• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    ááá velmi děkuji to jsem fakt neviděla. no stejně mě neuchvátily ty neutrální vzorky.
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: dalsi jsou v textil pro miminka. ty jsou levnejsi pac jsou do malych postilek. zalezi jaky rozmer chces
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak šíleně se mi líbí toto
    Dětské povlečení | Fler.cz
    http://www.fler.cz/zbozi/detske-povleceni-2877416
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KRKA: koukám tedy znova a fakt jen: dětská ikea/povlečení na jednolůžko 449kč-499kč
    KRKA
    KRKA --- ---
    VERONIKA22: ja vidim samy za 299 kc cca
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    VERONIKA22: v divadle spejbla a hurvinka v praze, dejvicka
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    VERONIKA22: ale pozor.Ikea má jiné rozměry povlečení,než ten klasický rozměr.Nevím teda jak do dětských postýlek,
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: ja mam kluka a ty jejich zviratkove designy se mi moc libi. a vim ze je kupuji mamky i holkam. ale pokud chces neco hodne ruzoveho tak to asi nic. akorat to srdickove za 350 je vic holcici. cenove jsou fajn.dají se sehnat i levnejsji ale tam byva tenka bavlna nebo primesy a za par prani je muzes vyhodit.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    na MALL.CZ mají 25% slevu na všechno "jídlo" od výrobce Hami
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: no ujde to, ale je to všechno takové neutrální, já bych klidně brala něco holčičího s obrázkama a ikea má asi ty ceny nejníž co ? 450-500Kč jsou normální ceny?
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak ikea mám blízko ale tam nemají hezké dětské vzory ne? jdu kouknou na ten web
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    VERONIKA22: ja kupuju v ikea. vím, chtěla si eshop ale ikea ma supr ceny a jsou moc pěkný. je fakt škoda že nemají svůj eshop.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    tak ještě mám dotaz, chtěla jsem koupit i povlečení a ráda bych dětské a ale tisícovky za to nedám. ráda bych nějakou normálně nízkou cenu. můžu se zeptat v jakém eshopu kupujete povlečení?
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    BALAENA: ty hry vypadají fakt dobře! Mám dárek pod stromek. Dík!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    HANUMA: ale nepíšeš kde se to koná
    HANUMA
    HANUMA --- ---
    koupila sem neteri k narozkam 2 listky na hurvinkuv popleteny vikend, datum 20.10, cas 14,00, rada 5, mista 12 a 13, vcera jim ve skolce nahlasila jedna maminka, ze jeji dcera ma zloutenku, tze cela skolka je mesic a pul v karantene, budu rada, kdyz ty listky nekdo odkoupi, oba staly 320, tak trebas za 250?posta
    TULENI
    TULENI --- ---
    BALAENA: jee, ta vypada bezvadne :)

    nase triletacka uz jakztakz zvlada clovece nezlob se...nevydrzi treba az do konce ale pomalu a jiste se to uci. A nejoblibenejsi je ted pexeso,dost nas s muzem valcuje! :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    VERONIKA22: tak jsem právě zjistila, že existují i hry 1+ :oD. zrovna procházim www.modernihry.cz

    ale díky všem za odkazy jdu to prohlídnout!
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    LANTHAL: výbornej je shopping list, nakonec se to dá hrát i jen podle obrázků, bez té angličtiny
    Shopping List (Nákupní seznam) | Deskové hry | Svět deskových her - společenské deskové hry a hlavolamy
    http://www.svet-deskovych-her.cz/shopping-list-nakupni-seznam-p-1680.html

    a teď na webu koukám na Pozor krokodýl!, to by mohla být docela psina
    Pozor krokodýl! (If you see a Crocodile) | Deskové hry | Svět deskových her - společenské deskové hry a hlavolamy
    http://www.svet-deskovych-her.cz/pozor-krokodyl-if-you-see-crocodile-p-1829.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam