• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    NAPADLO MĚ, ZDA NECHCETE VYTVOŘIT KLUB S FOTOGRAFIEMI ZE ZDEJŠÍCH ODKAZOVANÝCH AKCÍ. Ale zase nevím jestli to má smysl, když jsou tu fotky mimin, dětí.... jen nápad. Hlasovat můžete na nástěnce.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Praha 4 CHodov


    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    dnes
    Lesem ke hvězdám 2012 - s Rákosníčkem! | 68. pionýrská skupina Lvíčata
    http://www.lvicata.cz/lesem-ke-hvezdam
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Toulcův dvůr - Den zvířat na Toulcově dvoře
    http://www.toulcuvdvur.cz/details/1410-den-zvirat-na-toulcove-dvore/
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    dnes
    Vrcholem Cukrových slavností bude sklizeň bonbónovníku | Zámek Loučeň
    http://www.zamekloucen.cz/vrcholem-cukrovych-slavnosti-bude-sklizen-bonbonovniku
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    mrknete na listopad:)
    Happy Mondays 2012 - Zoo Praha
    http://www.zoopraha.cz/cs/o-zoo/novinky/happy-mondays-2012
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    FILOMENA: zkusím kouknout i na ně,máme dost velký výběr,ale jinak já jsem se Fare spokojená,vždy byl v suchu.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    máme ve schránce leták do tesca platný od 3.10. a v rohu je kupon na slevu 100kč při nákupu nad 899kč. třeba se vám taky poštěstí ho najít ve schránce
    ( jsme teda středočeský kraj )
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    FILOMENA: zatím mě všichni straší jak ty boty ve školce děti ničí. Ale zatím jsem teda žádně spešl nekupovala a prostě tam chodí v těch v kterých přišel. Jako na hřiště, také jsem nekupovala nic extra. Ale jinak jsme mit dvoje museli, protoze do tech od deichmana proste tekloa mel prave mokre nohy, a vetsinou chodime ven min.2x denně, tak snad tohle odpadne. Snekule ma jeste z lonska, tak to v tom snad nejak prezije.
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MARKYTKAK: budes spokojena. nas Vilda v nich odchodil celou lonskou zimu a naprosto v suchu ;)
    proc myslis, ze bude potrebovat dvoje?
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    FILOMENA: super fit s goretexem mam porizene na letosni zimu, tak jsem na to zvedava. Zatim u nas byli zimni docela prusvih vzdy. Ted premyslim, jestli ale nebude potrebovat kvuli skolce dvoje :(
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    ZEMINO: ja nedam dopustit na super fit boty. ty jsou taky uzke, sedi jak prikovane. posledni dva pary, co jsme kupovali jsem prihodila nejakou stovku a koupila s goretexem a fakt se to vyplatilo. ted uz vim, ze nemusim kupovat neprodysne holinky a to co na nich usetrim, prihodim na poradne kecky (klidne kotnikove). u zimnich o to spis. naopak u fare jsem videla u kamaradky ze zimnich bot mokre ponozky. dost nas to tehdy prekvapilo.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    BALAENA: já teda chodím nakupovat se špejlí,abych vědělat aspon přibližně,pak vezmu dítě..
    ale kdysy mýval hodně uzkou nohu,nic než Fare mu nedrželo,ze všeho se vyzouval,tak uvidime
    VERONIKA22: i v Intersparu bývá koutek :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    jsem asi slepá. v životě jsem si nevšimla tchibo věcí v DM či albertovi. aby budu muset koukat líp
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Jinak mi prijde, ze co nesezenu v tchibo obchde, maji prave v tecb koutcich v hyperalbertovi, dm a atak.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Byla jsem v oc chodov. Meli jen male a velke, celkem 5 paru. Nasi velikost ne. Ale prisli mi dost uzke.
    Take jsem si rikala, ze boty co vydrzi dve skolkove sezony jsou boty k nezaplaceni :D
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZEMINO: dvě sezóny znamenalo pokaždé jinou velikost a tedy jiný pár bot :) šlo mi jen o spokojenost za dvě probobované zimy (obě školkové zimy byly bohaté na sníh)
    i když ono je to dvojčíslo, teoreticky tam jeden rok dáš ještě ty vnitřní vložky a druhý rok je vyndáš, ale růst dětské nohy u nás takhle pravidelně nezafungoval :)

    pokud na ně narazíš a dokážeš je dítěti vyzkoušet, klidně je kup v Bille :) každoročně je to otázka štěstí, kde budou mít zrovna tu požadovanou velikost, nějak nepamatuju, že by někdy měli všude všechny, vždycky v jednom krámě malé a v jiném velké
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    MARKYTKAK: my kupujeme pravidelně Fare značku,ale v porovnaní cen je to dost rozdíl právě.
    BALAENA: 2 sezony u nás nevydrželo snad nic,jak oblečení nebo boty,protože z toho vždy vyroste,tak snad by ošlapaní nevadilo.

    a asi bude lepší najít větší prodejnu Tchibo než ty malé koutky třeba v DM,co?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ZEMINO: boty? holčičí jsou super, klučičí se trochu zhoršily - co jim začali dělat takovou tu zaoblenou podrážku, tak se dost rychle ošlapávají. jinak jsou dobrý, chlapeček v nich strávil dvě školkový sezóny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam