• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Decko nam bezi od prvnihoi dne, zatim jsem si reklam nevsimla. Jsou tam zpravicky pro skolaky a pekny pohadky, takze ja jsem spokojena, konecne bude zuzi koukat i na neco jinyho, nez na Minimax.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    ZRK: Baruš teď měří 90cm, velikost nosí 92-98 někdy i větší, kalhoty z lidlu mám pro ni ale ještě z loňského podzimu 86/92, včera jsem je zkoušela a pořád jí sedí, jak na délku, tak na šířku ( jsou dost široké). Jsou to ty kalhoty s kšandama, bundu nemáme.
    LENNI
    LENNI --- ---
    ZRK: ty gumičky na koncích jsou celkem tlustý, takže to drží, ale nevím, jak kalhoty v pase, já jsem taky koupila trochu větší velikost a kalhoty mu celkem padaly, mají i šňůrku na stažení teda...bunda v pohodě...jinak mi připadá, že lidl má obecně ty hadry větší, ale moje děti jsou dost drobný...
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    TRISSIE: nebezi, teda alespon jsem ani vcera ani dnes zadnou nevidela. a ja myslim, ze to pokryti doladej. to jim za to stoji.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Komu se povedlo naladit ČT-Déčko, běží tam reklamy? A na které značky?
    Uvažuju místo nasraného dopisu do České televize napsat korektní dopis zadavatelům reklam, jestli jsou spokojení se špatným pokrytím televize ČT-Déčko a s tím, že jejich reklamy budou mít menší sledovanost a tedy menší dopad - zvlášť takhle před Vánoci...
    Na můj nasraný dopis se totiž ČT zvysoka vykašle, kdežto (chybějící) peníze do rozpočtu, to už je panečku jiný druh motivace. tak když už psát dopis, tak někam, kde může něco změnit :-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    RACHEL: Mám známou, co mi soupravu vezme. Ale jak nemám šanci si to ošahat sama, tak se raději zeptám těch, co už tu soupravu mají... Jak moc jsou úzké ty gumičky na koncích rukávů/nohavic? Já jen jestli můžu nechat koupit Maxovi o velikost větší. Teď má zhruba tu 92jku, to oni mají jako vel. 86/92 tak jestli nejít raději rovnou do 98/100?
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    RACHEL: aha.tak oprava

    Fridrich podotkl, že televize už v červnu rozhodla, že na ČT2 zachová Večerníček i Kouzelnou školku. Ta se přesune z ČT1 na ČT2, ranní čas zůstane zachován.

    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/problemy-s-prijmem-ct-d-art-d0s-/domaci.aspx?c=A130902_124223_domaci_hv
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    a tady :)
    Vysvětlete, proč si lidé nenaladí vaše novinky, žádají ČT režiséři - iDNES.cz
    http://zpravy.idnes.cz/problemy-s-prijmem-ct-d-art-d0s-/domaci.aspx?c=A130902_124223_domaci_hv

    my jsme ted u babičky,takže doma budu zjišťovat až zítra, ale jestli jsme přišli o Večerníčky a Kouzelnou školku, budu nas*aná hodně :(
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    VERONIKA22: nejsi sama, kdo má problém: http://www.novinky.cz/kultura/312133-ceska-televize-odstartovala-nove-stanice-s-ostudou.html

    u nás déčko taky nejede, zkusím to přeladit celé ještě jednou (celá žhavá, poté, co mi to rozházelo všechny programy a 20 minut jsem zjišťovala, kde je nejlepší signál a řadila), a pak už budu akorát nasraná, což bude asi to jediné, co budu moct dělat, protože kabelovku tu mít nemůžu a satelit pořizovat odmítám.
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: tak pak už jen zavolat na tu jejich linku Divácké centrum České televize 261 136 113...tam ti s tím pomůžou...
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    NIENNA: díky. píšou tam: Program ČT:D / ČT art je dostupný v pozemním digitálním vysílání v rozšíření multiplexu veřejné služby MPX1a.
    Jooo to všem matkám pomohli :oD No fakt jsem je nepochopila. Nova má vždy návod jak pro debilní, kde a jak naladit a tady ani ťuk. a když ani žižkov to nemá tak to valné za hranicemi prahy asi taky nebude :o/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Lidl dětské oblečení do deště od 9. září

    LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=35922

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    na vypichu nejaka akce, pred chvilej jsem fotila na mob, nemam jak zmensit
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Pohádkový DVOREČEK - praha9.cz
    http://www.praha9.cz/pohadkovy-dvorecek3.html

    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Už od zítřka Vyšehrátky! 3.-8.9.
    Interaktivní festival VyšeHrátky bude tento rok opět pod heslem až do „Vyčůrat a hrát!“ bavit děti a jejich rodiče na pražském Vyšehradě. Velký výběr převážně loutkových pohádek, odpolední čtení tatínků
    Ne z řad zajímavých osobností a umělců nebo večerní koncerty pro dospělé.
    www.vysehratky.cz
    3.9. Koncert – Pískomil se vrací
    Během nabitého letního koncertování se kapela Pískomil se vrací zastaví i v Praze, aby tam odstartovala letošní ročník festivalu VyšeHrátky. Přiveze hlodavčí vaky nadité originálními písKničkami, které přivedou do varu děti, ale i rodiče.
    www.vysehratky.cz; 16.00
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    VERONIKA22: KRKA: Tady něco k ladění....třeba to pomůže (nám se to teda naladilo automaticky, ale je to na naprosto blbém místě....asi budeme přesouvat)...
    Informace pro naladění kanálů ČT :D a ČT art — ČT24 — Česká televize
    http://m.ceskatelevize.cz/ct24/media-it/238327-informace-pro-naladeni-kanalu-ct-d-a-ct-art/
    KRKA
    KRKA --- ---
    Žižkov to prave nema :( ja bydlím na Praze 4 a nejde nám to, fakt jsem naštvaná.. Musela bych pry kvůli tomu koupit jinou anténu nebo co
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    VERONIKA22: Verco, nam se to naladilo automaticky na posledni kanal.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    XMARGE: no jo no praha. proto by mě zajímalo kdo všechno má ve zbytku republiky smůlu :o/. Reklamu fakt měli obrovskou a jestli mají pokrytý jen vysílač žižkov tak by to snad mohli říct. No nic seberu odvahu a někam ji napíšu email.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam