Mostě v okolí skate parku, bude rušno.

    Od 10:00 do 22:00 se na třech scénách uskuteční nabitý kulturní program, který se s přehledem obejde bez mainstreamových superstars, grilovaných klobás i kolotočů - neziskovka JAHODA na sebe upozorňuje benefičním festivalem Strawberry Fields!

    Celá polovina akce bude věnovaná dětskému programu. Už od deseti hodin dopoledne startují výtvarné dílny, dováděcí koutek se skákacím hradem, nafukovací kluzačkou a trampolínou, vše doplní dětmi zamilované malování na obličej v režii profesionálních maskérek z Amanitas.
    V 11:00 začne pohádka o Zamilované ježibabě. Představení s písničkami pro děti od 3 do 103 let o zamilované ježibabě, která má právě narozeniny. Děti uvidí i krásnou princeznu Květu a strašně strašidelného skřeta Bořivoje. K tomu, aby všechno dobře dopadlo, dopomáhají i malí diváci. V představení vystupují maňásci, masky i živí herci.
    Dalším, tentokrát už odpoledním kulturním zážitkem bude chůdařský spektákl s překvapením. Pro maminky je připraven v areálu také bazar oblečků, kde mohou odložit staré oblečení, nakoupit z druhé ruky a ještě podpořit Jahodu. Pro nejmenší děti je připravena přebalována. Po celý den budou probíhat taneční vstupy a následné otevřené hodiny s lektorkami Afra, Tribal Fusion a Perského tance. Tanečnice Theresa se svou skupinou Huchi- Kuchi připravila vystoupení speciálně pro festival Strawberry Fields, afro diva Simona Prukůpková doplněna bubeníky z Tidi-Tade se svou dívčí hudební skupinou Female Afro Beat předvede choreografii na rytmy západní afriky Yankady a Djole. Pro sportovněji založené je připravena hodina Gymnaballů s lektorkou Ivou Svojšovou. Celý den bude maminkám, dětem nebo celým rodinám hrát dj Gadjo.cz z Radia 1. Pro ty, kteří vydrží do večera, budou na dalších scénách připraveny koncerty kapel Monoskop, Vložte Kočku, Posmrtné zkušenosti nebo dj SUKI. Večer zakončí koncert Davida Kollera a vystoupení Amanitas Fire Theatre.

    Strawberry Fields - 27. 6. 2012
    http://strawberryfields.cz
    http://www.facebook.com/events/101837243288822/
    [ STRAWBERRY FIELDS festival / festival / 27.6.2012 / CR - Praha - Praha Černý most u sk8 parku ]
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    zdravím, budu vám se občas spamovat akce v Praze 4 a 12.

    Teď nejbližší nabídka je na bazar - můžete přijít levně nakopit nebo darovat staré oblečení, cd, knížky, hračky, nádobí a potřeby po dětech.

    Více informací zde

    Dobročinný bazar - 20.června | Lačhe Čhave
    http://www.lache-chave.cz/article.php?id_article=162&novinky

    na místě budou soutěže pro děti do 10 let.

    více akcí a fotografie najdete také na Facebooku, náš profil NZDM Rozhledna pracovníci

    tam je také možno si domluvit odvoz věcí od vás z domova po Praze, pokud toho máte víc. Za projevenou podporu moc děkujeme.
    DREAMER
    DREAMER --- ---
    v případě zájmu kontaktujte email autodrive@atlas.cz telefon 775446655
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam