• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SPIRALOID: já vím, ale 999Kč v jednom měsíci nezvládáme :o(
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22:
    FILOMENA: na Hapy maji dobrou akci i v Mall. megabaleni 328ks za 999,- tedy 3,-/ks
    http://www.mall.cz/plenky-bella-happy/
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    VERONIKA22: tyjo tady globus neni a my si zrovna happy oblibili, zrovna dochazej..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: vubec ne, bavilo to i ty nase rocni spunty a o triletem a ctyetwm jsme skoro nevedeli ;) idealni
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: manžel shledat. že s 2letým tam ještě nepojedeme :o/, ale ty obrázky mi přišli fajn, že by se děti nemuseli nudit. tak snad jsem se moc nesekla :o)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: my jsme špatně sešli ze stezky, takže jsme si to pěkně obešli kolem řeky a výšlap na Křivoklát :D ale o to to bylo asi lepší :)))) akorát jsem tedy myslela, že doporučuješ něco odzkoušeného :)

    Jinak na Křiklát jezdíme pravidelně v říjnu na Křivoklání. Mají hezký program, akorát je tam vždy docela dost lidí. A taky tam jezdí z Braníka parní lokomotiva.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: moc díky - já tam ještě nebyla. ale napravím to :o)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: opravdu super. Včera jsme navštívili a byl to moc fajn den. Dík.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak konečně jsem načnula ten balík plenek Háppy a vypadají fakt dost dobře. dokonce mají gumičku přes břicho a celkově mi přišlo, že i kolem zadku ke stehýnkám to nějak hezky kreje ( takovej baculatej střih )
    a k tomu mi došlo, že jsem minule jen tak kvůli slevě koupila dámské vlož. od té samé firmy Bella a pochvalovala jsem si je víc než Allways.....a víc od tématy diskuze odbočovat nebudu.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZEMINO: aha, jasne :-) dik
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    KRKA: tak to ti fakt nepovím,už to bude dost přes rok,co to nekupuju!
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: ja co sem zkusila prikrmy, tak sem na nic spatnyho nenarazila teda.. ty co sem kupovala, nezkoumala sem teda vsechny. Spis me zajimalo kvalitativne jak sou na tom ty kase. A koukala sem, ze delaji i svoje UM


    ZEMINO: a jaky sou ty kase, obilne nebo ryzove?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRKA: u věcí z Rossmana to chce pečlivě kontrolovat etiketu, byla jsem nepříjemně překvapená celerovou natí u přesnídávek od 4m.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ja si spis rikam, aby ty z Rossmannu byly dost kvalitni, nevite nekdo (jestli nebyl nekde nejaky test nebo tak neco?)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ZEMINO: no fajn - to slyším ráda. ty babylove jsou uvnitř pytlíku o dost hrubší než hami ale je to jen vzhled. jinak to jsou taky kaše naprosto super :o)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    VERONIKA22: já kupovala malýmu jen ty z Rossmanu a byly v pohodě,dobře se rozmíchavali,malému chutnali!a za ty peníze super :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Akce v Hr.Králové, Karviná, Olomouc, Ostrava, Písek, Plzeň, Sokolov, Znojmo
    Lidl staví dětská hřiště | LIDL - Rákosníček
    http://www.lidl-hriste.cz/index.php
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam