• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZRK: nepekne:)
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: taky jsem je poridila. ale to miminko na nich je docela seredne teda :D
    ZRK
    ZRK --- ---
    V DMku mají za 30 bodů zdarma dřevěné kostky s obrázky. Docela pěkné;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MARKYTKAK: mohla bys, ne? :-)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: supr odkaz. Mám doma jen tištěný leták, a tohle mě nenapadlo. Loni jsme jeli mikulášskou jízdu a zážitek velký. Teď máme v plánu tu Kacovskou pout, ale z Tynce
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TRISSIE: ja kousu jo :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRKA: já mám LIDL jako nejbližší větší prodejnu potravin, pokud nejedu až do Prahy, takže jejich akce sleduju - některé věci jsou super, drží barvy i tvar, nežmolkovatí - ale zase jedna sada body byla skoro průhledná a vytahala se a jedno tílko, co jsem si koupila pro sebe, fakt šlo z pračky do popelnice.
    a dost off-topic, než mě správcová zakousne :-)
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: ja tam zatim koupila obleceni jen jednou a to tricka Krystofovi (prisla sem na ne v tomto klubu mimochodem) a sou dokonaly.. xkrat vyprane a porad stejne, zadny zmolky, nevytahany, barvy krasny a to stalo jedno 45 kc
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    kudy jezdí parní mašinky
    Akce
    http://parnijizdy.ic.cz/akce/akce.htm
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    TRISSIE: aha, já v podstatě nosila jen jedny kalhoty a jedny tepláky. ty co jsem si objednala z druhý ruky byly tak senzační, že se jim nevyrovnaly žádné další co jsem v obchodech zkoušela
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: jo a zrovna u těhotenských kalhot velikost hrozně závisí na střihu a na výšce ženy a tvaru břicha - já jsem malá, břicho jsem měla dost nízko a kalhoty jsem potřebovala o dvě velikosti větší, než normálně, protože ta pevná část pod úpletem, co měla být pod břichem, u mě už byla na břichu a potřebovala jsem víc místa.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    QUANTI: ale zas ta kvalita LIDL oblečení není moc stabilní - jsou věci, co jsou opravdu kvalitní, a jsou věci, co po prvním vyprání nepoužiješ ani jako hadr na podlahu. Plus velikosti tedy ne vždycky sedí.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    VERONIKA22: kdyby za 600, tady to pod 40 euro nejde :/
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    QUANTI: na fotce vypadaj parádně a sere mě, že to nemůže být dostupné nějak stále. já když scháněla kalhoty a nehodlala za ně dát 600kč tak jsem musela vzít nějaký z druhý ruky kdo ví po kolika dětech.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KRKA: těhotenský džíny za 250... krucifix, to si snad nechám poslat :D
    KRKA
    KRKA --- ---
    a v Lidlu bude zase akce pro mimina a tehotne :-)
    LIDL Ceska Republika - lidl.cz
    http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-30C42F33-DE87EA04/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=26267
    KRKA
    KRKA --- ---
    na mallu maji ted akce na ovocne presnidavky, kdyby se chtel nekdo zasobit :-)

    Ovocné příkrmy kojenců | MALL.CZ
    http://www.mall.cz/ovocne-prikrmy-kojenci/
    KRKA
    KRKA --- ---
    MEDOULKA: aha, ja na ne koukala mimo akci
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    KRKA: byvaj akce, nejlepe vyjdou kdyz je 2+1 zdarma. Osobne si je nemuzu vynachvalit, neprotekly nikdy...mam tesco friendly dite asi:)
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: jo ahaa :) ty Tesco sou levny? Ja co sem koukala, tak mi to teda moc neprislo, jak Pampersky v akci co si matne pamatuju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam