• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    TULENI: a kolik jim je?.)
    my zatim byli na Pod hladinou vltavy a víc nadšená sjem asi byla já, ale jinak má Teoušek rybičky atp rád, ale přijde mi, že spíš ty namalovaný.)))
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Byli jsme tam byli před léty a byli jsem fakt zklamaní. Asi i proto, že to bylo tak drahé. A Martin byl v te dobe ze Zoo nadšení o mnoho víc. Ted jsme na vánoce dostali take vstupenku přes slevomat, takže jak se bude líbit dětem řeknu, jakmile se vyhrabeme z nemocí a zavítáme tam. Se sloevou proč ne, za pné vstupné bych nikomu nedoporučila.
    TULENI
    TULENI --- ---
    MARKYTKAK: tak deti tam byly uplne nadseny teda..ale je to fakt nehorazne drahy normlane..ale nad timhle budu uvazovat.
    diky za tip!
    EUCHENIE:
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MARKYTKAK: me se to libilo, se slevou bych tam klidne jednou za zivot zavitala.....taky jsem tam byla pres slevomat...
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MARKYTKAK: jo? kolik cca? nebo jak velky?
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    EUCHENIE: jen varuji, že tam toho k vidění moc není.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    je tedy fakt, ze tam maji smazeny veci, ale co si budeme povidat. deti hranolky s kecupem miluji, takze to, ze to tam maji, mi nevadilo. dal tam maji pizzu a testoviny.
    na WC nejsou nocniky, takze je znat, ze to neni pro mensi deti. (tim myslim, ze tam nejsou zadne hracky, kocarky, malovani atd.)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    LENIEUX: je to jedna velika prolejzacka, na to, ze dospeli sedi a cumi, mi to prijde dost. kdyby na ty atrakce smeli, tak nereknu, ale na vsem je, ze do 15let. ja byla ale tak drza a samozrejme sem si tam lezla. my meli vouchery za 60 na osobu, chteli sme to zkusit. plnou cenu bych nedala....
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    TETA_JELENA: Tykraasso. Ty ceny jsou fakt cim dal vetsi :/...to je sila.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    maly reportik z detskeho sveta Lvicek na cernaku - neni to detsky koutek jako takovy a rozhodne to je pro deti cca od 3 let. mensi deti se tam skoro nezabavi, to by tam nesmeli byt ti starsi, pro ktereho ty atrakce jsou udelane. nejsou tam zadne hracky, je to vylozene jen prolejzackovy svet (moc pekny, verim, ze urcity vek deti se tam cele dpoledne vyblbne paradne). a proto asi ta cena. nicmene 500 za rodinny vstup ci 200 za osobu je mazec. neni pravda, ze si tam nemuzete vzit jidlo pro kojence - cedule s tim,z e je mocne si donest kojeneckou stravu tam visi. svoje jidlo ale ne a to chapu, z neceho to zit musi.
    kazdopadne caj za 45, spagety za 110 detska porce.....kdyz by tam jela cela rodina, tak da 500 za vstup a minimalne 500 za jido a piti, coz je litr hned...

    pro zuzi tak pristi rok, kdyz bude nejhur a opravdu nebudeme mit co delat. a lepsi vic deti, aby se zabavily spolu.
    jinak ale pekny.


    maminkam s detmi do 3 let nedoporucuju.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    FILOMENA: tak to si je vychutnam, tehle pristup vazne nesnasim!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Upírské prohlídky zámku Loučeň

    Zimní zámek v obležení upírů. Speciální prohlídky zámku s celou upíří rodinkou, které v hlavní sezóně rozhodně nezažijete. Ani když se jich po téhle hrůzostrašné zkušenosti dožijete...

    Jeden z prvních mediálních skandálů roku 2013 se týká zámku Loučeň: Jeho správa pod náporem novinářů už nedokázala dále skrývat fakt, že knížecí rodinka ze zámku Loučeň je příbuzná hraběti Drákulovi z daleké rumunské Transsylvánie. Prostě že patří mezi upírské rody.

    Netradiční prohlídky o prvních sobotních odpoledních roku začnou mnoha varováními komorníka. Především se nezdržujte během prohlídky zámku v blízkosti starých truhel - mohl by z nich vylézt krvelačný upír. Upírům se nevyhýbají běžné lidské problémy - i oni mají třeba trable s pubertální upíří slečnou, která si nechá upilovat špičáky, aby byla "in". Jen té slečně není šestnáct, ale stošestnáct. Všem dospělákům dají naši aristokratičtí upíři během prohlídky ochutnat krvavý nápoj. Pečlivě zvažte, zda ho skutečně vypijete. Abyste pak nezačali patřit k nim.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    FILOMENA: taky máme v Ově jedno takové http://www.fungolf.cz/cz/fun-play/ , kde si nesmíš vzít svoje jídlo ani pití.. (jen kojeneckou/dietní stravu) :(
    nechápu!!
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TETA_JELENA: ja nemam problem starsakovi koupit pizzu (4 roky), ale diteti do trech let by snad mohli povolit konzumaci z vlastnich zdroju. nasi Stelce je 17 mesicu, ma 4 zuby, kojenec uz neni a tim co nabizej ji opravdu nenakrmim :)
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZU_22: ano, plati se tam za vsechny. ono to je ale trochu neco jinyho nez detsky koutek, mam pocit, ze to bude neco jako velka hala pro vsechny vekovy kategorie. ja si nakoupila do zasoby slevovy kupony za 90, kdyz bude nejhur, tak tam vyrazime.

    to je asi tak, jako ze my platime za cviceni se zuzi 70kc/hod. a v Harfe chteji v Monkeys gym 270kc/hod.....

    proste je to novy, je to trochu neco jinyho a bohatsi matky to daji.

    jsem zvedava, jaky to tam bude, asi uz vyrazime tehle vikend.


    FILOMENA: ani mi to nerikej. pokud o tak bude, tak si tam na nich smlsnu a vysvetlim jim to razne:))))
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TETA_JELENA: tyjo, ja jsem zas prudil kvuli jidlu. se tam vydame, nechame tam petikilo vstup a pak mi tam nabidnou smazene "dobrutky" nebo buhvijakou pizzu v pohopouhých 4 variantach. za me je toto velky minus, ac to tam vypada fajn...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    ZU_22: Tím, že jsem si to přečetla pozdě, tak jsem to neřešila...jen jsem jukla na fotky a na místo, kde se to vyskytuje... a že dítě do roka je zdarma... Ale vypadá to, že máš pravdu - dospělí 139,- je FAKT dost... plus u dítěte nad rok ještě 199,- To už se dost prodraží teda...
    Chmmm...máme toho naplánováno FAKT hodně...jsem zvědavá, jak to stihneme... :-) Ale už se těším!
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    NIENNA: ale ten lvickov mi prijde silene drahej, jestli sem dobre pochopila tak se tam plati i za dospelyho? to mi prijde uplne mimo....jinak pizzerii v galaxii znam, kousek mam rodice, ale nebyla sem tam leta, tak muzeme nekdy taky testnout spolu:) Mata teda stejne bude u me na kline, ona je v tomhle desna zatim bohuzel:(
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    LENIEUX: to jo, na to se tesim. nejak mam ale ted nechut chodit do tech koutku, ty deti nudlaji zelenaky a me se mezi ne nechce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam