• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    N_I
    N_I --- ---
    prosim poradte - je nejaka vyrazna osobnost kterou maji deti radi?

    potrebuju na jeden detsky den nejakou personu

    // poptal jsem nesvadbu, majdu, molavcovou, uhlire, skoumala /

    maxiky a ani angels5 a takovy, dadu, to je na nas moc vulgarni...

    napadne vas jeste nekdo koho deti fakt zerou a neni to uplnej jouda jako upri krejci? tam se bojim ze by nam prave tyhle lidi celou akci jen schodili..

    /kasparek v rohliku je fajn ale je nejdrazsi v cely evrope asi :)))///

    dik za jakykoliv tip...
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    KOPRETKA: jo vstupné tam je, my jsme ale loni neplatili nic, z nabřeží je toho vidět dost, jak vystavené lodě, tak závody na vodě a dětem se to líbilo :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MARKYTKAK: hele mě se teda ten odkaz nezobrazuje celý, ale minulý rok tam bylo docela hustý vstupný, pokud si pamatuji(a nepletu s něčím podobným).. jsme šli náhodou kolem, nábřeží uzavřený, ochranka a vybírání vstupného, a né zrovna levného. tak to jen tak pro info, že tam se asi neušetří...
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    ZRK
    ZRK --- ---
    Kdyby nekdo chtel, mam tu dva lupeny na veletrh for kids. Predani na Dejvicke;)
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MALKE: jasný, já zas neumím číst. viděla jsem označení zastávka metra a žiju v tom, že bude u Krče a naproti Sape ,)
    MALKE
    MALKE --- ---
    MALKE: (Ale díky za odkaz na stránky MČ! Já furt nějak žiju v tom, že je to Kamýk, a ona už Libuš, nenapadlo by mě to tam hledat.)
    MALKE
    MALKE --- ---
    KETHAMINA: Sapa je kus dál... Oni myslí tohle: http://www.mapy.cz/s/6PrX
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MALKE: myslím, že to nakonec bude u Sapy. na stránkách Mč Libuš je vyjádření starosty, v úterý 17.4.je veřejné setkání, tak to tam bude určitě číslo jedna.
    ZRK
    ZRK --- ---
    KRKA: neviděla jsem a já bych i šla...ale asi za jiných podmínek, tohle se mi zdá takové poněkud nehumánní už dopředu.
    KRKA
    KRKA --- ---
    ZRK: co jsem videla dokument Zatoka, tak bych dobrovolne na delfini vystoupeni v zivote nesla :( ale to sem nepatri
    ZRK
    ZRK --- ---
    chudáci delfíni...jsem zvědavá, jak to dopadne
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    MALKE: :-) Ano, i jejich stránky jsem si našla... a tam to píšou... a právě ten rozpor mě "trápí".... noviny uvádí, že je to podvod, že nemají povolení a že jim to stejně město zavře - zakáže....a oni tvrdí, že je vše OK...tak by mě právě zajímalo, jestli někdo ví něco víc...
    Kamarádka tvrdí (ale ta má teda informace JPP), že je to prostě podvod, nikdo jim to nevěří a že to prostě nebude a jen tahají z lidí peníze... a že jim to, že to přejmenovali na vodní scénu v životě nemůže projít...
    MALKE
    MALKE --- ---
    NIENNA: Eeeee... jejich stránky? No nic - prý to má být na Novodvorské, u zastávky Pavlíkova je takový obrplac, kde stávají cirkusy. To mají i na stránkách. Muž mi domů dotáhl (a hledat to nebudu), že vyjebali s městem tím, že povolení by potřebovali na bazén, tak to přejmenovali na vodní nádrž (nebo zkrátka nějaký takovýhle fígl) a tvrdí, že povolení vlastně nepotřebujou.
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    Nedělní bezplatný výlet pro zájemce o geocaching, cesta je vhodná i pro maminky s kočárky.

    Geocaching v Libuši | Lačhe Čhave
    http://www.lache-chave.cz/article.php?id_article=272&novinky
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TORUVIEL: :-) Nápodobně...
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    NIENNA: No není zač, mě by taky zajímalo dozvědět se o tom víc, ale nemám náladu to hledat. Kdybys něco zjistila, tak přepošli.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    TORUVIEL: Četla jsem něco podobného... Prostě by mě zajímalo, jestli je reálné - pravděpodobné, aby ta akce opravdu proběhla... Info z tisku jsem asi schopná dohledat taky... Spíš mě zajímalo, jestli někdo nemá info od někoho "zevnitř" ať už od pořadatele nebo od magistrátu nebo tak... Nebo třeba něco navíc, když coby reportér psal psal na to reportáž...
    Ale děkuju... :-)
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    NIENNA: Info týkající se čeho konkrétně? Poslední, co jsem zaregistrovala, bylo toto http://zpravy.idnes.cz/delfini-v-praze-0g4-/domaci.aspx?c=A130408_155400_praha-zpravy_eb
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Pěkně prosím, nemáte někdo nějaké důvěrné věrohodné info o akci "Delfíni v Praze"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam