• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    ZRK
    ZRK --- ---
    VERONIKA22: Tam chci! Ten albín vypadá sympaticky :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    neznala jsem a zírám, že mají 23druhů krokodýlů
    Krokodýlí ZOO Protivín
    http://www.krokodylizoo.cz/uvod
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    neznala jsem a přijde mi to zajímavé
    Dětský pravěký skanzen
    Dětské sdružení Altamira | Městský úřad Kosmonosy
    http://www.kosmonosy.cz/detske-sdruzeni-altamira/&hilight=skanzen
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYTKAK: Idealne aby to pripadne na par monentu zaujalo i deti :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    LENIEUX: no ja nad tim premyslela, ale obavam se, ze by litala i Majda a víš jaky je to jeste polínko :D tak uvidime a neco vybereme ;)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    MARKYTKAK: Tak nekdy zkusime to kino? .) obavam se, ze Martin bude mit vic partaku, Aneta nezustane v litani pozadu .)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    TULENI:
    MARKYTKAK:
    diky, pristi tyden jdu do toho... !
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    ZARZAROSA: chodili jsme s Tuleni a Lenieux, detem bylo kolem roka a vyblbli se tam. PLacatili se na koberci s hrackami. ja jsem teda z toho filmu moc nemela, protoze jsem po oku sledovala syna co si rve do pusy a komu co bere. Vetsi deti litali po schodech nahoru a pred platnem a na druhe strane dolu, porad dokolecka. nepo po celem sale. Pokud se od toho dokazes odprostit, tak do toho :) už jsem tam dlouho nebyla,ale myslim, že to bude porad to same. Sla bych zas,a le syn (3,5) už by se tam asi nudil, pokud by nemel partaka s kterym by mohl praktikovat to lítání :D
    TULENI
    TULENI --- ---
    ZARZAROSA: chodila jsem tam s malou od miminka, kdyz chtela spat uhoupala jsem ji v satku a kdyz byla vetsi tak nejdriv se placala kolem me nebo vpredu na koberci s hrackama a kdyz byla starsi tak litala po celym kinu a dycky si me nasla..je tam hafo deti takze je to v pohode :) a utect se da dycky :)
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    MARKYTKAK: a nevíš prosím, s jak velkými/malými se dá do Oka jít? Já bych to zkusila, jenže když zrovna nebudou třeba spinkat, tak chtějí někde lézt a s něčím mlátit, to jsou na to už moc velké resp. ještě moc malé, že? (je jim teď 9m)
    Já to možná zkusím a kdyžtak uteču..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    FILOMENA: byli jsme právě dnes. Moc se mám to vsem líbilo! Restauraci bych příště volila jinou. nez tu jejich. Bylo to sice vse v poradku, chutne, ale drahé a málo. Ale nevedeli jsme kam a casu moc nebylo.
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    MARKYTKAK: dnes jsme se chteli konecne vydat (jsme boleslavsti) a nevyslo to, Vilda mel blici vecirek :( tak nekdy priste. a vy jste byli? libilo se?
    ..ono muzeum fungovalo vzdycky, ale ted je o dost rozsirene a cele zrekonstruovane, celkem jim to dalo zabrat, tak jsem zvedava..
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KOPRETKA: tu plochu nam otevrou ZDARMA!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TETA_JELENA: to mi nevadí, já nebrusím. mám strašně citlivá chodidla se spoustou erotogenních zon a jak se postavím na tu tyčku tak dostanu takový křeče, že už sem to před lety vzdala. kolečkový ty mi to nevím proč, nedělaj..)

    a kolik bude vstup vůbec v tu středu. my chodíme na balet odpoledne, tak bych jí prostě do školky vůbec nedala.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KOPRETKA: neboj:). oni se ty deti na tom co jsem koukala vazne jen tak placaji. ale uz se tesim, skoda jen, ze nemam brusle ja. mam pocit, ze nam pujcovnu neotevrou:(
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MARKYTKAK: a úplně stejný program akorát na neděli od tří má aero. tak oni patří pod jedno, žejo..) a tuhle asi ne, ale tu příští jdem určitě. už sme párkrát byli loni a to tvoření po tom je strašně super, i když asi pro starší než je ta naše 4letá. ale loni tam zapadla a letos to už určo zvládne taky.


    TETA_JELENA: jako když to vidím na kolečkovejch a kolik se s ní u toho naběhám, tak tohle beru jako menší zlo. doufám, že bych mohla i jen sedět a koukat..)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    KOPRETKA: presne tyhle jsem kupovala. je to pro ty mrnata takovy smrdlani, ale proc ne?
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    BIO OKO - BABY BIO
    Baby Bio – BIO|OKO – nejlepší kino na Praze 7
    http://www.biooko.net/cz/cykly-festivaly/109/Baby-Bio/
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    pohádkové neděle Kino Ořechovka
    KINO OŘECHOVKA
    http://www.kinoorechovka.info/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam