• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Celodenní vstup do dětského světa Lvíček | Vykupto.cz
    http://www.vykupto.cz/praha/12241-celodenni-vstup-do-detskeho-sveta-lvicek
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Nalezeno v Herodesiu, ale sem to patří:
    Baby Bio - Kino Aero
    http://www.kinoaero.cz/cz/cykly-festivaly/109/Baby-Bio/
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja nejsem zadny aktivista, jen jsem se mrkla a docela mne to prekvapilo, holt na tygry a slony jsem zvykla, ale jak se vozi delfini mne zajimalo... ale divny, coz...
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: No vidíš, to mě vůbec nenapadlo zjišťovat, jakým způsobem k nám budou přepraveni. Letecká doprava mě nenapadla ani náhodou...divný. Na druhou stranu jak jinak asi, žejo. Snad to pro ně nebude moc traumatické.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ty jo... slysim o tom poprve, tahat delfiny letadlem :-O, asi jsem staromodni, ale docela ziram...
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: nejmenuje se Méďa ale nějak jinak. Méďa sekáč je na Jaselské. to máš asi taky kousek kdyby si mela chuť na sekáčové brouzdání.
    ZRK
    ZRK --- ---
    SPIRALOID: Neznám, podívám se, děkuju.

    Jinak mi přišlo do mailu: http://www.delfinivpraze.cz/
    Škoda, že mám TP tou dobou, to mě docela láká...
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: jo a ještě mě napadlo že kydž jste se přestěhovali na kulatak máš po ruce i dětský sekáč na rohu Terronskej a Roosveltovej. jmenuje se snad Méďa jestli si vzpomínám. ja ho ještě nezkoušela ale pár matek mi o něm říkalo že v pohodě. berou i věci do komise.nedávno jsem šla kolem a na dveřích psali něco o zimních kombinézách.
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: Včera jsem na interntech taky narazila na slevový kupon -20% - je k vytisknutí u nich na stránkách.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: pokud by sis něco vybrala v HM, stav se před placením v trafice pro Marianne - na obálce je slevová karta na 125 do HM platná do 24.12. při nákupu nad 300. Časopis stojí 65 korun, tak i kdybys ho rovnou hodila do koše, je to furt 60 korun k dobru :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    CA a HM bych mohla oběhnout no, to tak daleko nemám... Děkuju ;)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: C&A meli pekne za 450,- tusim, ale nechci kecat, navrchu sustak, uvnitr teple
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    SPIRALOID: letných má být levných. to psaní z mobilu občas přeskakuje
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    ZRK: já minulí týden vychytala jednu hodně dobrou v H&M. ale bylo to spíš štěstí. poslední kus, chyběla kapuce tak na ní byla supr sleva. nejaké poslední kusy jsem viděla i v lindex. a docela hodně letných v tesco, ty byli ale dost nepěkné...
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: Já už to vzdala a napsala si o tu z příspěvku níže...uplně špatně krom těch barev nevypadá a cena ujde. Přijde mi i praktická. Uvidíme...
    Do Tesca nechodím, neb ho mám daleko a nemám auto. Já tak max Billu, případně Kaufland v Podbabě :)
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: tak bez uctu tam nenakoupis :-)) a koukala si do Tesca? Tam nakupuju casto a za par korun detske obleceni a kombinezy jsem tam videla, ale nevim kolik staly
    ZRK
    ZRK --- ---
    RENFRI: :)
    Asi půjdu do téhle teda no...ZRK. Zdá se mi i praktická díky tomu rozepínání, to žádná jiná nemá takhle...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam